Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν θα σχολιασω τιποτα γιατι μολις μπηκλα σπιτι εκνευρισμενος και σκοτωμενος με τον παπαρα τον οδηγο ....αντι να το φερει Σταυρουπολη που μενω εγω το πηγε στην εταιρεια στον Ευοσμο ενω πανω στο τιμολογιο γραφει παραδοση στο σπιτι μου ..... Με πηρε τηλεφωνο μου λεει ειμαι στην διευθυνση του τιμολογιου αλλα δεν εινια κανεις εδω .... τον λεω ναι ειμαι Σταυρουπολη ....α ναι μου λεει τωρα το ειδα εκανα λαθος το εφερα στην εταιρεια . Του λεω ΟΚ φερτο μου Σταυρουπολη . Δεν μπορω λεει ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ εχω αλλα ποσα να παραδωσω θα σου το φερω αυριο ... Του λεω οχι δεν καταλαβες θα μου το φερεις ΣΗΜΕΡΑ . Με τα πολλα το αφησε διπλα στο μαγαζι που ειναι γνωστος και μου λεει θα πληρωσεις 410,48 € ... του λεω ειναι ηδη πληρωμενο .... οχι μου λεει δεν ειναι ......... αφου χεστηκαμε ασχημα πηρε στο λογιστηριο του ειπαν οτι ειναι ηδη πληρωμενο και το αφησε .... Παω το παιρνω μετα απο 15 λεπτα .... και τι να δω.... ΛΕΙΠΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΤΟ 2ο ΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ................Δεν γραφω τιποτα αλλο αρκετα συγχιστηκα παω για Unboxing

  • Sad 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, malawi είπε

το interface , η φιλοσοφια του λογισμικού? δεν ειναι οτι στο ps με τρελαινει αυτο. υπαρχουν θετικοτερα ξεκαθαρα σημεια σε αυτα?

To μεγαλύτερο θετικό είναι το Game Pass, προσωπικά ήταν αυτό που με πούλησε στο xbox, δεν είμαι από αυτούς που δίνουν 70 ευρώ για να αγοράζουν παιχνίδια, και δεν με τρελαίνει η ιδέα του περίμενε 500 χρόνια για να το πάρεις σε καλύτερη τιμή. Όσο για το UI / interface και τα λοιπά εγώ δεν έχω κανένα θέμα με αυτά, μου φαίνονται πολύ εύκολα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GaGaS_Thess είπε

δεν θα σχολιασω τιποτα γιατι μολις μπηκλα σπιτι εκνευρισμενος και σκοτωμενος με τον παπαρα τον οδηγο ....αντι να το φερει Σταυρουπολη που μενω εγω το πηγε στην εταιρεια στον Ευοσμο ενω πανω στο τιμολογιο γραφει παραδοση στο σπιτι μου ..... Με πηρε τηλεφωνο μου λεει ειμαι στην διευθυνση του τιμολογιου αλλα δεν εινια κανεις εδω .... τον λεω ναι ειμαι Σταυρουπολη ....α ναι μου λεει τωρα το ειδα εκανα λαθος το εφερα στην εταιρεια . Του λεω ΟΚ φερτο μου Σταυρουπολη . Δεν μπορω λεει ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ εχω αλλα ποσα να παραδωσω θα σου το φερω αυριο ... Του λεω οχι δεν καταλαβες θα μου το φερεις ΣΗΜΕΡΑ . Με τα πολλα το αφησε διπλα στο μαγαζι που ειναι γνωστος και μου λεει θα πληρωσεις 410,48 € ... του λεω ειναι ηδη πληρωμενο .... οχι μου λεει δεν ειναι ......... αφου χεστηκαμε ασχημα πηρε στο λογιστηριο του ειπαν οτι ειναι ηδη πληρωμενο και το αφησε .... Παω το παιρνω μετα απο 15 λεπτα .... και τι να δω.... ΛΕΙΠΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΤΟ 2ο ΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ................Δεν γραφω τιποτα αλλο αρκετα συγχιστηκα παω για Unboxing

Και είχα απορία που χάθηκες, λέω μαλακία παίχτηκε δεν γίνεται. Τελικά όντως έγινε, με το controller τι θα γίνει? Αύριο? Επίσης δώσε και εσύ φωτογραφία μετά το unbox να χαρούμε όσοι ακόμα περιμένουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, malawi είπε

το interface , η φιλοσοφια του λογισμικού? δεν ειναι οτι στο ps με τρελαινει αυτο. υπαρχουν θετικοτερα ξεκαθαρα σημεια σε αυτα?

