Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Fotis13 είπε

Ευχαριστω.

Οπ μπορουμε να σηκωσουμε !

126508380_666982460661076_7709443052996266096_n.jpg

126327202_220466196164927_7375577110643770114_n.jpg

Στο χαλι δεν θα κανεις αναβαθμιση; Και οταν παρελαβες το πσ4 το ιδιο ειχες μου φαινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, james9tito είπε

Ρε σεις πως κλεινει? Με παρατεταμενη πιεση στο ps button δεν γινεται κατι

Τι εννοείς;;; Από το μενού ,πάτα το ps button στο κεντρικό μενού για να σου εμφανίσει κάτω την μπάρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, kostiger είπε

Στο χαλι δεν θα κανεις αναβαθμιση; Και οταν παρελαβες το πσ4 το ιδιο ειχες μου φαινεται.

if it aint broke dont upgrade it να προσθεσω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ADHD είπε

Δεν νομιζω οτι ειναι το ιδιο αν κρινω απο αυτο που παιζω αυτη τη στιγμη, οκ προφανως ειναι και tech demo του controller λογικα στο DeS θα ειναι πολυ πιο subtle (θα πω εντυπωσεις οταν κατεβει) παντως η ιδια εταιρεια ειναι απο πισω.

 

1 ώρα πριν, nyne είπε

Θα πάθετε πλάκα με το χειριστήριο,στην αρχή μου φάνηκε περίεργο,μετά έπος,η λεπτομέρεια στη δόνηση είναι απίστευτη...Ένα απλό παράδειγμα σε ένα σημείο που έχεις μέσα στο κοντρόλ κ καλά μικρά ρομποτακια όταν το γέρνεις τα αισθάνεσαι να πέφτουν από τη μια στην άλλη σαν να είναι βόλοι...

Παίξτε το 1-2 Switch, παιχνίδι σχεδόν 4 χρόνων, και θα καταλάβετε πόσο game changer (not) είναι όλα αυτά...

Τουλάχιστον βέβαια η Sony είχε την αξιοπρέπεια το tech demo της να το δίνει τζάμπα, όχι σαν την Ν στο 60άρι.

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

image0.jpg.f2f1a2834f6ef52cf668291f4d7d1c8e.jpg

Πρώτες εντυπώσεις υπέρ θετικές, αθόρυβο και το Demons Souls έχει γραφικάρες :D 

Το Dualsense κάθεται στα χέρια μου πολύ καλύτερα απο το DS4, αρκετά πιο "στιβαρό" gamepad.

Επεξ/σία από Spartan117
  • Like 16
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, kostiger είπε

Στο χαλι δεν θα κανεις αναβαθμιση; Και οταν παρελαβες το πσ4 το ιδιο ειχες μου φαινεται.

xaxaa  ελιωσα ρε .Μου αρεσεις γιατι εχεις καλη μνημη  το ιδιο σημειο ειναι ακριβως, οντως  εκει ειχα βγαλει και με το ps4 kai με το προ.

Θα πω αυριο  πρωτες εντυπωσεις απο την εμπειρια .

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Παίξτε το 1-2 Switch, παιχνίδι σχεδόν 4 χρόνων, και θα καταλάβετε πόσο game changer (not) είναι όλα αυτά...

Τουλάχιστον βέβαια η Sony είχε την αξιοπρέπεια το tech demo της να το δίνει τζάμπα, όχι σαν την Ν στο 60άρι.

Ενταξει δικε μου είμαστε από χωριό και πρώτη φορά το είδαμε κ χοροπηδάνε,άσε μας στη τρέλα μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, aekoupoli είπε

Exω τα corsair hs 70 ξερετε αν ειναι συμβατα με το 3d ηχο του Ps5?

Από όσο ξέρω όλα τα ακουστικά είναι συμβατά με 3d tempest audio.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Παίξτε το 1-2 Switch, παιχνίδι σχεδόν 4 χρόνων, και θα καταλάβετε πόσο game changer (not) είναι όλα αυτά...

Τουλάχιστον βέβαια η Sony είχε την αξιοπρέπεια το tech demo της να το δίνει τζάμπα, όχι σαν την Ν στο 60άρι.

Πραγματικά στο 1-2 switch ήταν game changer με είχε ενθουσιάσει. Ο wulff den που έχει λιώσει στα joy con λέει ότι μπορεί να είναι και καλύτερο της Ν.

Αντέ να το δούμε και σε περισσότερα games τώρα.

Επεξ/σία από stafftw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, music_lover είπε

Από όσο ξέρω όλα τα ακουστικά είναι συμβατά με 3d tempest audio.

Ta εβαλα τωρα,εκανα και τις ρυθμισεις στα 3d settings του ps5,εβαλα κillzone shadow fall και ο ηχος μου φαινεται απιστευτος,μηπως ειναι η ιδεα μου?παντως ακουω την παραμικρη λεπτομερεια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...