Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πήγα από το κατάστημα και ήταν μέσα ο υπεύθυνος μου λέει έχει έρθει η κονσόλα αυριο μεσημέρι θα την δώσει στην acs και απόγευμα θα παω να την πάρω επιτέλους Θεέ μου.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όλους όσους έβαλαν παραγγελία από Public με πήραν μόλις να με ρωτήσουν για το Xbox που είχα βάλει για παραλαβή από το κατάστημα. Οπότε υπάρχει ελπίδα για όλους! Είχα βάλει αργα παραγγελία εγώ, μέσα στον Οκτώβρη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, nikosspeed είπε

Μόλις πήρα και εγώ τηλέφωνο στα public και με ενημέρωσαν ότι η αποστολή θα γίνει αύριο γιατί ημέρα της κυκλοφορίας είναι αύριο

ποσο τραγικοι ειναι ; αλλοι το εχουν στειλει απο την Παρασκευη και αλλοι θα το στειλουν την επομενη στον πελατη απο την ημερα κυκλοφοριας.....

27 λεπτά πριν, pushthetempo είπε

scumsily.com??????? Σοβαρά τώρα δεν ντρέπονται ούτε στην ονομασία του site να τα γράφουν πλέον! 🤣🤣

οπα δεν το ειδα το scumsily μου εσκασε στο facebook σαν διαφημιση !!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΛΕΟΣ !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
54 λεπτά πριν, JohnTheReaper89 είπε

Πότε είχες προπαραγγειλει?? Εγώ πήρα και μου λέει δεν έχει φυγει τίποτα από εδώ μάλλον θα έρθει στο Άργος και θα την στείλουν από εκεί.. Απλά απαράδεκτοι.. 

28/10 και είχα πληρώσει κανονικά

Επεξ/σία από gtsoui
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ακόμα εκτεταμένη αναζήτηση λέει, πάνε οι ελπίδες για launch day στα σκουπίδια . Ελπίζω να έρθει πριν τελειώσει η καραντίνα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο αφορά το public και εμένα σε εκτεταμένη αναζήτηση ήταν μέχρι χθες, είχα χάσει κάθε ελπίδα, λογικά θα τους πάρουν όλους σήμερα! Επίσης μου είπε ότι αύριο θα το έπαιρνε η ACS και ότι θα μου το έφερναν Τετάρτη, αλλά ρώτησα αν μπορούν να μου στείλουν τον αριθμό αποστολής της ACS και να μιλήσω με την ACS για να πάω να το πάρω από εκεί!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα πλεον η παραγγελια μου στα public αλλαξε σημανση. Τωρα γραφει εχει παραληφθει! Εννοειται tracking number, στοιχεια κουριερ κτλ ουτε καν. Για να δουμε αυτος που παρελαβε ποτε θα μου την φερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο public να μην πω τι κανουν ολοι τους...Περα οτι κοιμουνται ορθιοι,συνεργαζονται και με αυτη την acs...Οποτε αν την παρουμε μεχρι τελος εβδομαδας καλα θα ειναι.Απο τη μια το public που κινουνται με ρυθμο χελωνας απο την αλλη η acs που οι διανομεις παιζουν κουδουναρια με τις παραδοσεις,αντε βγαλε ακρη

Επεξ/σία από john1080
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάντως πήρα σήμερα το πρωί στο Public (παραγγελεία προπληρωμένη online ακόμα σε εκτεταμένη αναζήτηση). Υποτίθεται ότι δεν έχουν παραλάβει ακόμα τίποτα, δεν έχουν την παραμικρή ιδέα και ότι "βλέπουμε από αύριο" :P

Επεξ/σία από D.Luffy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γίνει μλκ το βλέπω να έρχεται....

Λοιπόν, βλέπω όσοι είχατε κάνει παραγγελία όταν πληρώσατε σας ακύρωσαν την αρχική και να σας έκαναν καινούργια χωρίς να χάσετε την σειρά σας. Εμένα δεν το έκανε αυτό στο τοπικό κατάστημα, με αποτέλεσμα στα κεντρικά που πήρα τώρα να μην βλέπουν ότι έχει πληρωθεί! Εξήγησα στην Κα ότι πήγα Πέμπτη από το κατάστημα και πλήρωσα, κάτι που δεν μπορεί να το δει αυτή στο σύστημα,  αλλά να μην ανησυχώ μου λέει εφόσον έγινε η συνεννόηση με το τοπικό κατάστημα θα το δρομολογήσουν αυτοί, απλά δεν φαίνεται στο σύστημα. Τα καταστήματα μου λέει είναι κλειστά για το κοινό αλλά μέσα λειτουργούν σαν αποθήκες για τις ηλεκτρονικές παραγγελίες.

Cookie Monster Waiting GIF

 

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...