Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

25 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Καλημερα. Μια ερώτηση κρίσεως. Διάβασα ότι το υψος του ξαπλωμένο είναι 15.1 εκατοστά. Στην θέση που ήθελα να το βάλω το κενό που έχω είναι 15,2 εκατοστά. Να το ρισκάρω? Η θα βράζει? 

Ούτε βράζει ούτε ακούγεται 👍

Webp.net-resizeimage-3.jpg

Webp.net-resizeimage.jpg

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εσυ εχεις περιθωριο απο οτι βλεπω αρκετο . το 0,1 εκατοστό με προβληματίζει βγάζει θερμοκρασία απο την πάνω μεριά το μηχάνημα ; γιατί θα είναι εντελώς οριακά με το ξύλο του επίπλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

εσυ εχεις περιθωριο απο οτι βλεπω αρκετο . το 0,1 εκατοστό με προβληματίζει βγάζει θερμοκρασία απο την πάνω μεριά το μηχάνημα ; γιατί θα είναι εντελώς οριακά με το ξύλο του επίπλου

Όχι δεν βγάζει μην ανησυχεις , όπως το έχω οριζόντια απλά αριστερα και δεξιά να αερίζεται να μην το κλείσεις 

άσχετο αλλά μόλις γυρίσω Τετάρτη βράδυ βλέπω να χάνω την εγγύηση πανυγυρικα και ο λόγος είναι :

 

 

 

Επεξ/σία από dream21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το ρισκαρω ας υπαρχει το πιατακι απο κατω . Να ανοιξω την κονσολα για να το βγαλω κοστιζει μια 2ετη εγγυηση αμαρτια ειναι ρε συ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω την αλήθεια με έψηνε και μένα να βγάλω την βάση από κάτω διότι περίμενα να έχει σε όλο το μήκος της το ίδιο μοτίβο με τις τρύπες, αλλά τελικά είναι κλειστό εκεί που κουμπώνει η βάση οπότε άκυρο από μένα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον...μιλησα τωρα με τα public με μια ευγενεστατη υπαλληλο. Ενω στην αρχη μου ειπε οτι η κονσολα ειναι στα ιωαννινα και με επιασε μια ψυχρολουσια διοτι μενω αθηνα.....μου ειπε οτι θα ερθει αυριο και οτι ειμαι πολυ τυχερος! Τωρα πλεον το status της παραγγελιας ειναι σε διαδικασια συλλογης.

Για δειτε και σεις μηπως αλλαξε τιποτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις με πηραν απο public να κανω καταθεση (μεταφορα) σε λογαριασμο τους. Την εκανα και περιμενω. Εννοειται πως η κατασταση παραγγελιας παραμενει σε εκτεταμενη αναζητηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν πέντε λεπτά έστειλε ο κώτσος tracking από γενική (και ας έλεγε 6/11 αποστολή).
 

Αναφορά σε κείμενο

Κατάσταση : Αναχώρηση από σημείο εξυπηρέτησης
Τοποθεσία : ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗΣ
Ημερομηνία : Δευτέρα, 09/11/2020
Ώρα : 10:04

Οπότε παραλαμβάνω από αύριο μέχρι Χριστούγεννα, ανάλογα πως πάει η Γενική.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο πράγματα θα στοιχειώνουν τα όνειρα μου.το προς διεκπαιρωση και σε εκτεταμένη αναζήτηση που βλέπω στην εξέλιξη παραγγελίας και το θα ενημερωθείτε με sms όταν είναι να παραλάβετε που μου λένε τηλεφωνικα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Πριν πέντε λεπτά έστειλε ο κώτσος tracking από γενική (και ας έλεγε 6/11 αποστολή).

Τουλάχιστον φίλε εσένα ισχύει το νούμερο tracking!!!Εμένα δεν το εμφανίζει καν στο σύστημα της γενικής ταχυδρομικής..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, iddqdiddqd είπε

Πριν πέντε λεπτά έστειλε ο κώτσος tracking από γενική (και ας έλεγε 6/11 αποστολή).
 

Οπότε παραλαμβάνω από αύριο μέχρι Χριστούγεννα, ανάλογα πως πάει η Γενική.
 

Mόλις την δεις να είναι αύριο στην περιοχή πέρνα να την πάρεις εσύ όπως έκανα εγώ την Παρασκευή. Μην περιμένεις να στην φέρουν και εάν έχεις iPhone βάλε την εφαρμογή Parcel (ξεχνά την 17track) διότι στην σελίδα τους φαινόταν Ρέντη και μέσω της εφαρμογής είχε φτάσει στο κατάστημα στην Αθήνα .

Επεξ/σία από dream21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω κανει παραγγελια στα public 22/9 11:00 το πρωι...

Την Τεταρτη με πηραν τηλεφωνο,μου εστειλαν λινκ να βαλω ολο το ποσο.Αφου το εκανα,μου ηρθε μειλ οτι ολα καλα με την παραγγελια,αλλα αλλαξε ο αριθμος παραγελιας και η πρωτη μου βγαινει ακυρωμενη.Πηρα τηλεφωνο και μου ειπε η κοπελα,οτι δεν θα χασετε την σειρα σας,καθως ισχυει στη σειρα η πρωτη παραγγελια που ακυρωθηκε...Αντε να δουμε

Εκτεταμενη αναζητηση ακομη....

Επεξ/σία από john1080
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, gtsoui είπε

Λοιπον...μιλησα τωρα με τα public με μια ευγενεστατη υπαλληλο. Ενω στην αρχη μου ειπε οτι η κονσολα ειναι στα ιωαννινα και με επιασε μια ψυχρολουσια διοτι μενω αθηνα.....μου ειπε οτι θα ερθει αυριο και οτι ειμαι πολυ τυχερος! Τωρα πλεον το status της παραγγελιας ειναι σε διαδικασια συλλογης.

Για δειτε και σεις μηπως αλλαξε τιποτα

Πότε είχες προπαραγγειλει?? Εγώ πήρα και μου λέει δεν έχει φυγει τίποτα από εδώ μάλλον θα έρθει στο Άργος και θα την στείλουν από εκεί.. Απλά απαράδεκτοι.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...