Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

23 λεπτά πριν, stcp είπε

Ειναι λογικο να βγαλει προβληματα, με τοσα μηχανικα μερη...Οχι απο το κουτι ομως!

1 ετος εγγυηση κι αυτο?

Ναι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, RigasGR είπε

Για το Dualsense , μιλησα με την τηλεφωνικη εξυπηρετηση της SONY , μου ειπαν μιλα με την ΚΟΜΕΤΡΟΝ.

Πηρα τηλεφωνο , τους ειπα οτι η R2 σκανδαλη ειναι πολυ ποιο χαλαρη απο την L2.

Μου ειπαν η το φερνεις για ελεγχο , η το στελνεις με ACS και εξοδα δικα μας πηγαινε - ελα.

Το πηγα , το αφησα και θα μου απντησουν.

Το ειδε και ο τεχνικος , και μου ειπε οτι ειναι ποιο χαλαρη, ειναι στην κριση του αν θα το αντκαταστηση.

Βεβαια σε παιχνιδια γκαζι φρενο , η σκανδαλη δεν ειναι προοδευτικη. Λογο του οτι ειναι ποιο χαλαρη , ειναι ακαριαια

Εν αναμονη. Παντως YouTube και reddit εχουν βουηξει για την R2 σκανδαλη.

Περίεργο που δεν σου δώσανε καινούργιο κατευθείαν,δύο φορές που μου χε τύχη με το dual shock 4 μου τα άλλαξαν κατευθείαν με καινούργια χωρίς να τα τσεκαρουν καν επίσης αν μπορείς γράψε σε πιο νούμερο πήρες την εξυπηρέτηση της sony

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Daredevil είπε

γιατί?

Γιατι ειναι σαπιο πουλημενο καναλι που επρεπε να πεσουν οι πρωτες ξοφαλτσες για να βαλει τα paid promotion αν θες να βλεπεις κατι που χαιδευει αυτια οκ δικαιωμα σου αλλα οι τυποι οχι μονο στο τουιτερ και στα σχολια φαινονται ανιδεοι αλλα προκαλουν και την νοημοσυνη του θεατη

  • Like 4
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, aret1 είπε

σπάει η ''μεταλλική αντίσταση/έλασμα'' από ότι φαίνεται . . .

qsFMNZg.png

Και εμένα σήμερα μου φαίνεται να έχει λιγότερη αντίσταση η δεξιά από την αριστερή(μαλακότερη στο πάτημα),νόμιζα ότι είναι η ιδέα μου,αλλά κ πάλι δεν είμαι σίγουρος...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, nyne είπε

Και εμένα σήμερα μου φαίνεται να έχει λιγότερη αντίσταση η δεξιά από την αριστερή(μαλακότερη στο πάτημα),νόμιζα ότι είναι η ιδέα μου,αλλά κ πάλι δεν είμαι σίγουρος...

δεξιόχειρας είσαι? :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Daredevil είπε

δεξιόχειρας είσαι? :P 

Ναι,αλλά δεν πρέπει να είναι ψυχολογικό,το κατάλαβα προχθές στο astrobot σαν ξαφνικά να έχασε την σωστή αντίσταση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, blasterdark86 είπε

Γιατι ειναι σαπιο πουλημενο καναλι που επρεπε να πεσουν οι πρωτες ξοφαλτσες για να βαλει τα paid promotion αν θες να βλεπεις κατι που χαιδευει αυτια οκ δικαιωμα σου αλλα οι τυποι οχι μονο στο τουιτερ και στα σχολια φαινονται ανιδεοι αλλα προκαλουν και την νοημοσυνη του θεατη

δεν νομίζω ότι πρέπει να τους κάνεις αφίσα, γενικότερα όμως οι μετρήσεις τους είναι καλές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

lam4fvTmYp1NZLkV.huge

14 λεπτά πριν, nyne είπε

Ναι,αλλά δεν πρέπει να είναι ψυχολογικό,το κατάλαβα προχθές στο astrobot σαν ξαφνικά να έχασε την σωστή αντίσταση...

αν έσπαγε το έλασμα δεν θα είχε καν επαναφορά

Επεξ/σία από Daredevil
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...