Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

25 λεπτά πριν, EuphangeL είπε

Σωραίος. Πλαίσιο - τους κάλεσα, με κάλεσαν πίσω από τμήμα προ-παραγγελιών. Συνεννοήθηκα με έναν εξαιρετικό υπάλληλο και μου έστειλε email με link πληρωμής (ενεργό για 30 λεπτά) και δελτίο αποστολής για την Τρίτη.

Με δικό τους μέσο και όχι courier, όπως με ενημέρωσε.

 

ετσι ακριβως το ίδιο και εγώ. στην εξυπηρέτιση πελατών το πλαίσιο είναι πολύ μπροστά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, GaGaS_Thess είπε

Γενική ταχυδρομική ; Που μένεις ; Γιατί εμένα Θεσσαλονίκη μου είπαν επειδή ρώτησα μην έχουμε πρόβλημα λόγω του Lockdown με τις κουριερ και μου είπαν όχι γιατί θα παραλάβω με φορτηγό τους 

Αθηνα μενω κανονικα αλλα τωρα ειμαι Λερο ,Δωδεκανησα λογω δουλειας....Δευτερα,Τριτη απογευμα εχει πλοιο απο οσο ξερω οποτε στις 10-11/9 το αργοτερο θα ειναι εδω πιστευω..Αυτοι μου ειπαν το αργοτερο 12/9

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 minutes ago, jimtriol said:

Αθηνα μενω κανονικα αλλα τωρα ειμαι Λερο ,Δωδεκανησα λογω δουλειας....Δευτερα,Τριτη απογευμα εχει πλοιο απο οσο ξερω οποτε στις 10-11/9 το αργοτερο θα ειναι εδω πιστευω..Αυτοι μου ειπαν το αργοτερο 12/9

12/9;

Μετά από δέκα μήνες; Πολύ δεν είναι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, jimtriol είπε

Και εγω αφου τους πηρα παλι ετοιμος για σαματα ,μου ειπαν οτι εχει δρομολογηθει θα το στειλουν γενικη ταχυδρομικη 9/11 και απο κει και περα θα σταλει.Οποτε σταματαω τη γκρινια εδω 😅🤣🤣

 

1 λεπτό πριν, GaGaS_Thess είπε

Γενική ταχυδρομική ; Που μένεις ; Γιατί εμένα Θεσσαλονίκη μου είπαν επειδή ρώτησα μην έχουμε πρόβλημα λόγω του Lockdown με τις κουριερ και μου είπαν όχι γιατί θα παραλάβω με φορτηγό τους 


Tυχερούληδες ! 🤪
Εγω κάλεσα πριν λίγο στα κεντρικά και η κοπέλα μου είπε το κλασσικό "δεν ξέρουμε ποτε θα παραλάβουμε" , ρωτάω "τι θα παραλάβετε ? δεν σας ειπα καν το αριθμό παραγγελίας μου" και μου απαντάει "γενικά, για ΟΛΕΣ τις παραγγελίες, θα σας ενημερώσουν οι συνάδελφοι" 🤣🤣
Κρίμα, την άκουσα απίστευτα κουρασμένη,το τι πρέπει να τραβάνε αυτά τα κορίτσα αυτες τις μέρες...

Πάμε πάλι, γερά αυτη τη φορά, με gusto !

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Malthador είπε

12/9;

Μετά από δέκα μήνες; Πολύ δεν είναι; 

Απο τη ταραχη μου τα μπερδεψα🤣🤣

Μόλις τώρα, red1 είπε


Tυχερούληδες ! 🤪
Εγω κάλεσα πριν λίγο στα κεντρικά και η κοπέλα μου είπε το κλασσικό "δεν ξέρουμε ποτε θα παραλάβουμε" , ρωτάω "τι θα παραλάβετε ? δεν σας ειπα καν το αριθμό παραγγελίας μου" και μου απαντάει "γενικά, για ΟΛΕΣ τις παραγγελίες, θα σας ενημερώσουν οι συνάδελφοι" 🤣🤣
Κρίμα, την άκουσα απίστευτα κουρασμένη,το τι πρέπει να τραβάνε αυτά τα κορίτσα αυτες τις μέρες...

Πάμε πάλι, γερά αυτη τη φορά, με gusto !

Κοιτα ,,απο τι καταλαβα ,πρεπει να γινεται χαμος και να μην ενημερωνουν καν για αυτες που εχουν δρομολογηθει,,Εγω μολις της ειπα τι γινεται ,ειμαι χρονια πελατης και διαφορα αλλα του στυλ ,εχω παρει 5 φορες και με δουλευετε οτι δεν εχετε παραλαβει το προιον μπηκε στη παραγγελια μου ,ειδε οτι ειχε δρομολογηθει και μου το εστειλε με μειλ αμεσως..Θελει λιγο πιεση..Βεβαια εγω ειχα φορτωσει 2 μερες τωρα και πηρα αποφασισμενος να λαβω απαντηση εδω και τωρα🤣🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, jimtriol είπε

Απο τη ταραχη μου τα μπερδεψα🤣🤣

Κοιτα ,,απο τι καταλαβα ,πρεπει να γινεται χαμος και να μην ενημερωνουν καν για αυτες που εχουν δρομολογηθει,,Εγω μολις της ειπα τι γινεται ,ειμαι χρονια πελατης και διαφορα αλλα του στυλ ,εχω παρει 5 φορες και με δουλευετε οτι δεν εχετε παραλαβει το προιον μπηκε στη παραγγελια μου ,ειδε οτι ειχε δρομολογηθει και μου το εστειλε με μειλ αμεσως..Θελει λιγο πιεση..Βεβαια εγω ειχα φορτωσει 2 μερες τωρα και πηρα αποφασισμενος να λαβω απαντηση εδω και τωρα🤣🤣🤣🤣


