Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, manos_21_ είπε

Όχι δεν έχω βάλει δίσκο..ντιτζιταλ τα έχω..τον ανεμιστήρα ακούω να λειτουργεί..δεν ακούω κατι άσχημο..

επειδη το πες κ μιας κ εχω μεσα το last of us 2 πηρα το πιστολακι κ το μετρησα. 

μπροστα 24 βαθμοι πισω 37 

θα κανω το ιδιο τεστ καποια στιγμη με αστρομποτ , πιο παιχνίδι παιζεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sndev είπε

επειδη το πες κ μιας κ εχω μεσα το last of us 2 πηρα το πιστολακι κ το μετρησα. 

μπροστα 24 βαθμοι πισω 37 

θα κανω το ιδιο τεστ καποια στιγμη με αστρομποτ , πιο παιχνίδι παιζεις?

Cod Cold War

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, manos_21_ είπε

Έχω σταματήσει να παιζω εδώ κ ένα τέταρτο για να φάω κ έχω απενεργοποιήσει το χειριστήριο..απλά είμαι μέσα στο παιχνιδι..κάθομαι στα 3-4 μέτρα από την κονσόλα κ την ακούω..

Λογικα θορυβος απο coil whine μου ακουγεται.Στην κονσολα  μεσα παραπιπτοντως, μηπως εχει  αφησει κανα bluray παιχνιδι?

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, manos_21_ είπε

Όχι δεν έχω βάλει δίσκο..ντιτζιταλ τα έχω..τον ανεμιστήρα ακούω να λειτουργεί..δεν ακούω κατι άσχημο..

περιμενε λιγο 

1ον δεν υπαρχει πανικος, αν και δεν εχει μετρο συγκρισης το 4 Pro το οποιο ηταν ζεστη κονσολα αρκετα.

απειρα know how video στο YouTube , σπεσιαλ θερμικες παστες , liquid metal solutions 

και και και και.......

το 5 ειναι οτι ειναι το PlayStatio  4 στο Rest Mode.

αν σου κανει ανεβασμα στροφες , παει να πει οτι θελει να το ψυξει.

δεν ξερω αν το εχεις βαλει ορθιο η στο πλαι, αν και δεν νομιζω αλαζει κατι με αυτο

η κονσολα ειναι FREE απο χωρο πισω στις εξαγωγες ???????

Αν πιασεις τα καπακια , ζεματανε ???

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

10 λεπτά πριν, manos_21_ είπε

Cod Cold War

δυστηχως δε το εχω για να το δοκιμασω πως κανει

8 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Λογικα θορυβος απο coil whine μου ακουγεται.Στην κονσολα  μεσα παραπιπτοντως, μηπως εχει  αφησει κανα bluray παιχνιδι?

αυτο σκευτικα κ γω αλαλ ειπε εχει τη digital εκδοση 🙄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, RigasGR είπε

περιμενε λιγο 

1ον δεν υπαρχει πανικος, αν και δεν εχει μετρο συγκρισης το 4 Pro το οποιο ηταν ζεστη κονσολα αρκετα.

απειρα know how video στο YouTube , σπεσιαλ θερμικες παστες , liquid metal solutions 

και και και και.......

το 5 ειναι οτι ειναι το PlayStatio  4 στο Rest Mode.

αν σου κανει ανεβασμα στροφες , παει να πει οτι θελει να το ψυξει.

δεν ξερω αν το εχεις βαλει ορθιο η στο πλαι, αν και δεν νομιζω αλαζει κατι με αυτο

η κονσολα ειναι FREE απο χωρο πισω στις εξαγωγες ???????

Αν πιασεις τα καπακια , ζεματανε ???

Το είχα ξαπλωμένο και χτες μόλις έκλεισε από μόνο του το εβαλα όρθιο...τα καπάκια όχι δεν καίνε..λιγο πισω είναι ζεστά από εκεί που βγαίνει ο αέρας..δεν με πειραζει ο θόρυβος..λιγο η θερμοκρασία αλλά περισσότερο ότι σε 2 μερες με όχι υπερβολική λειτουργία μου έκανε ένα φριζ και ένα shut down..ειδα ότι αναφέρονται για freeze-shut down προβλήματα..άλλαξα και πρίζα να δω τι θα γινει

8 λεπτά πριν, sndev είπε

δυστηχως δε το εχω για να το δοκιμασω πως κανει

αυτο σκευτικα κ γω αλαλ ειπε εχει τη digital εκδοση 🙄

Δεν έχω την ντιτζιταλ έκδοση..τα παιχνίδια έχω ντιτζιταλ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, όταν λέμε "αθόρυβη" δεν εννοούμε παντελώς, είναι τρόπος του λέγειν, το λέω αυτό μη νομίζει κανένας ότι ενώ δουλεύει θα πρέπει να κάνει όπως όταν είναι σβηστή 😝

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα παιδια που ανεβαζει θερμοκρασια, μην ξεχναμε οτι απαγει κοντα στα 300 και κατι watt θερμοτητα. Οι κονσολες δεν θα πρεπει να ειναι σε πολυ κλειστα επιπλα, πρεπει να εχουν και ενα κενο να μπορει να φευγει η ζεστη που βγαζουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, chris_g92 είπε

Για τα παιδια που ανεβαζει θερμοκρασια, μην ξεχναμε οτι απαγει κοντα στα 300 και κατι watt θερμοτητα. Οι κονσολες δεν θα πρεπει να ειναι σε πολυ κλειστα επιπλα, πρεπει να εχουν και ενα κενο να μπορει να φευγει η ζεστη που βγαζουν.

Δεν την έχω σε κλειστό έπιπλο..είναι πάνω σε γραφείο..όποτε είναι ανοιχτή η κονσόλα από παντού..δεν την κλείνει τιποτα..

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, manos_21_ είπε

Δεν την έχω σε κλειστό έπιπλο..είναι πάνω σε γραφείο..όποτε είναι ανοιχτή η κονσόλα από παντού..δεν την κλείνει τιποτα..

Εμένα είναι φουλ δροσερή, βέβαια μέχρι στιγμής παίζω παιχνίδια του 4. Επόμενος μπορεί απλά να είναι χαλαρή για αυτό και δεν βγάζει ζεστό αέρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sndev είπε

επειδη το πες κ μιας κ εχω μεσα το last of us 2 πηρα το πιστολακι κ το μετρησα. 

μπροστα 24 βαθμοι πισω 37 

θα κανω το ιδιο τεστ καποια στιγμη με αστρομποτ , πιο παιχνίδι παιζεις?

Μπροστά δεν είναι η εισαγωγή του αέρα? Άρα εκεί πρέπει να έχει θερμοκρασία δωματίου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, leo066 είπε

Μπροστά δεν είναι η εισαγωγή του αέρα? Άρα εκεί πρέπει να έχει θερμοκρασία δωματίου 

Απο το πρωι ανοιχτη η κονσολα με miles morales και ac στους 26C στο δωματιο,εχω στις πισω θυρες του ps5 36 βαθμους στο πανω πισω μερος 33 μπροστα επανω 23 και μπροστα κατω 31 που ειναι το power button,Την κονσολα την εχω ορθια

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, nyne είπε

Όχι εμένα κάνει σαν air-conditioning πάνω κάτω όπως έκανε κ το ps4 όταν διάβαζε Blu-ray.

Σε σχέση με το 4 κάνει λιγοτερο. Βασικά έχει λιγότερες δονήσεις. Μετά την εγκατάσταση σταματάει τελείως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...