Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

35 λεπτά πριν, johnnyman είπε

Μέτα ξεφεύγει πολύ.

Εγώ θέλω κοντά στο 100αρικο γι αυτό τα 3d pulse μου φαίνονται η ιδανική επιλογή. 

Αυτά δεν είναι με dongle;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Daredevil είπε

PSVR2 almost confirmed :)

Σε αυτή τη γενιά θα με ενδιέφερε πολύ το VR θα είναι πολύ πιο smooth εμπειρία σε σχέση με το παλιό .

Αν έχει και VRR support που θα έρθει στην κονσόλα μελλοντικά  θα είναι φανταστικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Giannis1979GR είπε

Σε αυτή τη γενιά θα με ενδιέφερε πολύ το VR θα είναι πολύ πιο smooth εμπειρία σε σχέση με το παλιό .

Αν έχει και VRR support που θα έρθει στην κονσόλα μελλοντικά  θα είναι φανταστικό.

Χτύπα ένα occulus quest 2 - αν δεν σε ενοχλεί το fb πραγμα, είναι τρομερό για τα χρήματά του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φημες -διαρροες για  Spiderman 2 ( προσωπικα δεν δινω και πολυ βαση ).

 

 

https://www.playstationlab.gr/2021/02/xekinisan-oi-diarroes-gia-spider-man-2-sto-ps5/?fbclid=IwAR0nwaS__BMTKlHviN3sQ3v7ApbFyM6fGaQAb70BqrDm5c1m5GpAYM7SsUM

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, chncynic είπε

Χτύπα ένα occulus quest 2 - αν δεν σε ενοχλεί το fb πραγμα, είναι τρομερό για τα χρήματά του!

Παίζει αυτό σε ps5 η series x ? Γενικά σε κονσόλα . Δεν έχω ψάξει καθόλου.

Για pc δεν είναι νομίζω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Giannis1979GR είπε

Παίζει αυτό σε ps5 η series x ? Γενικά σε κονσόλα . Δεν έχω ψάξει καθόλου.

Για pc δεν είναι νομίζω;

Standalone και pc. Ειναι τρομερο..χωρις καλωδια χωρις τιποτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Giannis1979GR είπε

Παίζει αυτό σε ps5 η series x ? Γενικά σε κονσόλα . Δεν έχω ψάξει καθόλου.

Για pc δεν είναι νομίζω;

Standalone, για xbox δεν νομίζω γίνει γενικά τπτ με VR και για PS έχουν πεί οτι δεν είναι στα τωρινά τους σχεδια το VR οπότε αν το ψάχνεις στα κοντά, κοίτα για κάνα occulus

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, privateer είπε

Με το καταλληλο Budget δεν θα εχουν τετοια θεματα

Όλα τους τα παιχνίδια τρέχουν gtp, μάλλον δεν το 'χουν και δεν είναι θέμα budget.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, Psycho_Warhead said:

Όλα τους τα παιχνίδια τρέχουν gtp, μάλλον δεν το 'χουν και δεν είναι θέμα budget.

ειναι θεμα Budget. Με μεγαλυτερο budget θα μπορεσουν να προσλαβουν περισσοτερα ατομα που θα τους βοηθησουν σε τετοια θεματα.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, privateer είπε

ειναι θεμα Budget. Με μεγαλυτερο budget θα μπορεσουν να προσλαβουν περισσοτερα ατομα που θα τους βοηθησουν σε τετοια θεματα.

Αυτό θέλει πολύ μεγάλη αύξηση στο budget και το βλέπω χλωμό προσωπικά. Εδώ η CDPR και βλέπεις πόσα θέματα έχει το CP 2077 μετά από τόσα χρόνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Psycho_Warhead said:

Αυτό θέλει πολύ μεγάλη αύξηση στο budget και το βλέπω χλωμό προσωπικά. Εδώ η CDPR και βλέπεις πόσα θέματα έχει το CP 2077 μετά από τόσα χρόνια.

καλα αυτοι στοχευσαν το φεγγαρι με σαιτες 🤣 Και τον carmack να ειχαν δεν σωζοταν η κατασταση στις κονσολες με τους jaguar😆

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...