Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, darklordvader77 είπε

Πήρα τώρα τον Κωτσόβολο για να κάνω ακύρωση (να το πάρει έστω κάποιος άλλος Χριστιανός) και μου είπαν πως έχει φύγει από τις αποθήκες τους και πάει κανονικά για παράδοση σε κούριερ.. τους λέω ρε παιδιά αφού δε με κάλεσε κανείς να διευθετήσουμε τη πληρωμή, αφού είναι πάνω από 500€ και προφανώς δε γίνεται η αντικαταβολή με μετρητά.. και μου λέει σε μερικές περιπτώσεις γίνεται γενικά και αόριστα 😒. Με συνδέει με το τμήμα ακυρώσεων. 

 

Γιατί ο κούριερ που έρχεται για αντικαταβολή δεν έχει πλέον POS; Περιμένουν 510 κασέρι; Τελευταία φορά που μου ήρθε κάτι πλήρωσα με κάρτα απο ότι θυμάμαι.
 

5 ώρες πριν, giannisww είπε

Επικοινώνησα με τον Κωτσο και είπαν ότι έχουν δώσει το xbox στη γενική

Είχες προπληρώσει ή με αντικαταβολή; Τι λέει η εξέλιξη παραγγελίας στο site;

Επεξ/σία από klainmaingr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο xbox υπάρχει κάτι αντίστοιχο με της sony που δίνει 2 παιχνίδια δώρο τον μήνα στις ενεργές συνδρομές? Αν ναι πως τα αποκταμε ; Αυτόματα η πρέπει να κάνουμε κάποια κίνηση εμείς? Που βλέπουμε ποια παιχνιδια δίνει πχ για τον μήνα Νοέμβριο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Στο xbox υπάρχει κάτι αντίστοιχο με της sony που δίνει 2 παιχνίδια δώρο τον μήνα στις ενεργές συνδρομές? Αν ναι πως τα αποκταμε ; Αυτόματα η πρέπει να κάνουμε κάποια κίνηση εμείς? Που βλέπουμε ποια παιχνιδια δίνει πχ για τον μήνα Νοέμβριο? 

xbox games with gold

https://www.xbox.com/el-GR/live/gold

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, klainmaingr είπε

Γιατί ο κούριερ που έρχεται για αντικαταβολή δεν έχει πλέον POS; Περιμένουν 510 κασέρι; Τελευταία φορά που μου ήρθε κάτι πλήρωσα με κάρτα απο ότι θυμάμαι.
 

Είχες προπληρώσει ή με αντικαταβολή; Τι λέει η εξέλιξη παραγγελίας στο site;

Το site λέει Συλλογή-Προετοιμασία, πείρα στον Κωτσόβολο και μου έδωσαν το tracking και μετα που πείρα στη γενική και αντικαταβολή το εχω ακόμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, klainmaingr είπε

Γιατί ο κούριερ που έρχεται για αντικαταβολή δεν έχει πλέον POS; Περιμένουν 510 κασέρι; Τελευταία φορά που μου ήρθε κάτι πλήρωσα με κάρτα απο ότι θυμάμαι.

Δεν έχουν όλοι απ' όσο γνωρίζω. Μα ναι κασέρι μου πε (αντικαταβολή εννοούν στο 99,999% κασερι), μου έστειλαν και mail όταν έκανα την ακύρωση που έχει και τους τρόπους πληρωμής (μου κανε εντύπωση αυτό το σημείο):

"Μπορείς να εξοφλήσεις την παραγγελία σου, κατά την παράδοση στο χώρο σου, πληρώνοντας το συνολικό ποσό της παραγγελίας σου στον υπάλληλο της εταιρείας ταχυμεταφορών. Η αντικαταβολή γίνεται μόνο με μετρητά και είναι δεκτή για ποσά έως 1.500€ ενώ αποκλείεται για μεγαλύτερα ποσά. Σε περίπτωση τιμολογίου η αντικαταβολή δεν είναι δυνατόν να υπερβαίνει το ποσό των 500€ συνολικά."

https://www.kotsovolos.gr/tropoi-pliromis

Δε ξέρω πραγματικά πως το κάνουν  αυτό με μετρητά (μάλλον κατάθεση την επόμενη μέρα). Όπως και να χει το Πλαίσιο μου πε δε γίνεται μετρητά πάνω από 500€, κάντε μας κατάθεση μέσω Iris να τιμολογηθεί και να αποσταλλεί και να ναι στάνταρ σε σας τότε..κύριοι.

Sorry για το Offtopic.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Daredevil είπε

Να φανταστώ οποίος έχει game pass ultimate τα παίρνει κανονικά τα παιχνιδια ε? 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Να φανταστώ οποίος έχει game pass ultimate τα παίρνει κανονικά τα παιχνιδια ε? 

Ναι γιατι περιεχει μεσα και το xbox Live Gold(το αντιστοιχο του ps plus που ρωταγες πιο πανω).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, leo066 είπε

Και από 10/11 θα παίρνει και αυτά του ea play

Δίνει και το ea play δωρεάν παιχνιδια, κάθε μήνα? 

Επεξ/σία από GaGaS_Thess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kαι στην Αμερική συνεχίζουν να περνούν κανονικά τις κονσόλες τους κατα αλλά μόνο εδώ εχουμε εμπάργκο μέχρι 10/11 κοινώς παπατζες. 

Από Walmart 

 

flu24tpfopx51-2.jpg

ddikbbpq8px51.jpg

Επεξ/σία από dream21
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Δίνει και το ea play δωρεάν παιχνιδια, κάθε μήνα? 

Τα παιχνίδια που έχει

https://www.ea.com/ea-play/games-xbox-one

Και από 10/11 και το fallen order 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια προτεινετε κανα παιχνιδακι να τσιμπησω για να τεσταρω το ''τερας" οταν με το καλο ερθει τη Τριτη..Εκτος game pass εννοω,,Καποιο απο αυτα που βγηκαν προσφατα και φυσικα και σε εκδοση series x

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, jimtriol είπε

Παιδια προτεινετε κανα παιχνιδακι να τσιμπησω για να τεσταρω το ''τερας" οταν με το καλο ερθει τη Τριτη..Εκτος game pass εννοω,,Καποιο απο αυτα που βγηκαν προσφατα και φυσικα και σε εκδοση series x

assasins creed valhalla

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...