Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Στην MS στην περιπτωση του 360 μου δεν μου ζητσαν οταν εβγαλε RROD αποδειξη ή τιμολογιο απλα μεσω του σειριακου του μου ειπαν είναι εντος εγγυησης . Δεν ξερω αν ισχυει ακομα και τωρα αυτο βεβαια

Πριν 2 χρόνια περίπου, εμένα μου ζήτησαν και απόδειξη (φωτογραφία).

Επεξ/σία από specre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

17 λεπτά πριν, dream21 είπε

o Θεμης είναι εγγύηση έχω αγοράσει και iPhonia και παιχνίδια για PS4 

Εχω στειλει μηνυμα στον Θεμη και περιμενω να δω τι θα μου πει !!!!!

Σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ολους  για την βοηθεια μεχρι στιγμης !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, LordPanag είπε

Εχω στειλει μηνυμα στον Θεμη και περιμενω να δω τι θα μου πει !!!!!

Σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ολους  για την βοηθεια μεχρι στιγμης !!! 

Θα σου απαντήσει κάποια στιγμή μέσα στην ημέρα , και εγώ για ένα iPhone περίμενα 3-4 ωριτσες για να δει το μήνυμα μου. 2 φορές ψώνισα πήγα και τα πήρα από το κατάστημα του στον Υμηττό όλα μια χαρά. τώρα με το Lockdown λογικα με courier .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Μαγαζί έχει ; Πως το δίνει 475 € ? Είναι 6,6 % κάτω από την προτεινόμενη λιανική της χώρας . 

΄Έχει σκρουτζομαγαζο Γιάννη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, red1 είπε

Εμένα με κάλεσαν το πρωϊ στις 11:00 για επιβεβαίωση αλλα στη κατάσταση παραγγελίας στο site γράφει "κατάσταση: Έχει ολοκληρωθεί" και "Έχει παραληφθεί"  (είχα βάλει παραλαβή απο κατάστημα) αλλά  δεν αναγράφεται τίποτα άλλο ούτε και μου έχει σταλεί ακόμα SMS/emal - απο Public πάντα.
Mη γίνει κανα' μπάχαλο φοβάμαι γιατί εμπλέκεται και η ACS, για να δούμε...

Το ίδιο και σε μένα, πιθανολογώ ότι στην ουσία έχουν κάνει ακύρωση αυτής της παραγγελίας με το "ολοκλήρωση" και έχουν δρομολογήσει άλλη. Αυτό που μου την σπάει είναι η έλλειψη ενημέρωσης πάντως. Περιμένουμε να δούμε τι θα δούμε.

Επεξ/σία από Saloufas
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις με κάλεσαν από το Mediamarkt είχα κάνει και εκεί ( δεν το θυμάμαι ) παραγγελία . Μου είπε ότι είχα ζητήσει παραλαβή απο κατάστημα αλλά λόγω του Lockdown μπορούνε να μου το στείλουν σπίτι αν κάνω προκατάθεση των χρημάτων . 

Τους είπα να μου το κρατήσουν μέχρι τις 17:30 γιατί μετά η κοπέλα που με κάλεσε σχολάει .

Μιλάμε για Θεσσαλονίκη . Αν κάποιος ψάχνει απεγνωσμένα μήνυμα να του δώσω τα στοιχεία μου και να ζητήσει αποστολή σε κάποιο δικό του χώρο 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

μόλις με κάλεσαν από το Mediamarkt είχα κάνει και εκεί ( δεν το θυμάμαι ) παραγγελία . Μου είπε ότι είχα ζητήσει παραλαβή απο κατάστημα αλλά λόγω του Lockdown μπορούνε να μου το στείλουν σπίτι αν κάνω προκατάθεση των χρημάτων . 

Τους είπα να μου το κρατήσουν μέχρι τις 17:30 γιατί μετά η κοπέλα που με κάλεσε σχολάει .

Μιλάμε για Θεσσαλονίκη . Αν κάποιος ψάχνει απεγνωσμένα μήνυμα να του δώσω τα στοιχεία μου και να ζητήσει αποστολή σε κάποιο δικό του χώρο 

Έχει σώσει κόσμο ο GaGas! Το 3ο δεν είναι αυτό?

 

Επεξ/σία από Kydraen
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Kydraen είπε

Έχει σώσει κόσμο ο GaGas!

Δεν έχεις άδικο . 1 πήρα εγώ 2 έδωσα σε παιδιά εδώ μέσα και τώρα βγήκε στο σφυρί και το 3ο !!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα μολις με πήραν από τα media market ότι μου έχουν ένα έτοιμο αλλά έχω πάρει από το public πληρωμενο και περιμένουν να τους απαντήσω εάν το θέλω Λάρισα. Όποιος το θέλει μου λέει 

Επεξ/σία από babis1983
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκοτσέζικο ντουζ μας κάνει το παμπλικ από το πρωί από εκτεταμένη αναζήτηση, σε  γίνεται συλλογή, μετά πάλι  εκτεταμένη αναζήτηση και τώρα λέει έτοιμο για αποστολή, και φυσικά καμία απάντηση σε εμαιλ και γραμμή δεν βρήκα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...