Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά. Όλα εντάξει με Πλαίσιο με ενημέρωσαν τηλεφωνικά για παραλαβή στις 19/11 και είχα κάνει την κράτηση αρχές Οκτωβρίου με προκαταβολή. Έχετε να προτείνετε κανένα παιχνίδι εκτός του Souls γιατί δε θέλω να "πεθαίνω" κάθε 5 λεπτά; Αν και είναι απίστευτα τα γραφικά. Θα έχω δωρεάν fifa kai nba από το ps4 επιπλέον.

Επεξ/σία από Wolftub21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 λεπτά πριν, Wolftub21 είπε

Καλησπέρα παιδιά. Όλα εντάξει με πλαίσο με ενημέρωσαν τηλεφωνικά για παραλαβή στις 19/11 και είχα κάνει την κράτηση αρχές Οκτωβρίου με προκαταβολή. Έχετε να προτείνετε κανένα παιχνίδι εκτός του Souls γιατί δε θέλω να "πεθαίνω" κάθε 5 λεπτά; Αν και είναι απίστευτα τα γραφικά. Θα έχω δωρεάν fifa kai nba από το ps4 επιπλέον.

Απο πιο μαγαζί έκανες κράτηση ?

5 λεπτά πριν, GiorgosNGR είπε

Απο πιο μαγαζί έκανες κράτηση ?

ακυρο το γραφεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εγω πηρα παλι το πλαισιο και μου λεγανε θα σε ενημερωσουμε εμεις.εχω κανει 17/9 προπαραγγελια στισ 16:45 για το digital και εχω δωσει και προκαταβολη.Πως γινεται σε ολους εσας να ξερουν και να απαντανε και σε εμενα να μην ξερουν τιποτα?Το σηκωνει μια κοπελα και μου λεει αν πατησετε αναζητηση παραγγελιας στην ιστοσελιδα μπορειτε να δειτε την εξελιξη,της απανταω πως γνωριζω οτι εχουν παρει πολλους τηλεφωνο σημερα για το ποτε θα παραλαβουν και θα ηθελα να το μαθω και εγω και με συνδεσε σε αλλη κοπελα οπου μου ειπε οτι απλα θα με ενημερωσουν και οτι δεν ξερουν τιποτα γιατι δεν εχουν παραλαβει κονσολες...τι να πεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, aekoupoli είπε

red dead redemption 2 και ac odyssey ξερουμε σε τι frames  θα παιζουν στο ps5?

To odyssey είναι locked στα 30 σε όλες τις προηγούμενες κονσόλες οπότε και στο πσ5 με BC θα τρέχει στα 30 αν δεν βγάλουν πατς 

Το rdr2 έχει unlocked FPS νομίζω οπότε στα 60

 

 

 

 

 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, kundi είπε

Μόλις το είδα τι παίζει?

604892888_Screenshot2020-11-12at1_23_29AM.png.cd6e808bc4a4b589c0e2ec5e3be4efea.png

Αλλαξε ..πριν ηταν 12/11 με 16/11 .οποτε δεν ειναι bug η λαθος..

Μαλλον μας περασαν για αμερικανους και θα τα δωσουν πιο νωρις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Αλλαξε ..πριν ηταν 12/11 με 16/11 .οποτε δεν ειναι bug η λαθος..

Μαλλον μας περασαν για αμερικανους και θα τα δωσουν πιο νωρις

Όντως άλλαξε η ημερομηνία. Λες να όντως να έχουν τεμάχια?. Wtf 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, johnnyman είπε

Όντως άλλαξε η ημερομηνία. Λες να όντως να έχουν τεμάχια?. Wtf 

Και στα public αλλαξε.ηταν στο αναμενεται συντομα και τωρα εγινε διαθεσιμο  και απο κατω απο 19/11

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Και στα public αλλαξε.ηταν στο αναμενεται συντομα και τωρα εγινε διαθεσιμο  και απο κατω απο 19/11

Όντως.. Και τώρα δεν πετάει το banner που έλεγε για την πρώτη παραλαβή... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, DJTaurus είπε

Άρα δεν ήσουν ps4 early adopter. Πες μου ότι δεν έχεις παίξει και το campaign του titanfall 2 ; 😛

Τελος του 2014  την πηρα την κονσολα

Titanfall 2 μονο το μουλτι ειχα λιωσει δυστυχως😅

1 ώρα πριν, Daredevil είπε

To odyssey είναι locked στα 30 σε όλες τις προηγούμενες κονσόλες οπότε και στο πσ5 με BC θα τρέχει στα 30 αν δεν βγάλουν πατς 

Το rdr2 έχει unlocked FPS νομίζω οπότε στα 60

Δεν εχει  unlocked fps το RDR2 Στα 30 κλειδωμενο ειναι

Οπωτε να περιμενετε κλασικα καμια σπεσιαλ εκδοση  με 60 fps για τις καινουργιες κονσολες, απο τους μεγαλοκαρχαριες της ροκσταρ

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...