Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

54 λεπτά πριν, GiorgosNGR είπε

Speedex συνεργάζεται ο κωτσοβολος, καλύτερη απο acs κατα την γνωμη μου.

Ανάλογα το μερος νομίζω. Εδώ Κέρκυρα με Γενική Ταχυδρομική συνεργάζονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, GiorgosNGR είπε

Speedex συνεργάζεται ο κωτσοβολος, καλύτερη απο acs κατα την γνωμη μου.

Από πλαίσιο με πήραν τηλ. Δυστυχώς αν είναι με speedex εκεί θα υπάρχει θέμα επειδή μια φορά την εβδομάδα και αν έρθει χωριό έχει τύχει να περιμένω δέμα και να έχει έρθει Δευτέρα και να μου λένε Σάββατο και αν. 

Τώρα με τι συνεργάζεται το πλαίσιο δεν ξέρω. Πάντως το  υπόλοιπο ποσό το έβαλα σήμερα.

7 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Ανάλογα το μερος νομίζω. Εδώ Κέρκυρα με Γενική Ταχυδρομική συνεργάζονται.

Και με speedex για Κέρκυρα είχα παραγγείλει λαπτοπ το είχαν Κέρκυρα μου είχαν πει τότε με speedex ολόκληρο θέμα 2 εβδομάδες τους έκραζα γιατί δνε ήξεραν που βρισκόταν 2000€ λαπτοπ πληρωμένο και στην τελική με γενική το έστειλαν μέσα σε 2 μέρες το παρέλαβα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GiorgosNGR είπε

Speedex συνεργάζεται ο κωτσοβολος, καλύτερη απο acs κατα την γνωμη μου.

Συνεργάζεται και με γενική ταχυδρομική ο Κωτσόβολος.

Εμένα με γενική ταχυδρομική μου είπαν θα το στείλουν Πατρα που είμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά, σε κάθε περιοχή διαφέρει σε couriers. Μπορεί σε μια περιοχή να είναι top η speedex οπως στην δικια μ περιπτωση τα φερνουν αστραπή ενω η acs κανει 2,3 μέρες(Βόρεια Αττική). Σε μια άλλη περιοχή το αντίθετο. 

Επεξ/σία από GiorgosNGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, back15220 είπε

Συνεργάζεται και με γενική ταχυδρομική ο Κωτσόβολος.

Εμένα με γενική ταχυδρομική μου είπαν θα το στείλουν Πατρα που είμαι.

και εμένα χανια που ειμαι, μου ειπε ο Κωτσοβολος με γενικη θα το στειλουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, h3342 είπε

και εμένα χανια που ειμαι, μου ειπε ο Κωτσοβολος με γενικη θα το στειλουν

Θα στο στειλει day1? εγω τ παραγγειλα 24 σεπτεμβρίου αλλα ακομα αναμονη λεει στο site

Επεξ/σία από GiorgosNGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GiorgosNGR είπε

Θα στο στειλει day1? εγω τ παραγγειλα 24 σεπτεμβρίου αλλα ακομα αναμονη λεει στο sait

17/9 παραγγειλα και το πληρωσα όλο το ποσό, χτες τους πηρα τηλ και μουπαν θα σε ενημερωσουμε με μηνυμα οταν ειναι να το στειλουν και οτι δεν ειχαν παραλαβει-δεν ηξεραν κατι αλλο. ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, h3342 είπε

17/9 παραγγειλα και το πληρωσα όλο το ποσό, χτες τους πηρα τηλ και μουπαν θα σε ενημερωσουμε με μηνυμα οταν ειναι να το στειλουν και οτι δεν ειχαν παραλαβει-δεν ηξεραν κατι αλλο. ...

αρα εχω κ εγω ελπιδες για day1 :P πληρωμενο ολο το ποσο κεγω

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, johnnyman είπε

Μίλησα με mediamarkt και μου είπαν θα εξυπηρετηθουν πρώτα οι προπαραγγελιες και αν το απόθεμα επαρκεί θα γίνει διαθέσιμο για online αγορά στις 19 Νοεμβρίου. 

Τον χθεσινό που έλεγε διαθέσιμο ήταν κάποιο τεστ για να ετοιμαστεί το site για την επίσημη κυκλοφορία. 

Αντε να δούμε. 

Τεστ;

Οκ οποτε και εγω θα ανοιξω αυριο την πιτσαρια μου θα παρω καμια 50αρια παραγγελιες και θα τους αφησω να περιμενουν τις πιτσες μου.. οταν παιρνουν ενας ενας θα τους πω κανω τεστ για την κυριακη το βραδυ..  αν οντως ισχυει αυτο που λες,ο τυπος στο τηλεφωνο ηταν για απολυση

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Τεστ;

Οκ οποτε και εγω θα ανοιξω αυριο την πιτσαρια μου θα παρω καμια 50αρια παραγγελιες και θα τους αφησω να περιμενουν τις πιτσες μου.. οταν παιρνουν ενας ενας θα τους πω κανω τεστ για την κυριακη το βραδυ..  αν οντως ισχυει αυτο που λες,ο τυπος στο τηλεφωνο ηταν για απολυση

αν το πας έτσι το 99% απο αυτους π ειναι στο τηλέφωνικο κεντρο ειναι για απολυση 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, aggelos87 είπε

Προσέχτε λίγο εσείς που ζητάτε  κωδικούς για το remaster του spiderman. Δεν είναι απίθανο να ζητάει το δισκάκι του morales για να τρέξει.

Το εχει αναφερει η insomniac οτι δεν χρειαζετε εξου και το ζηταω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.psu.com/news/does-ps5-support-dolby-atmos-and-dtsx-for-movies-and-games/

It turns out that the PS5 actually supports Dolby Atmos and DTS:X audio output formats. Although, this support is only for Blu-ray and Ultra HD Blu-ray discs.

Κερναω μπύρες παιδιά 🥳

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, music_lover είπε

https://www.psu.com/news/does-ps5-support-dolby-atmos-and-dtsx-for-movies-and-games/

It turns out that the PS5 actually supports Dolby Atmos and DTS:X audio output formats. Although, this support is only for Blu-ray and Ultra HD Blu-ray discs.

Κερναω μπύρες παιδιά 🥳

Δεν γινεται. Εχει πολυ κορωνιο εκει πανω.😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...