Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μετα απο 4 τηλεφωνα βρηκα ακρη στα public,μου δωσανε αριθμο για καταθεση και εστειλα τον κωδικο συναλλαγης μαζι με τον αριθμο παραγγελιας.Απο οτι μου ειπε η κοπελα στο public γιατι ηθελε να μου ακυρωσει τη προπαραγγελια και να κανω νεα, «υπαρχει μεγαλη διαθεσιμότητα» της ειπα οχι βεβαια ,θελω απλα να κανω αλλαγη στον τροπο πληρωμης και αποστολης.με πηρανε και απο το καταστημα μετα απο δικο μου αιτημα και μου ειπε ο τυπος οτι οι κονσολες ειναι εκει και θα τις στειλουν αυριο κανονικα και μετα ειναι αλλου παππα ευαγγελιο για το ποτε θα παραλαβουμε.παιδια οποιος θελει να βγαλει ακρη να παρει τηλ στην εξυπηρέτηση του public.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, dream21 είπε

BOOM

https://www.facebook.com/TheConsoleClub/posts/3803979352967065 

Για όποιον δεν πρόλαβε

τελικά είναι μόνο ένας μήνας δωρεάν και δεν είναι και η Ελλάδα μέσα στις περιοχές. και πρέπει να χρησιμοποιηθεί και μέχρι 2/21. Εντάξει δεν μπορώ να πω οτι ενθουσιάστηκα. Πιο πολύ κίνηση εντυπωσιασμού και οχι ουσίας αυτή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, aeljim είπε

τελικά είναι μόνο ένας μήνας δωρεάν και δεν είναι και η Ελλάδα μέσα στις περιοχές. και πρέπει να χρησιμοποιηθεί και μέχρι 2/21. Εντάξει δεν μπορώ να πω οτι ενθουσιάστηκα. Πιο πολύ κίνηση εντυπωσιασμού και οχι ουσίας αυτή. 

Ελλάδα Disney+ με ελληνικούς υπότιτλους από Ιούνιο του 2021 και βλέπουμε . 

4 λεπτά πριν, Kydraen είπε

Είναι ένα από τα πρώτα παιχνίδια για download αύριο!

Λείπω εκτός Αθηνών το Φελέκι μου μέσα γυρίζω Τετάρτη βράδυ και να φανταστείς δεν το έπαιξα ούτε στο PS4 πέρυσι που βγήκε. θα μπορούσα μέσω remote να το βάλω μέσα από την εφαρμογή να κατεβαίνει αλλά έχω κλείσει πολύμπριζο στο σπίτι.

Tα παιχνίδια που έρχονται Νοέμβριο στο Game Pass 

 

https://news.xbox.com/en-us/2020/11/09/coming-soon-xbox-game-pass-november-2020/

Επεξ/σία από dream21
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, aeljim είπε

τελικά είναι μόνο ένας μήνας δωρεάν και δεν είναι και η Ελλάδα μέσα στις περιοχές. και πρέπει να χρησιμοποιηθεί και μέχρι 2/21. Εντάξει δεν μπορώ να πω οτι ενθουσιάστηκα. Πιο πολύ κίνηση εντυπωσιασμού και οχι ουσίας αυτή. 

Ελλαδα δεν ειναι διαθεσιμο προς το παρον το Disney + ετσι κι αλλιως. Υπαρχει περιπτωση να μπορει καποιος απο Ελλαδα να το χρησιμοποιησει αλλαζοντας country/region της κονσολας σε καποια που να ειναι διαθεσιμο το Disney +?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετοιμοπαραδοτες κονσόλες Xbox series x με 2 χρόνια εγγύηση στα 475 ευρώ από mad mobiles περιοχή Υμηττός.

Αξιοπιστία 100% ρίξτε μια ματιά...

Screenshot_2020-11-09-16-23-20-199_com.facebook.katana.jpg

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, mikele13- είπε

Ετοιμοπαραδοτες κονσόλες Xbox series x με 2 χρόνια εγγύηση στα 475 ευρώ από mad mobiles περιοχή Υμηττός.

Αξιοπιστία 100% ρίξτε μια ματιά...

Screenshot_2020-11-09-16-23-20-199_com.facebook.katana.jpg

Η εικόνα αναφέρει ένα έτος. Τι ισχύει τελικά;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...