Προς το περιεχόμενο
Huawei Matebook D15 ή D14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Αυτό που μπωρείς να κάνεις είναι να ενεργοποιήσεις την προστασία μπαταρίας και να την βάλεις να φορτίζει μέχρι το 70%

Ευχαριστώ για την απάντηση. Εγώ δεν το είπα σωστά... Αυτό που ήθελα να πω είναι ότι ενώ φορτίζει και το χρησιμοποιώ ανεβάζει θερμοκρασία στην περιοχή της μπαταρίας. Φαντάστηκα πως αν παίρνει ενέργεια κατευθείαν από την πρίζα δεν θα χρειάζεται να λειτουργεί η μπαταρία και έτσι δεν θα ζεσταίνεται. Πάντως αυτό γίνεται προσωρινά και γενικά την χρειάζομαι την μπαταρία.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 514
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Παιδιά το λαπτοπ (Huawei Matebook 13) το πήρα και είναι όπως το περίμενα! Πολύ καλό και ποιοτικό!! Στιβαρό και η οθόνη του κρυστάλλινη!! Ηχεία δυνατά, ωραίο σε αίσθηση πληκτρολόγιο, η οθόνη το

Το honor πάντως βγαίνει σε 15 ημέρες στην Γερμανία…  

Όχι κάποιον συγκεκριμένο γιατί αυτός από τον οποίο αγόρασα το δικό μου κλειδί δεν έχει άλλα να πουλήσει… Οπότε μπες στο λινκ και διάλεξε έναν, ανάλογα τις τιμές και τις αξιολογήσεις που έχει.

Δημοσιευμένες Εικόνες

προσφατα πηρα κι'εγω ενα Matebook d14.απολυτα ευχαριστημενος..ομως επειδη ψαχνω να βρω θηκη για το λαπτοπ,εχει να προτεινει καποιος καμια..ψαχνω καθαρα θηκη! οχι τσαντα κλπ..

λογο μαζεμενω διαστασεων ισως να χωραει και σε 13'3.

αν καποιος εχει αγορασει..ας μου προτεινει καποια να παω να παρω κι εγω.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • 2 μήνες μετά...

Καλησπερα, ευτυχης κατοχος του D14 με τα 16GB , 512GB SSD και τον i5!

Γενικα ποση ωρα σας κανει για να φορτισει πληρως ; Επισης υπαρχει κατι που μπορω να κανω για περισσοτερη διαρκεια;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.