Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για κοτσοβολο σε οσους δώσανε προκαταβολή κ αλλαξε η παραγγελια καθως ακυρώθηκε η πρωτη το σύστημα βλεπει την ημερα της πληρωμής σαν παραγγελία λέει οπότε γιαυτο δε καλέσανε ακομα, παραολαυτα υπαρχει σημειωση οτι εχε ιγινει αλλαγή απο αρχικη παραγγελια κ μεχρι τη τριτη θα καλέσουν αφού είστε στο πρώτο κυμα "λογικά".🤣

Επεξ/σία από sndev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Cold.War έχει δυνατό campaign αν και μικρό ~4+κατι ωρίτσες. Το προτείνω για καμιά ενοικίαση σε ενα απόγευμα βγαίνει.

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω με το Κωτσοβολο πλεον. Εχω μιλησει ποσες φορες μαζι τους και ολο μου λενε οτι ειμαι στο day1 οτι δεν παιζει ρολο αν εχεις εξοφλησει ή εχεις δωσει προκαταβολη ή οχι.

Μετραει μονο ποτε εγινε η παραγγελια. Εγω δεν εχω δωσει προκαταβολη δεν μου ζητηθηκε ποτε.

Σημερα μιλησα δυο φορες μαλιστα και μου ειπαν το ιδιο. Απο Δευτερα θα ενημερωθω για την προοδο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, dimpoly12 είπε

Τι να πω με το Κωτσοβολο πλεον. Εχω μιλησει ποσες φορες μαζι τους και ολο μου λενε οτι ειμαι στο day1 οτι δεν παιζει ρολο αν εχεις εξοφλησει ή εχεις δωσει προκαταβολη ή οχι.

Μετραει μονο ποτε εγινε η παραγγελια. Εγω δεν εχω δωσει προκαταβολη δεν μου ζητηθηκε ποτε.

Σημερα μιλησα δυο φορες μαλιστα και μου ειπαν το ιδιο. Απο Δευτερα θα ενημερωθω για την προοδο

ακριβως στην ιδια φαση ειμαι και εγω, και μου λενε το ιδιο που λενε και σε σενα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως θα συμφωνήσω. Κατανοώ την αγωνία όλων και εύχομαι με το καλο να παραλάβετε και οι κονσόλες να ειναι πενα, χίλιες φορές ωστοσο να ειχαν ανοιξει ξεχωριστά νηματα για τα των προπαραγγελιων-παραλαβων-παραδοσεων και για τις 2 κονσόλες.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει κανει κανενας διπλη παραγγελια? Αν ναι, και παρουν τηλ και απο τα 2 καταστηματα, ενδιαφερομαι για το 1 τεμαχιο, κατα προτιμηση digital.

Απλα το αφηνω αυτο εδω 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, sndev είπε

Για κοτσοβολο σε οσους δώσανε προκαταβολή κ αλλαξε η παραγγελια καθως ακυρώθηκε η πρωτη το σύστημα βλεπει την ημερα της πληρωμής σαν παραγγελία λέει οπότε γιαυτο δε καλέσανε ακομα, παραολαυτα υπαρχει σημειωση οτι εχε ιγινει αλλαγή απο αρχικη παραγγελια κ μεχρι τη τριτη θα καλέσουν αφού είστε στο πρώτο κυμα "λογικά".🤣

Eγω μετά από πολλές πιέσεις κατάφερα να μου αλλάξουν ξανα τη παραγγελία με ημερομηνία 17/9 . Για να καταλάβετε τι εννοώ . Κάνω 17/9 , με καλούν 23/9 να τους βάλω χρήματα , μου ακυρώνουν την αρχική και μου δίνουν νέα με ημ. 23/9 . Μου έλεγαν ακριβώς αυτό που είπες στα τηλέφωνα και πλέον απο χθες όταν πατάω τον κωδικό παραγγελίας που μου έδωσαν στις 23 , μου βγάζει την original παραγγελία στις 17/9 και τον παλιό αριθμό. Πατάω τον κωδικό της τηλεφωνικής παραγγελίας και όταν ανοίξει μέσα έχει το κωδικό και την ημερομηνία της original ιντερνετικής. Μόνο έτσι θα ηρεμούσα, το κατάλαβαν και το έκαναν. Δε ξέρω αν το έκαναν σε όλους ή το έκαναν σε εμένα για να τους αφήσω ήσυχους. 

Επεξ/σία από venomawakens7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, kostiger είπε

Πάντως θα συμφωνήσω. Κατανοώ την αγωνία όλων και εύχομαι με το καλο να παραλάβετε και οι κονσόλες να ειναι πενα, χίλιες φορές ωστοσο να ειχαν ανοιξει ξεχωριστά νηματα για τα των προπαραγγελιων-παραλαβων-παραδοσεων και για τις 2 κονσόλες.

Δεν θα μπορούσα παρά να συμφωνήσω απόλυτα με αυτό..

Αυτό αλλάζει εύκολα και τώρα πάντως.. κλειδώνετε αυτό γίνετε νέο v3 καθαρό, μόνο για τα νέα για το ps5 και ανοίγει καινούργιο για τις παραγγελίες/παραλαβές/παράπονα.. γιατί είναι σίγουρο ότι θα υπάρξουν πολλά..

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimpoly12 είπε

Τι να πω με το Κωτσοβολο πλεον. Εχω μιλησει ποσες φορες μαζι τους και ολο μου λενε οτι ειμαι στο day1 οτι δεν παιζει ρολο αν εχεις εξοφλησει ή εχεις δωσει προκαταβολη ή οχι.

Μετραει μονο ποτε εγινε η παραγγελια. Εγω δεν εχω δωσει προκαταβολη δεν μου ζητηθηκε ποτε.

Σημερα μιλησα δυο φορες μαλιστα και μου ειπαν το ιδιο. Απο Δευτερα θα ενημερωθω για την προοδο

Πότε έκανες την παραγγελία φίλε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...