Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, gtsoui είπε

Εγω τι να πω που θελω να παρω παιχνιδαρες και της γυναικας μου τις αρεσουν τυπου hidden object...φοβαμαι μην πεσει βετο

εγω λατρευω platform Και horror ..... platform τρελαινεται η κορη horror τρελαινεται η γυναικα !! Μια χαρα ειμαι ! Και το βραδακι κανα mk κανα fifa κανα fps

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τηλεφώνημα μου είπαν ότι απλά δεν έχει σταλεί ακόμα.ελα μωρε,πουτσα μας,οπότε του σηκωθεί θα το πακετάρει και θα στο στείλει βρε πλεμπα.τι πάει να πει είναι μέρα παγκόσμιας κυκλοφορίας σήμερα,θα το πάρεις όταν εμείς το θέλουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
8 minutes ago, GaGaS_Thess said:

το tracking number γιατι δεν στο δινουν ; τι καραγκιοζιλικια ειναι αυτα ; κρυφο το εχουν ; Με αυτα που διαβαζω αυτες τις μερες εδω μεσα εχω ηδη ριξει Χ σε μελλοντικες αγορες μου απο Public

Λένε ότι δεν τους το έχει δώσει το κατάστημα ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

το tracking number γιατι δεν στο δινουν ; τι καραγκιοζιλικια ειναι αυτα ; κρυφο το εχουν ; Με αυτα που διαβαζω αυτες τις μερες εδω μεσα εχω ηδη ριξει Χ σε μελλοντικες αγορες μου απο Public

Το πληρωσε ο ανηψιος μου χθες και του ειπαν το στελνουν αλλα tracking number γιοκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, avenger είπε

Φίλε κάνεις ένα μεγάλο λάθος.Οι προπαραγγελίες έχουν γίνει μήνες πριν το lockdown. Οπότε οι αλυσίδες έπρεπε να είναι έτοιμες

και π.χ να είχαν στείλει όλες τις κονσόλες το αργότερο την Παρασκευή για αποστολή στα courier ώστε να μην πέσουν πάνω στον

πανικό που προφανώς έρχεται με το κλείσιμο των καταστημάτων. Κανείς δεν τα βάζει με τα courier αυτή τη στιγμή.

Δεν παίζω το δικηγόρο του διαβόλου, τα ξέρω όλα τα ελληνικά καταστήματα και έχω απογοητευτεί και εγώ αρκετές φορές σε βαθμό που πλέον όλα τα αναμένω (έχω προπαραγγελία από Κώτσο που μέχρι τώρα είναι ο καλύτερος απέναντι μου). Απλά ρε παιδιά έχουμε γεμίσει το θέμα με σχόλια τύπου δε με πήραν τηλέφωνο,δε χτύπησε το κουδούνι κτλ. Ας ανοίξουμε ένα άλλο θέμα: Παραλαβή Xbox Series X/S day one. Γιατί να χαλάμε αυτό. Δηλαδή σκέφτομαι κάποιον που θα το αγοράσει μετά από 1-2 χρόνια (όπως έκανα και εγώ πχ με το one) και θα μπει εδω μέσα να δει κάτι χρήσιμο. Είναι καμια 50αρια σελίδες που γίνεται απλά κριτική για τα καταστήματα και για τις courrier.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Kydraen είπε

Εγώ περιμένω υπομονετικά να πάει 11+ να δώσει το public την κονσόλα στην ACS να πάω να την πάρω επιτέλους! Δεν περνάει η ώρα!

Μπορεις να την παρεις απο το κεντρο διαλογης? Εγω περιμενω να παει στο υποκαταστημα της acs για να τους παρω τηλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παίζει να είμαι από τους τυχερούς για να μην το πω αλλιώς. Αργά το βράδυ 8/11 έκανα την παραγγελία στα public και πριν λίγο ήρθε email και μήνυμα πως η παραγγελία μου έφυγε με εταιρεία courier. Ποια εταιρεία και με τι αριθμό δεν έχω ιδέα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys όλα τα Series X/S optimized θέλουν redownloading; Αν τα μεταφέρουμε μέσω δικτύου ή από εξωτερικό σκληρό δεν θα κάνει απλά update τα νέα assets (π.χ. ultra textures όπως στο Gears 5 στο PC) ;  Σε σχέση με την παραλαβή, λογικά εγώ παραλαμβάνω το απόγευμα από τοπικό κατάστημα ACS. Μου είπαν από Public Πάτρας ότι θα το στείλουν σήμερα το πρωί. Κοινώς οι τύποι άργησαν τουλάχιστον μία μέρα για τις παραδόσεις στις courier. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, gtsoui είπε

Μπορεις να την παρεις απο το κεντρο διαλογης? Εγω περιμενω να παει στο υποκαταστημα της acs για να τους παρω τηλ

Έτσι μου είπαν από τα public χθες, ότι για να την πάρω σήμερα να πάω να την πάρω από την ACS, αλλιώς θα ερχόταν αύριο ενώ είναι ήδη Κοζάνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...