Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, stcp είπε

Γνωριζει καποιος αν θα υποστηριζει τις PS4 τιμονιερες της TS με το F1 add on το F1 2021 στο PS5?

Φιλε εγω εχω την t300 rs gt και παιζω στο ps5 f1 2020. Για 2021 δεν ξερω, λογικα θα την υποστηριζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

23 λεπτά πριν, ariel555 είπε

ειδη ξεκινησαν συζητησεις περι ps5 slim 2023...

Κάποιο link? Γιατί δεν έχει πάρει κάτι το μάτι μου και μου φαίνεται πολύ περίεργο από τη στιγμή που υπάρχουν τόσο τρομερές ελλείψεις σε πρώτες ύλες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stevenfins είπε

Κάποιο link? Γιατί δεν έχει πάρει κάτι το μάτι μου και μου φαίνεται πολύ περίεργο από τη στιγμή που υπάρχουν τόσο τρομερές ελλείψεις σε πρώτες ύλες

Έχουν ξεκινήσει συζητήσεις. Αλλά δεν είναι κάτι επίσημο. Ακόμα δεν έχουν βγει εκτός φόρουμ. 🤣🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν εχει pro μαγκες, σε 5 χρονακια ps6 συμφωνα με insiders...

Slim σιγουρα θα δουμε γιατι θα παει απο 7 στα 5nm και θα μειωσει το κοστος, τωρα εξωτερικα δεν ξερω αν θα την αλλαξουν την κονσολα.

Επεξ/σία από Cariolanoc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα για αρκετες ημερες θα ειμαι χωρις ιντερνετ και επειδη μεθαυριο θα εχω στη κατοχη μου ps5 θα ηθελα να ρωτησω αν τα παιχνιδα του ps4 παιζουν στο ps5 χωρις να ειναι απαραιτητο το ιντερνετ,απ οσο ξερω χρειαζετε καποιο upgrade το δισκακι απο το 4 αλλα δε ξερω αν ειναι απαραιτητο.Μιλαω για single player games.

Επεξ/σία από RenVen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Lobo10 είπε

Πήρα την Ultimate έκδοση του Spiderman Miles Morales 40€ .

Το remastered αξίζει, το έχει παίξει κανείς;

Ναι αξίζει, επίσης το λες και λίγο σαν συνέχεια το Miles Morales (βέβαια spin-off είναι) οπότε καλό είναι να παίξεις το πρώτο καλύτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, privateer είπε

ενα θεμα ειναι αυτο , οσον αφορα τα digital sales μια και τα  παιχνιδια του playstation ουτε σε κλειδαδικα δεν τα βρισκεις...

και το αλλο θεμα ειναι οτι δεν μπορεις να πουλησεις τα ψηφιακα σου παιχνιδια...

Καποια στιγμη θα πρεπει να παραδεχτουν πως οτι εβγαλαν, εβγαλαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...