Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Kuromajo είπε

 Η δικια μου εχει γερο θεμα με coil whine...στο βιντεο δεν τον πιανει καλα τον ηχο το κινητο... ακουγεται και απ τα 5 μετρα... τραγικο :o 

τι να πω...

Εγγυηση δεν παιζει να στο αλαξουν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, babality είπε

γιατι ετσι. για βαλτε με λιγο στη φαση

απλα ειχα πει οτι πολυς κοσμος δε ξερει τι παιζει με souls games και καντε υπομονη θα το παρετε κανα 50αρικο σε κανα μηνα μαξ :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρειαζομαι μια βοηθεια

Στου γιου μου το Digital προσπαθω να περασω το account μου , για να μπορει να παιζει και δικα μου παιχνιδια.

Παω στην δημηουργια προφιλ.....

Ολα ωραια, βαζω και τον κωδικο 2 Step Verification

Το προφιλ ειναι ΟΚ , και αν κανω switch user το προφιλ χανεται......

Τι παιζει ????

Μια σημειωση, το προφιλ δεν εχει PS PLUS αλλα στα 4αρια δεν ειχε προβλημα.

Ακομα που ειναι η επιλογη να κανεις μεσα στο προφιλ , την δηλωση αυτο ειναι το Primary PlayStation ????

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, necrothaftis είπε

απλα ειχα πει οτι πολυς κοσμος δε ξερει τι παιζει με souls games και καντε υπομονη θα το παρετε κανα 50αρικο σε κανα μηνα μαξ :P 

Δεν ισχυει 100% αυτο για ολους.

Δεν κρατανε ολοι τα παιχνιδια για συλλογη,αρα προφανως και μολις τα τελειωσουν θα τα βαλουν αγγελια οσο εχουν ακομα αξια.

Επισης το Demons Souls καλως ή κακως,δεν εχει online που θα σε κρατησει για καιρο. Η πλειοψηφια του κοσμου θα ασχοληθει για λιγες μερες μεχρι να το τελειωσει και μετα ειτε θα μπει στο ραφι,ειτε θα παει για αγγελια,γιατι τα 80ευρω αρχικη τιμη,ειδικα για Ελληνικα δεδομενα πονανε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Fulgore είπε

Δεν ισχυει 100% αυτο για ολους.

Δεν κρατανε ολοι τα παιχνιδια για συλλογη,αρα προφανως και μολις τα τελειωσουν θα τα βαλουν αγγελια οσο εχουν ακομα αξια.

Επισης το Demons Souls καλως ή κακως,δεν εχει online που θα σε κρατησει για καιρο. Η πλειοψηφια του κοσμου θα ασχοληθει για λιγες μερες μεχρι να το τελειωσει και μετα ειτε θα μπει στο ραφι,ειτε θα παει για αγγελια,γιατι τα 80ευρω αρχικη τιμη,ειδικα για Ελληνικα δεδομενα πονανε.

κοιτα παιζεις plus game κλπ.επισης εχει pvp οποτε αν θες να ασχοληθεις και με το Online το κανεις.εχει πολυ πραμα για πλατινα.για μενα παντως ηταν system seller αν δεν ηταν στο release ισως και να περιμενα καθως spiderman δε μ αρεσει για παραδειγμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, ggramenos είπε

Δεν ξέρω αν το έχετε καταλάβει αλλά μέχρι στιγμής ότι παιχνίδι έχει τεστάρει το digital foundry τρέχει σούπερ στο PS5 σε σχέση με τον ανταγωνισμό. 

It’s the tools. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, necrothaftis είπε

τελικα η προβλεψη ειχε βγει αληθινη.ηδη πουλανε demons souls στις αγγελιες 😢 

Όλα πάνε σύμφωνα με το πλάνο. Άντε αδέρφια δώστε τα κοψοχρονιά να παίξουμε και μείς που λυπόμαστε το 80ρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα μικρό βίντεο πριν 10 λεπτά με το κινητό μου 

Αν έχει coil whine η όχι 

Η κονσόλα είναι Digital Edition και είναι σε λειτουργία 5 ώρες τώρα.

https://youtu.be/_wu780Wvi_4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει τύχει να βγάλει και σε εσας ένα τέτοιο εικονίδιο στα αριστερά;;

Ακύρωσα το update του Friday the 13th διαγράφοντας καιβτο παιχνιδι και μου έβγαλε στην αρχική αυτό το εικονίδιο που μένει πάντα στην αρχή στης σειράς και δεν διαγράφεται με τίποτα. Κατεφερε κάνεις να το σβήσει;;

IMG_20201121_210607.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Kuromajo είπε

 Η δικια μου εχει γερο θεμα με coil whine...στο βιντεο δεν τον πιανει καλα τον ηχο το κινητο... ακουγεται και απ τα 5 μετρα... τραγικο :o 

Το χειρότερο απ όλα είναι πως απο ότι καταλαβαίνω εφόσον είναι λειτουργική ο θόρυβος δεν θεωρείται doa/λόγος επιστροφής και αντικατάστασης.

1 ώρα πριν, Raiden5 είπε

126282162_10161489989046509_3323848119386710260_n.jpg

Περιττό να πούμε οτι κατα πάσα πιθανότητα αυτό χαλάει την εγγύηση για να φτιάξεις μια μικροπαπαριά στην κονσόλα που δεν θα έπρεπε να είναι εκεί εξ'αρχής...

Μου ακούγεται λίγο genius το να πρέπει να χάσω εγγύηση για αυτό...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, aggelos87 είπε

Έχει τύχει να βγάλει και σε εσας ένα τέτοιο εικονίδιο στα αριστερά;;

Ακύρωσα το update του Friday the 13th διαγράφοντας καιβτο παιχνιδι και μου έβγαλε στην αρχική αυτό το εικονίδιο που μένει πάντα στην αρχή στης σειράς και δεν διαγράφεται με τίποτα. Κατεφερε κάνεις να το σβήσει;;

IMG_20201121_210607.jpg

Μαλλον επαθες το Queue Bug.

δες εδω το φιξ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...