Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτή η παράνοια με τα giveaways στο ινσταγκραμ θυμάστε να χει γίνει και με το ps4? βέβαια τότε δν ήταν τόσο διαδεδομένο το ινστα όπως σήμερα, αλλά κάπου ένα έλεος!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, alexcas777 είπε

Αυτή η παράνοια με τα giveaways στο ινσταγκραμ θυμάστε να χει γίνει και με το ps4? βέβαια τότε δν ήταν τόσο διαδεδομένο το ινστα όπως σήμερα, αλλά κάπου ένα έλεος!!

Λίγα λόγια για τους influencers. 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, mike0402 είπε

μηπως ξερει κανεις αν αγορασω απο playstation store το fifa 21 standard edition θα εχω την εκδοση ps5 η ps4?

Δεν ειναι ξεκαθαρο? :P 

image.png.bc20513513b73a1d7b653358af06612a.png

image.png.038bf559c8e902442913aa7bcafe2a16.png

Μονο εμενα δεν μου βγαζει τιμες? (Opera browser)

Μετα απο log out-in ολα οκ

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, mike0402 είπε

ρωταω γιατι πολλα ατομα που εχουν το disc του ps4 δεν εχουν παρει το free update σε ps5

Και εγώ έχω το δίσκο του FIFA21 αλλά με αυτά που έχω δει με την "δωρεάν" αναβάθμιση σκέφτομαι να πάρω το ψηφιακό. Είδε κάποιος φίλος που είχε πρόβλημα με το δίσκο, αν συνεχίζουν τα προβλήματα με το ψηφιακό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, gdal73 said:

Και εγώ έχω το δίσκο του FIFA21 αλλά με αυτά που έχω δει με την "δωρεάν" αναβάθμιση σκέφτομαι να πάρω το ψηφιακό. Είδε κάποιος φίλος που είχε πρόβλημα με το δίσκο, αν συνεχίζουν τα προβλήματα με το ψηφιακό; 

συνεχιζουν αποτι εχω δει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eχουμε νεο update που θα ενημερωνομαστε αυτοματα ποια   version( ps5 η' ps4 ) του παιχνιδιου παιζουμε .Πολυ χρησιμο γιατι υπηρχε μια συγχυση με αυτο το θεμα .

 

https://www.theverge.com/2020/12/22/22194995/sony-ps5-update-cross-gen-playstation-5-ps4-notification

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Όσοι παίζετε Valhalla σε PS5, έχει καθόλου stutters ;

Mιας και ειδα οτι το ανεφερες και στο pc θεμα με rtx 3070 και r5 3600 αν και το game ειναι γεματο bugs και κρασαρει που και που stuttering δεν εχω καθολου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

Mιας και ειδα οτι το ανεφερες και στο pc θεμα με rtx 3070 και r5 3600 αν και το game ειναι γεματο bugs και κρασαρει που και που stuttering δεν εχω καθολου.

Windows έκδοση ; Τρέχεις ISLC ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Windows έκδοση ; Τρέχεις ISLC ;

Οχι δεν τρεχω islc και windows εχω την τελευταια public εκδοση (19042)

Ωστοσο παιζω σε 1440p αν και δεν νομιζω να εχει καποια σχεση , δεν πιστευω οτι δεν φτανουν τα 10 gb της 3080 για 4κ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, noFEARgr είπε

Οχι δεν τρεχω islc και windows εχω την τελευταια public εκδοση (19042)

Ωστοσο παιζω σε 1440p αν και δεν νομιζω να εχει καποια σχεση , δεν πιστευω οτι δεν φτανουν τα 10 gb της 3080 για 4κ. 

Όχι δεν είναι θέμα VRAM, όταν λέω stutters εννοώ ''τσιμπηματάκια'' εδώ κι εκεί, όχι κάτι το φοβερό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Όχι δεν είναι θέμα VRAM, όταν λέω stutters εννοώ ''τσιμπηματάκια'' εδώ κι εκεί, όχι κάτι το φοβερό.

Μπα τελειως smooth ειναι ( φανταζομαι το τρεχεις σε ssd ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Όσοι παίζετε Valhalla σε PS5, έχει καθόλου stutters ;

Καλήμερα! Σαν παιχνίδι αξίζει? Το έχει προσφορά το store 49 ευρώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...