Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι ανθρωποι ειναι εκτος τοπου και χρονου...Νωριτερα ειχε αλλαξει η κατασταση και εβγαζε σε διαδικασια συλλογης...τωρα παλι βγαζει σε εκτεταμενη αναζητηση

Τι να κανουν ρε οι ανθρωποι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 λεπτά πριν, gtsoui είπε

Μου εστειλαν και τον αριθμο αποστολης....τελικα μπαινοντας στην σελιδα της acs ειδα οτι το xbox μου ερχεται οντως απο ιωαννινα........

Εμένα με κάλεσαν το πρωϊ στις 11:00 για επιβεβαίωση αλλα στη κατάσταση παραγγελίας στο site γράφει "κατάσταση: Έχει ολοκληρωθεί" και "Έχει παραληφθεί"  (είχα βάλει παραλαβή απο κατάστημα) αλλά  δεν αναγράφεται τίποτα άλλο ούτε και μου έχει σταλεί ακόμα SMS/emal - απο Public πάντα.
Mη γίνει κανα' μπάχαλο φοβάμαι γιατί εμπλέκεται και η ACS, για να δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, red1 είπε

Εμένα με κάλεσαν το πρωϊ στις 11:00 για επιβεβαίωση αλλα στη κατάσταση παραγγελίας στο site γράφει "κατάσταση: Έχει ολοκληρωθεί" και "Έχει παραληφθεί"  (είχα βάλει παραλαβή απο κατάστημα) αλλά  δεν αναγράφεται τίποτα άλλο ούτε και μου έχει σταλεί ακόμα SMS/emal - απο Public πάντα.
Mη γίνει κανα' μπάχαλο φοβάμαι γιατί εμπλέκεται και η ACS, για να δούμε...

Δεν ειναι σιγουρο οτι θα στειλουν μηνυμα...εμενα πριν μια βδομαδα που παρηγγειλα τηλεοραση ηρθε μονο μειλ οτι το δεμα πηγε σε εταιρεια courier και δεν μου ξαναστειλαν μεχρι την ημερα που με πηρε η acs για το τι ωρα θα το φερει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, GaGaS_Thess είπε

Ευχαριστω πολυ :) αντε τελος το countdown ! Να παιξουμε λιγο να βγαλουμε γουστα ! !

Οχι δεν μου εδωσε αριθμο αποστολης θα ερθει με φορτηγο πλαισιο μου ειπε 

1 $ ? Δωρεάν μεταφορικά ; Refurbish ?

https://scumsily.com/product/refurbished-microsoft-xbox-one-wireless-controller/?fbclid=IwAR0hgmL0CqHkWv4xR-KND8Ly51jx_xHo23hppjohwmF2lNNTcGuYSNSHC-A

Πήρα 3 και ήρθαν σφαίρα. Πολύ καλή δουλειά 

Spoiler

😜😜😜😜

 

il_794xN.2583624204_m3dh.jpg

Επεξ/σία από Bourdoulas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις μίλησα με Public πάλι, τουλάχιστον Κοζάνη τα δίνουν στην ACS αύριο 11 το πρωί, που σημαίνει ότι δεν θα έρθουν ίδια μέρα. Τουλάχιστον αυτό ισχύει Κοζάνη, επαναλαμβάνω ότι εγώ είχα βάλει παραλαβή από το κατάστημα και δεν είχα πληρώσει κάτι, επικοινώνησαν μαζί μου σήμερα και τους πλήρωσα το ποσό, οπότε ίσως για αυτό και να μην ξεκίνησε από σήμερα.

Επεξ/σία από Kydraen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dream21 είπε

o Θεμης είναι εγγύηση έχω αγοράσει και iPhonia και παιχνίδια για PS4 

Μαγαζί έχει ; Πως το δίνει 475 € ? Είναι 6,6 % κάτω από την προτεινόμενη λιανική της χώρας . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Μαγαζί έχει ; Πως το δίνει 475 € ? Είναι 6,6 % κάτω από την προτεινόμενη λιανική της χώρας . 

Το πιο ήπιο σενάριο είναι να τα κερνάει στην υγειά του δημοσίου (ΦΠΑ). Τι παραστατικό θα σου δώσει βέβαια και τι θα κάνεις σε περίπτωση warranty claim, είναι άλλη ιστορία

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στην Αμερική ήταν Λαλάκες οι εταιρίες που έστελναν 1 εβδομάδα πριν για να προλάβουν τις προπαραγγελιες και τα έγραφα και εδώ και στο Facebook. Kατα τα άλλα ο Kωτσοβολος έσπασε το street day και παπατζες επειδη πηραμε 4-5 ατομα απο Παρασκευη. Εδω μεχρι και η https://www.walmart.com εστειλε μήνυμα και ακολουθησε και η Best Buy.

 

IMG_0197.jpg

124180501_2796573750599710_1467004844705068913_o.jpg

IMG_0228.PNG

Επεξ/σία από dream21
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, EuphangeL είπε

Το πιο ήπιο σενάριο είναι να τα κερνάει στην υγειά του δημοσίου (ΦΠΑ). Τι παραστατικό θα σου δώσει βέβαια και τι θα κάνεις σε περίπτωση warranty claim, είναι άλλη ιστορία

Στην MS στην περιπτωση του 360 μου δεν μου ζητσαν οταν εβγαλε RROD αποδειξη ή τιμολογιο απλα μεσω του σειριακου του μου ειπαν είναι εντος εγγυησης . Δεν ξερω αν ισχυει ακομα και τωρα αυτο βεβαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...