Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 17/6/2021 στις 9:33 ΜΜ, Cariolanoc είπε

 

 

Μόλις τερμάτισα το Astros, γιατί παρέλαβα πριν από κάτι μέρες, εχω μεινει με το στόμα ανοιχτό με τα haptic feedback, έχει δοκιμάσει κάνεις Borderlands 3 που είναι compatible με haptic feedback? 

4 λεπτά πριν, Tatofski64 είπε

 

Μόλις τερμάτισα το Astros, γιατί παρέλαβα πριν από κάτι μέρες, εχω μεινει με το στόμα ανοιχτό με τα haptic feedback, έχει δοκιμάσει κάνεις Borderlands 3 που είναι compatible με haptic feedback? 

Το Cold War διαβάζω είναι τοπ σε αυτό, αλλά ακόμα πολυ ακριβό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

21 λεπτά πριν, Mpafalo είπε

Παιδιά μια τεχνική βοήθεια έχω μια lg το μοντέλο είναι 49LK5100PLA μου έχουν μπει φωτιές ότι δεν θα παίζει το ps5 μπορεί να βοηθήσει καποιος;

Αν εχει hdmi, εισαι οκ 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 2.1 το θες μόνο για 4κ120fps στην ουσία μπορεί να μην σου χρειαστεί και ποτέ στο ps5. Κάποια παιχνίδια που βγάζουν 120fps παίζουν σε 1080 ανάλυση. αν θες να επενδύσεις μονο για να πας σε 4κ επειδή νομίζω είναι full hd η τβ σου. Για να έχεις hdr κτλ. Αλλιώς είσαι μια χαρά

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά ερώτηση έχω τρεις μέρες που πήρα το ps5 disc και όταν βάζω το δίσκο του spiderman miles Morales ( το έδιναν μαζί στο bundle που έβγαλε το πλαισιο) και το βγάζω μετά από κάνα δυο ωρο  το ακουμπάω και τσουρουφλαει. Είναι φυσιολογικο;;; Γιατι διαβάζω κάποια άρθρα που λένε είναι λογικό και άλλα όχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Aporiakias12 είπε

Καλησπέρα παιδιά ερώτηση έχω τρεις μέρες που πήρα το ps5 disc και όταν βάζω το δίσκο του spiderman miles Morales ( το έδιναν μαζί στο bundle που έβγαλε το πλαισιο) και το βγάζω μετά από κάνα δυο ωρο  το ακουμπάω και τσουρουφλαει. Είναι φυσιολογικο;;; Γιατι διαβάζω κάποια άρθρα που λένε είναι λογικό και άλλα όχι

Δύο ώρες μετά και τσουρουφλάει ο δίσκος του spider man ή το ps5? Δεν σε έπιασα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, music_lover είπε

Δύο ώρες μετά και τσουρουφλάει ο δίσκος του spider man ή το ps5? Δεν σε έπιασα..

Ο δίσκος τσουρουφλαει, το ps5 είναι απλά λίγο ζεστό από πίσω που βγαίνει ο αερας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, 26ska είπε

Και μένα ζεματαει το rachet...

Σκεφτόμουν από την μια ότι είναι λογικό να καίει ο δίσκος  αφού είναι μέσα στο πλεϊ, συν γυρνάει με ταχύτητα αλλά λέω ας ακούσω και κάποιον άλλον 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, Aporiakias12 είπε

Σκεφτόμουν από την μια ότι είναι λογικό να καίει ο δίσκος  αφού είναι μέσα στο πλεϊ, συν γυρνάει με ταχύτητα αλλά λέω ας ακούσω και κάποιον άλλον 

τα έχετε σε σημειο να παιρνουν αερα απο καθε πλευρα(μπρος πισω-πλαγια) ????  αν τα κλεινετε σε ραφια λογικο να ζεσταίνετε το συμπαν.

Επεξ/σία από xxatziva
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, xxatziva είπε

τα έχετε σε σημειο να παιρνουν αερα απο καθε πλευρα(μπρος πισω-πλαγια) ????  αν τα κλεινετε σε ραφια λογικο να ζεσταίνετε το συμπαν.

Αεριζεται κανονικα από παντού 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...