Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, gtsoui είπε

Ευτυχώς εγώ έβαλα στο series x να έρθει στο σπίτι. Για το ps5 που έχω βάλει να το πάρω από κατάστημα φοβάμαι μην την πατήσω.....

Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα. Οι μεν κουριεράδες είναι αναξιόπιστοι (και ταλαιπωρία φουλ άμα σου πουν "πέρνα από το πρακτορείο"), τα δε καταστήματα έχουν ένα λουκέτο να κρέμεται από το κεφάλι τους.

Τουλάχιστον έχεις μοιράσει το ρίσκο, οπότε κάτι θα έχεις διαθέσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, broxopios είπε

Να φανταστώ Netflix μπορούμε να δούμε μέσω του Χ/S έτσι; 

Ναι υπάρχει κανονικό app από το store όπως και στο Xbox one. (Νομίζω το ίδιο UI θα έχουν πλέον)

 

--

Όσοι έχετε συνδρομή game pass μπορείτε να κάνετε predownload κάποια παιχνίδια από το ea play ήδη και θα είναι έτοιμα 10/11 όταν ενσωματωθεί και το ea play στο game pass. Κατά λάθος κατέβασα το Anthem 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, john1080 είπε

Εμεις απο Θεσσαλονικη που βαλαμε παραλαβη απο το καταστημα,τι θα γινει τωρα που κλεισανε τα μαγαζια;;;

λογικά μέσω courrier θα σας το στείλουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια σκέψη που κάνω σχετικά με το Xbox app για το Xbox Remote Play είναι η υποστήριξη HDR

Δεν βρίσκω πληροφορίες για το αν έχει support, αλλά αν έχει/αποκτήσει στο μέλλον τότε θα μπορούμε να πούμε οτι ακόμα και χωρίς true HDR TV/Monitor (OLED δλδ) θα μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε την OLED σε ένα iPhone ή iPad Pro για HDR gameplay

Δεν θα είναι κακό για campaigns που δεν σε καίει το input lag..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, dream21 είπε

λογικά μέσω courrier θα σας το στείλουν 

Και πως θα γινει να πληρωσουμε με ατοκες δοσεις με πιστωτικη;Γινεται κατι τετοιο;Αλλωστε δεν μπορεις να πληρωσεις πανω απο 500€ αντικαταβολη,ετσι νομιζω...

Επεξ/σία από john1080
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, john1080 είπε

Και πως θα γινει να πληρωσουμε με ατοκες δοσεις με πιστωτικη;Γινεται κατι τετοιο;Αλλωστε δεν μπορεις να πληρωσεις πανω απο 500€ αντικαταβολη,ετσι νομιζω...

Μπορούν να σας προωθησουν τις παραγγελίες ηλεκτρονικά να φτιάξετε δηλαδή  λογαριασμό να βάλετε  πληρωμη με πιστωτική κάρτα με άτοκες δόσεις και να παραλάβεται όλοι σας με courrier.

πάρε ένα τηλέφωνο και ρωτά τους από περιέργεια για να μάθουμε 

 

ASSASSIN’S CREED VALHALLA  - CINEMATIC TV COMMERCIAL

 

Δώσε λέμε!!!! Δώσε πόνοοοοο!!!

 

Επεξ/σία από dream21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μιλησα με public και μου ειπαν ακομη δεν ξερουν πως θα γινει.Το πιο πιθανο ειναι να γινει τραπεζικη καταθεση και μετα αποστολη,γιατι αντικαταβολη πανω απο 500€ δεν γινεται

Στην περιπτωση της πιστωτικης και δοσεων,δεν γινεται μου ειπε,παρα μονο αν κρατηθει στο καταστημα και οταν ανοιξουν τα καταστηματα παω απο εκει και βαλω δοσεις

Επεξ/σία από john1080
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, john1080 είπε

Μιλησα με public και μου ειπαν ακομη δεν ξερουν πως θα γινει.Το πιο πιθανο ειναι να γινει τραπεζικη καταθεση και μετα αποστολη,γιατι αντικαταβολη πανω απο 500€ δεν γινεται

Στην περιπτωση της πιστωτικης και δοσεων,δεν γινεται μου ειπε,παρα μονο αν κρατηθει στο καταστημα και οταν ανοιξουν τα καταστηματα παω απο εκει και βαλω δοσεις

α καλά απαράδεκτοι. Ωραίοι αυτοί άκου εκεί τραπεζική κατάθεση .. Να σας περάσουν τις παραγγελίες  online σε λογαριασμό σας να βάλετε την καρτούλα σας και να πληρώσετε με άτοκες δοσουλες και να κόψουν το λαιμό τους να το στείλουν με courrier διοτι απο την προηγουμενη εβδομαδα ειχε βουηξει το σύμπαν οτι θα παει για lockdown η Θεσσαλονίκη και έπρεπε είδη να ήταν Προετοιμασμένοι 

update.

   Έπεσες σε άνθρωπο τελικά που δεν ήξερε την τύφλα του.  Δες ποιο κάτω από ένα σχόλιο στο Facebook .

 

Screenshot 2020-11-02 at 16.06.01.png

Επεξ/σία από dream21
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, dream21 είπε

α καλά απαράδεκτοι. Ωραίοι αυτοί άκου εκεί τραπεζική κατάθεση .. Να σας περάσουν τις παραγγελίες  online σε λογαριασμό σας να βάλετε την καρτούλα σας και να πληρώσετε με άτοκες δοσουλες και να κόψουν το λαιμό τους να το στείλουν με courrier διοτι απο την προηγουμενη εβδομαδα ειχε βουηξει το σύμπαν οτι θα παει για lockdown η Θεσσαλονίκη και έπρεπε είδη να ήταν Προετοιμασμένοι 

update.

   Έπεσες σε άνθρωπο τελικά που δεν ήξερε την τύφλα του.  Δες ποιο κάτω από ένα σχόλιο στο Facebook .

Screenshot 2020-11-02 at 16.06.01.png

Καλο αυτο

Θα περιμενουμε λοιπον να δουμε αν θα μας καλεσουν Παρασκευη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα με το ΠΛΑΙΣΙΟ μόλις τώρα σχετικά με το Lockdown της Θεσσαλονίκης γιατί το είχα βάλει παραλαβή από το κατάστημα της Ευκαρπίας . Τους ενημέρωσα ότι το έχω κάνει προπληρωμή στις 27/10/2020 και μου είπανε ότι λόγω του Lockdown της πόλης δεν χρειάζεται ανησυχία αλλά θα σταλεί κανονικά στην διεύθυνση που θα δηλώσω τηλεφωνικά την Παρασκευή που θα με πάρει για επιβεβαίωση ο πωλητής . Οπότε για την Θεσσαλονίκη και το ΠΛΑΙΣΙΟ όσοι έχετε προπαραγγελία δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας παραλαμβάνουμε κανονικά  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...