Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οχι ρε φιλε μια ζωη τον θυμαμαι να ποσταρει στο playstation νημα, χαρακτηριστικη φυσιογνωμια.Κριμα..τα συλλυπητηρια μου σε ολους οσους τον ηξεραν.

Επεξ/σία από icenex
  • Like 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, NickTG είπε

Μόλις διάβασα το παρακάτω.

 

Πραγματικά στεναχωρήθηκα. 

Θεώρησα πως αξίζει μια αναφορά στο θέμα της αγαπημένης του κονσόλας μιας και εγώ τουλάχιστον τον γνώρισα μέσα από το  console section.
 

 

Πες μου ότι δεν είναι αλήθεια! Όχι ρε φίλε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα σοκ στο ακουσμα αυτης της ειδησης

Ειναι καποια γεγονοτα που οσο και να τα διαβαζεις, δεν μπορεις να τα πιστεψεις οτι εχουν συμβει

Ας ειναι ελαφρυ το χωμα που θα  τον σκεπαζει

Τα θερμα μου συλληπητηρια μου στους δικους του ανθρωπους

Νεος ανθρωπος ηταν και δυστυχως εφυγε αδικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, privateer είπε

είχε πολύ ελεύθερο χρόνο αυτός που έγραψε το άρθρο, για να καταλήξει στο "το κάνει γιατί μπορεί" κι ο άλλος ίσως να μην. 

Τα Fifa πχ κάθε αρχή του χρόνου κάνουν 60ε και καταλήγουν 15ε, δεν χάλασε κανένα brand. Δεν είναι τα video games παπούτσια και τσάντες.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.videogameschronicle.com/news/a-leaked-elden-ring-trailer-is-being-circulated-online/

Εχει διαρευσει νεο trailer για το eldin ring λενε αλλα πουθενα δεν εχει φανει ακομη και παιζει να ειναι και ψευτικο.Αναμενουμε.

Επισης συμφωνα με το παραπανω αρθρο απιθανο να κυκλοφορησει φετος λογου covid(κλασσικα δηλαδη)

edit

ποσταρω σε spoiler αυτο που εχει βγει μεχρι στιγμης,ενα video 7 δευτερολεπτων

Spoiler

 

 

edit 2

Spoiler

 

Bγαλτε το επιτελους

Λογικα θα βγει συντομα ολοκληρο το trailer

Επεξ/σία από dekulinkgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...