Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Skywalker333 είπε

εβγαλαν ανακοινωση τα Game να παει ο κοσμος αυριο να ολοκληρωσει το preorder του και θα τα κανει παραλαβει απο το καταστημα, με λογικη click and collect. παλι καλα

Εγώ πρόλαβα άμαζον ευτυχώς για Xbox και currys για ps5 και τα δύο για σπίτι. Άντε να δούμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ζοριζει η κατασταση Θεσσαλονικη... Ευτυχως πηγα τα, εσκασα ολα στο ταμειο και ελπιζω να, σταλει απο αποθηκες πλαισιου γιατι την εοομενη τριτη χλωμους μας κοβω :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Ζοριζει η κατασταση Θεσσαλονικη... Ευτυχως πηγα τα, εσκασα ολα στο ταμειο και ελπιζω να, σταλει απο αποθηκες πλαισιου γιατι την εοομενη τριτη χλωμους μας κοβω :(

Επειδή δεν ήμουν Ελλάδα στο προηγούμενο lockdown, οι εταιρίες κούριερ δεν δούλευαν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, chncynic είπε

Επειδή δεν ήμουν Ελλάδα στο προηγούμενο lockdown, οι εταιρίες κούριερ δεν δούλευαν ?

Δουλευαν απο οσο ξερω. Απλα ηθελα να μην εχω υπολοιπο για  την παραδοση μπας και γινει καμμια στραβη με την καρτα και ειπα τι τωρα τι σε 15 μερες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αν τα έχεις σκάστα να φύγουν να μήν σε βαραίνουν :D

 

Στις 30/10/2020 στις 8:44 ΜΜ, GreekLegend2 είπε

Most notably, Ubisoft is not making some Assassin’s Creed games backwards compatible on PS5. These include Assassin’s Creed Syndicate, Assassin’s Creed Chronicles Trilogy Pack, Assassin’s Creed Chronicles India, Assassin’s Creed Chronicles China, Assassin’s Creed Chronicles Russia, as well as other properties like Risk, Star Trek Bridge Crew, Werewolves Within, Space Junkies.

These games will be backward compatible on Xbox Series X/S.

Το λέγαμε και πιό πριν - φαίνεται να κατέβαασαν το blog ποστ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται να κλειδώνει η κυκλοφορία του Halo Infinite εντος του 2021. Το αν θα είναι ολόκληρο το υλικό του διαθέσιμο απο την αρχη είναι άλλο καπέλο..

https://gamingbolt.com/halo-infinite-is-almost-content-complete-2021-launch-is-more-or-less-assured-insider

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, kostiger said:

Φαίνεται να κλειδώνει η κυκλοφορία του Halo Infinite εντος του 2021. Το αν θα είναι ολόκληρο το υλικό του διαθέσιμο απο την αρχη είναι άλλο καπέλο..

https://gamingbolt.com/halo-infinite-is-almost-content-complete-2021-launch-is-more-or-less-assured-insider

Το βλέπω για Απρίλιο, χωρίς να είμαι σίγουρος αν τελικά το αφήσουν για Χριστούγεννα ούτως ώστε να είναι παράλληλα και system seller. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giannisww είπε

Η μπαταρία του charge kit θα κάνει στο καινούργιο χειριστήριο?

Λογικά ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε ευχάριστα Νέα. Πήρα τηλέφωνο Κοτσώβολο και με ενημέρωσαν ότι στις 4/11 περιμένουν στις αποθήκες τα XBOX. Τους ρώτησα για την παραγγελία μου την οποία την έχω είδη πληρώσει μέσω πιστωτικής κάρτας και μου είπε η κοπέλα ότι 6-7/11 θα δοθεί στην Γενική ταχυδρομική και μόλις το παραλάβει θα μου στείλουν SMS στο κινητό το Voucher number και η παραλαβή κανονικα 10/11 πρωι.

Αρα παιδια οσοι παραγγείλατε με παραδοση στο χωρο σας από Kοτσώβολο θα παραλάβετε σε οποιαδήποτε σημείο της Ελλάδος και να βρίσκεστε κανονικα διοτι ειναι 3 ολοκληρες εργασιμες για την εταιρία courrier και θα προλάβουν χαλαρα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγώ τηλέφωνο στα παμπλικ.πετανε χαρταετό και είναι ακόμα στο ΘΑ σας ενημερώσουμε.ποτε ξανά παμπλικ,άντε για κάνα βιβλίο και κανένα επιτραπεζιο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα εγω θα παρω σβαρνα την ημερα κυκλοφοριας τις αλυσιδες και οποια εχει διαθεσιμο το Series S θα την παρω επι τοπου. Ευτυχως ολα ειναι διπλα μου οποτε δεν εχω θεμα.Λογικα οι περισσοτεροι θα πανε για X οπότε θελω να πιστευω οτι θα υπαρχει αποθεμα .Για αυτο το λογο αλλωστε δεν εκανα προπαραγγελια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Owen είπε

Καλημερα εγω θα παρω σβαρνα την ημερα κυκλοφοριας τις αλυσιδες και οποια εχει διαθεσιμο το Series S θα την παρω επι τοπου. Ευτυχως ολα ειναι διπλα μου οποτε δεν εχω θεμα.Λογικα οι περισσοτεροι θα πανε για X οπότε θελω να πιστευω οτι θα υπαρχει αποθεμα .Για αυτο το λογο αλλωστε δεν εκανα προπαραγγελια

ΜΕΙ ΔΕ ΦΟΡΣ. Δεν πιστεύω πολύς κόσμος να προπαρήγγειλε S να λέμε την αλήθεια... Πιστεύω θα πάει αρκετά καλά αργότερα, αλλα προπαραγγελίες συνήθως παίρνουν οι πορωμένοι οπότε μάλλον το έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...