Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξέρω αν το έχετε δει αλλα μετα την εγκατάσταση του update του COD modern warfare ζητάει να ξαναγινουν εγκατάσταση και κάποια κομματια του campain και του multiplayer. Εκει είδα ότι μου έχει να κατεβάσω free όλο το COD BO cold war ενω δεν το έχω αγοράσει. Το έβαλα να κατεβαίνει αλλα δεν ξέρω τι θα γίνει τελικά. Ξέρει κανείς τίποτα γι' αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Raiden5 είπε

Οπότε 22 του μήνα πάμε για αποκάλυψη sillent hill δηλαδή αν δεν τρολαρει και άλλο ο Κοτζιμα.

Μακαρι να δουμε ολο το playstation experience τοτε και οχι μονο αυτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vorlon68 είπε

Λες να ειναι remake ολα τα Silent Hill?

Καλά θα μπορούσε και ένα reboot αν και μόνο το 1 ένα και το 3 συνδέονται από τα main games (δεν βάζω το origins) τα αλλά είναι άσχετα μεταξύ τους με το μόνο κοινό ότι και τα 4 είναι developed από την team silent.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις έπαιξα για ένα 3ωρο το rachet. Το παιχνίδι είναι απλά τέλειο με φουλ δράση το συνιστώ ανεπιφύλακτα! Έπαιζα σε performance rt και μετά από 3 ώρες παιχνιδιού έβαλα fidelity mode.καμια σχέση νομίζεις ότι lagαρει το ps5. Δε παρατήρησα καμία μεγαλη διαφορά σε ποιότητα πάντως  . Νομιζω η καλύτερη επιλογή είναι το performance rt.το fidelity νομίζω εινai unplayable 

Επεξ/σία από G4iwrgos
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...