Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, James. είπε

Φοβασαι ε?😋

όχι δεν μ 'αρέσει να πειράζω τις κονσόλες μου αν δεν είναι για hack, είναι ενάντια στην φιλοσοφία της κονσόλας :P Άσε που χρειάζεται 4 χέρια για να ασχοληθείς με το μπαουλάκι :P 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, nyne είπε

Σήμερα που επαιξα control άκουσα θόρυβο.Κατι ανάμεσα σε ανεμιστήρα κ μεταλλικό ηχο(ένα ιιιι),λογικά είναι coil whine αλλά οκ σιγά το θόρυβο, ακούγεται και από το καναπέ(2,5 μέτρα) όταν έχεις τον ήχο χαμηλά, θεωρώ δε ότι με το καιρό θα ισιωσει,αλλά κ πάλι δεν με ενοχλεί.

Έρχομαι να διορθώσω διότι μετά από νέο τεστ,ο θόρυβος ήταν από το δισκάκι που είχα μέσα(από άσχετο παιχνίδι),πλέον το μόνο που ακούγεται κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού είναι ένα μικρό ιιι όταν πας το αυτί κοντα στη κονσόλα...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έκανα Platinum το Astro's Playroom. Αναπάντεχα διασκεδαστικό! Τόσες αναμνήσεις. Το καλύτερο tribute στο Playstation. Κάθε φορά που ξεκλείδωνα ένα artifact από κάποιο αξεσουάρ που είχα ξεχάσει με το πέρασμα των χρόνων πηδούσα σαν μικρό παιδί. Τι μας θύμισαν. Όποιος δεν του έδωσε μια ευκαιρία, το συστήνω ανεπιφύλακτα. 

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Charismo είπε

Μόλις έκανα Platinum το Astro's Playroom. Αναπάντεχα διασκεδαστικό! Τόσες αναμνήσεις. Το καλύτερο tribute στο Playstation. Κάθε φορά που ξεκλείδωνα ένα artifact από κάποιο αξεσουάρ που είχα ξεχάσει με το πέρασμα των χρόνων πηδούσα σαν μικρό παιδί. Τι μας θύμισαν. Όποιος δεν του έδωσε μια ευκαιρία, το συστήνω ανεπιφύλακτα. 

το πηρα και εγω σημερα.

Platinum, φαση εχει που σου δειχνει τις κονσολες.

Αλλα αυτο που εχει ποιο πλακα ειναι το speed run.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή φάση δοκιμάζουν 3 ανεμιστήρες και όποιος βγεί καλύτερος από ησυχία και ψύξη από τους χρήστες αυτός λογικά θα παραμείνει στα μελλοντικά μοντέλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, James. είπε

Παντως οσο το εψαξα, ειναι η μονη σελιδα που το αναφερει περι τα δυο διαφορετικα μοντελα των ανεμιστηρων.

Δεν το ξέρω το site, αλλά δεδομένου ότι υπήρχε πρόβλημα στην παραγωγή λόγο κορονοιου στην Κίνα, δεν το βλέπω απίθανο να έχει συμβεί

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, grgnik είπε

Έχει κανείς θέμα με την φόρτιση του dualsense στη μπροστινή port  σε rest mode? 
η και αυτό μόνο εγώ το έχω ;;

Δες πιο πάνω το ποστ μου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Daredevil είπε

Δες πιο πάνω το ποστ μου 

Ναι το είδα απλά ρωτάω αν έχει τύχει και σε αλλον

εγω ότι και αν κάνω μόνο στη πίσω port δουλεύει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, grgnik είπε

Έχει κανείς θέμα με την φόρτιση του dualsense στη μπροστινή port  σε rest mode? 
η και αυτό μόνο εγώ το έχω ;;

Ενα google Θα σου ειχε λυσει την απορια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To Last of Us διαβασα οτι βγηκε GOTY @Fulgore rip ac

Βασικα βγηκε ultimate game of the year, αλλο ειναι αυτο?

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...