ΟΙ ΓΚρΙΝΙΑ ΜΑΖ ΕΝΟΝΟΙ ΩΛΟΥΣ !!!!!11

Να'στε καλά ρε μπαγάσες, τουλάχιστον γελάμε και λίγο τις τελευταίες μέρες εδώ μέσα χωρίς τις κλασσικές μιζέριες οπου ολοι ειναι έτοιμοι να αρπάξουν τον άλλο απο το λαιμάρι επειδή ο Χ "τόλμησε" να πει πως ενα παιχνίδι δεν του αρεσε ενώ άρεσε στον Ψ, ποια κονσόλα την έχει μεγαλύτερη κτλπ κτλπ...
Ενα χαζό παλιο-χόμπυ ειναι και  αυτό των Vidjya, αγάπη μόνο ρε :D 

YΓ: Περιμένω  Απαιτώ review άμεσα απο τον Dream_21 και τους υπόλοιπους φίλους του Κώτσου που (μάλλον) παρέλαβαν

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, red1 είπε


ΟΙ ΓΚρΙΝΙΑ ΜΑΖ ΕΝΟΝΟΙ ΩΛΟΥΣ !!!!!11

Να'στε καλά ρε μπαγάσες, τουλάχιστον γελάμε και λίγο τις τελευταίες μέρες εδώ μέσα χωρίς τις κλασσικές μιζέριες οπου ολοι ειναι έτοιμοι να αρπάξουν τον άλλο απο το λαιμάρι επειδή ο Χ "τόλμησε" να πει πως ενα παιχνίδι δεν του αρεσε ενώ άρεσε στον Ψ, ποια κονσόλα την έχει μεγαλύτερη κτλπ κτλπ...
Ενα χαζό παλιο-χόμπυ ειναι και  αυτό των Vidjya, αγάπη μόνο ρε :D 

YΓ: Περιμένω  Απαιτώ review άμεσα απο τον Dream_21 και τους υπόλοιπους φίλους του Κώτσου που (μάλλον) παρέλαβαν

Εγω ειμαι σιγουρος επειδη ειμαι γκαντεμης οτι μολις φτασει η κονσολα θα πεσει το ρευμα η το ιντερνετ(συμβαινει συχνα εδω) για καμια μερα και θα μεινω με το αυτο στο χερι😶🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, red1 είπε


ΟΙ ΓΚρΙΝΙΑ ΜΑΖ ΕΝΟΝΟΙ ΩΛΟΥΣ !!!!!11

Να'στε καλά ρε μπαγάσες, τουλάχιστον γελάμε και λίγο τις τελευταίες μέρες εδώ μέσα χωρίς τις κλασσικές μιζέριες οπου ολοι ειναι έτοιμοι να αρπάξουν τον άλλο απο το λαιμάρι επειδή ο Χ "τόλμησε" να πει πως ενα παιχνίδι δεν του αρεσε ενώ άρεσε στον Ψ, ποια κονσόλα την έχει μεγαλύτερη κτλπ κτλπ...
Ενα χαζό παλιο-χόμπυ ειναι και  αυτό των Vidjya, αγάπη μόνο ρε :D 

YΓ: Περιμένω  Απαιτώ review άμεσα απο τον Dream_21 και τους υπόλοιπους φίλους του Κώτσου που (μάλλον) παρέλαβαν

Συμφωνώ απόλυτα! Επίσης θεωρώ αναπόσπαστο κομμάτι του gaming την αναμονή και το hype καθώς είναι αυτό που μας κάνει να περιμένουμε το παιχνίδι μας σαν να είμαστε ακόμη παιδιά!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, pushthetempo είπε

Συμφωνώ απόλυτα! Επίσης θεωρώ αναπόσπαστο κομμάτι του gaming την αναμονή και το hype καθώς είναι αυτό που μας κάνει να περιμένουμε το παιχνίδι μας σαν να είμαστε ακόμη παιδιά!

Αυτο σκεφτομουν και εγω,42 χρονων γαιδουρι εχω φτασει και κανω σα μωρο ποτε θα ερθει το παιχνιδι και αν θα μου παρει αλλος ενω εγω το ειδα πρωτος

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Public Άργους: Η κονσόλα θα σταλεί κατά πάσα πιθανοτητα με acs από τα κεντρικά... 

Κεντρικά Public: Η κονσόλα θα παει στο κατάστημα Άργους για να τιμολογηθει και θα σταλεί με courier έπειτα.. Να το περιμένετε γυρω στις 11-12 του μηνός γιατί 10 βγαίνει και ακόμα δεν έχουμε παραλαβει τίποτα μόνο κάποια χειριστήρια 😂😂

Άντε βγάλε άκρη μετά.. 

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλά και μένα μόλις μου είπε ACS στο κατάστημα, της λέω ωραία, να τους πάρω στις 8 το πρωί να ΜΗΝ μου φέρουν την κονσόλα, να πάω να την πάρω από το κατάστημά τους κατευθείαν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, greed είπε

Acs 10/10 φορές περνανε κ δεν σε βρίσκουν. 

Περνάνε, βάζουν αυτοκόλλητο και λένε οτι δεν σε βρήκαν. Σύστημα είναι. Περιμένω τη στιγμή που θα πετύχω courier να μου κολλαει αυτοκόλλητο.......

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, greed είπε

Acs 10/10 φορές περνανε κ δεν σε βρίσκουν. 

Ισχύει αλλά μόλις δω ότι έφτασε στο πρακτορείο στέλνω το 2 για supermarket και έφυγα τρέχοντας να το πάρω 😂😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...