Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
2 minutes ago, jon_pallis said:

Περνάνε, βάζουν αυτοκόλλητο και λένε οτι δεν σε βρήκαν. Σύστημα είναι. Περιμένω τη στιγμή που θα πετύχω courier να μου κολλαει αυτοκόλλητο.......

Νομίζεις ότι περνάνε.

Έχω φούρνο, έχει πινακίδα με το όνομά μου απέξω και οι κούριερ στέλνουν μήνυμα ότι δεν βρίσκουν την διεύθυνση.

Παράνοια λέμε.

  • Like 3
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι κλασσική απάτη. Προσωπικά μονο απο ελτα (οχι το κουριερ) μου έρχονται στη πόρτα μου. Τραγωδία η φαση με αυτό που συμβαίνει με τα κουριερ.ισως με αντικαταβολή να εχεις λιγες πιθανότητες. Αλλά να πληρώνεις μεταφορικά και να μην έρχεται σπίτι σου μιλάμε για κομπίνα 

Επεξ/σία από greed
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Saloufas είπε

Απλα να ξερετε οτι και για τις 2 πλατφορμες, καποιοι τιτλοι δεν ειναι φουλ πατσαρισμενοι για να εκμεταλευτουν στο επακρον πληρως την καινουργια αρχιτεκτονικη(rdna2)Η λογικη λεει οτι αυτα τα νουμερα μελλοντικα θα αλλαξουν προς το καλυτερο

 

Επεξ/σία από spartan29gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, JohnTheReaper89 είπε

Ισχύει αλλά μόλις δω ότι έφτασε στο πρακτορείο στέλνω το 2 για supermarket και έφυγα τρέχοντας να το πάρω 😂😂

Και εγω αυτό είχα βάλει όταν πήγα να πουλήσω το one s. Και μάλιστα ήμουν με παπί κ μπροστά μου ειχε μπλόκο.. Ειχα βάλει το xbox σε σακούλες σουπερ μαρκετ... Αλλά το καταλάβαινες πως μονο προιον απο super market δεν είχε μεσα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, jon_pallis είπε

Περνάνε, βάζουν αυτοκόλλητο και λένε οτι δεν σε βρήκαν. Σύστημα είναι. Περιμένω τη στιγμή που θα πετύχω courier να μου κολλαει αυτοκόλλητο.......

 

5 ώρες πριν, Malthador είπε

Νομίζεις ότι περνάνε.

Έχω φούρνο, έχει πινακίδα με το όνομά μου απέξω και οι κούριερ στέλνουν μήνυμα ότι δεν βρίσκουν την διεύθυνση.

Παράνοια λέμε.

 

5 ώρες πριν, greed είπε

Ναι κλασσική απάτη. Προσωπικά μονο απο ελτα (οχι το κουριερ) μου έρχονται στη πόρτα μου. Τραγωδία η φαση με αυτό που συμβαίνει με τα κουριερ.ισως με αντικαταβολή να εχεις λιγες πιθανότητες. Αλλά να πληρώνεις μεταφορικά και να μην έρχεται σπίτι σου μιλάμε για κομπίνα 

Αυτό το πράμα με την συγκεκριμένη εταιρεία...έχει βουήξει ο τόπος - στα reviews στο google οι αναφορές στο συγκεκριμένο είναι συνηθισμένες, πραγματικά απορώ πως δεν έχουν ακόμα φάει καμία μαζική αγωγή γιατι το πραμα έχει φτάσει στο όριο της κομπίνας πραγματικά, δεν γίνεται να πληρώνεις μεταφορικά, να μπαστακώνεσαι σπίτι σου έχοντας πάρει ρεπό και να...βρίσκεις αυτοκολλητάκι "αποτυχημένης παράδοσης", οι τύποι δεν μπορούν καν να πείσουν πλέον, "ο κοσμος το'χει τούμπανο και 'μεις κρυφό καμάρι" ένα πράμα κυριολεκτικά

Επεξ/σία από red1
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βλέπω να γίνονται συλλήψεις στους xboxαδες που θα τρέχουν σε acs απο sony φανμπογια αστυνομικούς χαχαχα

Θα λέει μετα ο Παπαδάκης τα γεγονότα και θα μας κράζει :P

Επεξ/σία από greed
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βρηκα series s 2 κομματια σε κωτσοβολο επαρχιακης πολης στο ραφι. Λεει ο υπευθυνος μολις ηρθε και το κατεβασανε κατω κακως . Λεω μπορω να το αγορασω ; δωστε μου λεει 10 λεπτα να ολοκληρωσω παραλαβη. Το σκεφτομαι να παω να το χτυπήσω αλλα εχω παρει πριν ενα  χρονο το one s all digital στην προσφορα των 100€ απο γερμανικο store. Η αληθεια ειναι οτι δεν το εχω τιμησει πολυ . Jedi fallen order , προσφατα το sw squadrons και λιγα παιχνιδια για   τα παιδια. Εχει να μου προσφερει πολυ περισσοτερα το series s; Αυτο που με δελεαζει είναι το επερχόμενο foootball manager για xbox και ο ssd που θα φορτωνει καλύτερα. Πουλιεται 80€ το one s all digital;

Update: Τελικά αποφάσισα να μην προχωρήσω σε αγορά και να περιμένω κανένα χρόνο οταν θα ωριμάσει το X. Πέρασε ομως γνωστός μου και του είπαν οτι δεν μπορουν να το πουλήσουν/παραδώσουν  σήμερα.

Επεξ/σία από Gerara_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σιγουρα ειναι καλυτερο το series s , στην ουσια ειναι ενα πολυ δυνατο μηχανημα αν δεν σε νοιαζει το 4κ . Θα παιζει 2κ και 1080 με 60fps. Αφου παλι digital εχεις οποτε δεν σε νοιαζει τοτε ναι αν το δωσεις ενα 80-100αρι  € τοτε βουρ !!

Αντε δεν παραλαβε κανενας ακομα ; ☺️

Επεξ/σία από malias4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμονή και εγω από Κώτσο, μίλησα πριν λίγο (είχα βάλει παράδοση σπίτι, αντικαταβολή) και μου είπαν οτι έχει δρομολογηθεί από τα κεντρικά προς μεταφορικές και λογικά Δευτέρα - Τρίτη παραλαμβάνω.. 

Όποτε δεν βλέπω να πηγαίνει κάτι πολύ στραβά πέρα φυσικά από την όποια καθυστέρηση λόγω φόρτου εργασίας κλπ.

Υπόψην, στο Site η φάση ειναι: Συλλογή - Προετοιμασία με μπλέ χαρακτήρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Daredevil είπε

Ποιος δεν το περίμενε? Εδώ άλλοι και άλλοι τίτλοι έχουν φύγει από τον Δεκέμβριο λόγω Cyberpunk. Αν και offtopic.

Επεξ/σία από Kydraen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...