Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, johnnyman είπε

Πω.... Ευτυχώς δεν τα πήρα. 

Εχεις να προτείνεις κάτι άλλο και φίλε μου? 

Εγώ έχω τα Hyper X Cloud Flight:

https://www.skroutz.gr/s/15556597/HyperX-Cloud-Flight.html

Κανένα παράπονο, τα είχα πάρει σε προσφορά 80 ευρώ. Για την τιμή τους είναι άψογα. Πολύ μεγάλη μπαταρία, τέλειο μικρόφωνο, καθαρός ήχος, ελαφριά. Μέχρι και μουσική ακούω μερικές φορές από αυτά αν και έχω και ένα ζευγάρι Audio Technica M40x για αυτό το σκοπό.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, johnnyman είπε

Πω.... Ευτυχώς δεν τα πήρα. 

Εχεις να προτείνεις κάτι άλλο και φίλε μου? 

 

6 λεπτά πριν, music_lover είπε

Εγώ έχω τα Hyper X Cloud Flight:

https://www.skroutz.gr/s/15556597/HyperX-Cloud-Flight.html

Κανένα παράπονο, τα είχα πάρει σε προσφορά 80 ευρώ. Για την τιμή τους είναι άψογα. Πολύ μεγάλη μπαταρία, τέλειο μικρόφωνο, καθαρός ήχος, ελαφριά. Μέχρι και μουσική ακούω μερικές φορές από αυτά αν και έχω και ένα ζευγάρι Audio Technica M40x για αυτό το σκοπό.

Προσυπογραφω. Πολυ ικανοπoιημενος κατοχος των Flight S..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, kostiger είπε

 

Προσυπογραφω. Πολυ ικανοπoιημενος κατοχος των Flight S..

Τα δικά σου είναι ελαφρώς καλύτερα, στην ουσία είναι μια βελτιωμένη έκδοση των δικών μου και με υποστήριξη surround mode. Το μόνο κακό είναι ότι αφαίρεσαν την είσοδο 3.5 jack, θα την ήθελα γμτ και ο μόνος λόγος που δεν τα αλλάζω για τα S είναι αυτός. Έχω κόλλημα με το jack 🙃

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, music_lover είπε

Τα δικά σου είναι ελαφρώς καλύτερα, στην ουσία είναι μια βελτιωμένη έκδοση των δικών μου και με υποστήριξη surround mode. Το μόνο κακό είναι ότι αφαίρεσαν την είσοδο 3.5 jack, θα την ήθελα γμτ και ο μόνος λόγος που δεν τα αλλάζω για τα S είναι αυτός. Έχω κόλλημα με το jack 🙃

Για να ειμαι ειλικρινης δεν με συγκινησαν ποτε οι πολλες φιοριτουρες στον ηχο. Ως εκ τουτου, δεν το χρησιμοποιω το surround effect. Σε οτι αφορα στην ελλειψη mini jack  καλωδιου ειναι οντως bummer, αλλά μικρο, απο τη στιγμη που ετσι κι αλλιως δεν δουλευει το mic με ενσυρματη συνδεση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνει και σε σας θόρυβο το disc drive? Επίσης ακόμα ξεκινάει να διαβάζει το disc που εχω μέσα σε άκυρες στιγμές και χωρίς να παίζω το συγκεκριμένο game 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, playtak είπε

Κάνει και σε σας θόρυβο το disc drive? Επίσης ακόμα ξεκινάει να διαβάζει το disc που εχω μέσα σε άκυρες στιγμές και χωρίς να παίζω το συγκεκριμένο game 

Ναι οπότε αποφάσισα να μην έχω μέσα κανένα δίσκο αν δεν παίζω το συγκεκριμένο game. Το έκανε και το PS4 Pro αυτό? Έχω ξεχάσει 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, music_lover είπε

Ναι οπότε αποφάσισα να μην έχω μέσα κανένα δίσκο αν δεν παίζω το συγκεκριμένο game. Το έκανε και το PS4 Pro αυτό? Έχω ξεχάσει 😁

Oχι, το συγκεκριμενο ειναι μπαγκ και λογικα θα διορθωθει στο μελλον

Επεξ/σία από spartan29gr
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση...φοβάστε ότι κάποιο απ' τα bugs που χετε αναφέρει το τελευταίο διάστημα μπορεί να είναι και θέμα hardware η είναι όλα κλασικά θέματακια που βγαίνουν στις αρχές της κυκλοφορίας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, kostiger είπε

 

Προσυπογραφω. Πολυ ικανοπoιημενος κατοχος των Flight S..

Αυτα ειναι καλυτερα απο τα cloud 2? Εχουμε καμια τετοια πληροφορια? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Αυτα ειναι καλυτερα απο τα cloud 2? Εχουμε καμια τετοια πληροφορια? 

Εφαμιλλα ειναι, με το πλεονεκτημα της ασυρματης συνδεσης για οσους τους ενδιαφερει και bonus την...σχεδον αβυσσαλεα αυτονομια των 30 ωρων..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kostiger είπε

Εφαμιλλα ειναι, με το πλεονεκτημα της ασυρματης συνδεσης για οσους τους ενδιαφερει και bonus την...σχεδον αβυσσαλεα αυτονομια των 30 ωρων..

Εχω ψηθει πολυ ασχημα, ειμαι με τα airpods 8 ωρες τη μερα και αρχισαν να με κουραζουν απιστευτα. Σκεφτομαι να παρω καποια ασυρματα για το σπιτι, με βλεπω να τα τσιμπαω. Αν ειναι παραπλησια με τα cloud πρεπει να ειναι κανονια τοτε, το καλυτερο headset που ειχα ποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Εχω ψηθει πολυ ασχημα, ειμαι με τα airpods 8 ωρες τη μερα και αρχισαν να με κουραζουν απιστευτα. Σκεφτομαι να παρω καποια ασυρματα για το σπιτι, με βλεπω να τα τσιμπαω. Αν ειναι παραπλησια με τα cloud πρεπει να ειναι κανονια τοτε, το καλυτερο headset που ειχα ποτε

Θεωρω πως θα τα εκτιμησεις. Ειναι ΚΑΙ πολυ ανετα εκτος των αλλων, οπως εχω ξαναγραψει σημερα.

Αντε χρονια πολλα σε ολους!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, kostiger είπε

Θεωρω πως θα τα εκτιμησεις. Ειναι ΚΑΙ πολυ ανετα εκτος των αλλων, οπως εχω ξαναγραψει σημερα.

Αντε χρονια πολλα σε ολους!

Χρονια πολλα μαν μου, καλα Χριστουγεννα σε ολους! 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...