το μενού ειναι πολυ καλύτερο στο  ps.

Το sex θα το παρεις για το καλύτερο hardware στα multiplatform και ειδικά για τα forza αν παίζεις racing.

το ps5 θα το πάρεις για τα φοβερά exclusives, του χρονου δηλαδή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, babis1983 είπε

Παιζω dead space με auto hdr είναι εξαιρετικό 

Σίγουρα θα το παίξω κ εγώ ξανά. Μεγάλη παιχνιδάρα. Θα βριζω για πάντα την EA που το έθαψε και έκλεισε τη Visceral!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, dimosxania είπε

Το παμπλικ είναι για τον πουτσο.τους ξαναπήραν τηλέφωνο,τόσες μέρες μου έχουν πει 3 διαφορετικά μαγαζιά που θα μου το στείλουν,στην αρχή της Θεσσαλονίκης,μετά από Αθήνα κεντρικά και σήμερα με ενημέρωσαν ότι περιμένω από Λάρισα.περιττο να σας πω ότι ακόμα είναι σε φάση αποστολής και η τύπισσα μου είπε ότι το αργότερο μέχρι Πέμπτη θα παραλάβω.και τώρα στην ερώτηση μου.που μπορώ να κάνω τα παράπονα μου για να τους τσούξει και όχι απλά σε αυτούς γτ δεν νομίζω να τους πολυνιαξει και πολύ.μακραν η χειρότερη ενημέρωση που έχω λάβει για το οτιδήποτε.ουτε σβηστρα από τα παμπλικ

Εχουν κουρασει πραγματικα οι ανθρωποι...Πραγματικα δεν εχω λογια.Πηρα ξανα τηκεφωνο καιβκαλως η κακως τα ακουσε η κοπελα.Δεν ξερουν τι τους γινεται πραγματικα...Προπαραγγελια απο 22/9 και ακομη σε εκτεταμενη αναζητηση και εχουν παραλαβει παιδια με ενα μηνα μετα απο εμενα προπαραγγελια...Πραγματικα τι αλλο να κανω;;;Να ακυρωσω;Ποτε θα μου βαλουν τα λεφτα πισω για να παραγγειλω απο πλαισιο;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς γίνεται ρε παιδιά το public σήμερα να έβγαλε τις κονσόλες άμεσα διαθέσιμες, και παιδιά που έχουν κάνει προπαραγγελια από Σεπτέμβριο να μην έχουν παραλάβει ... Δεν τους χαρακτηρίζω καν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, john1080 είπε

Ενταξει οι ανθρωποι δεν παιζονται...Αν μπορει καποιος να μου δωσει τον αριθμο παραγγελιας του(ετσι και αλλιως εχει παραλαβει) για να το χρησιμοποιησω σαν πιεση στο οτι εχασαν τον μπουσουλα και δεν τηρησαν τη σειρα προτεραιοτητας

αδερφε παραγγελια 22/9 9:54 το πρωι την δωσανε σημερα το πρωι στην ACS στην Αθηνα η μεγαλη πλακα ειναι οτι Καστορια αυριο ειναι Αργια και θα παραλαβω πεμπτη απλα απαραδεκτοι απ οτι καταλαβα την νυφη την πληρωσαμε οσοι εξαρχης βαλαμε παραλαβη στον χωρο μας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μίλησα με ACS, από ότι φαίνεται δεν γίνεται να το παραλάβω σήμερα γιατί αυτοί το παρέλαβαν σήμερα, που σημαίνει αύριο. Μα αφού της λέω της κοπελιάς το βάλαμε παραλαβή από το κατάστημα για να το πάρω αυθημερόν και μου λέει δεν γίνεται, αύριο...🤬🤬🤬🤬

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, Kydraen είπε

Και είχα απορία που χάθηκες, λέω μαλακία παίχτηκε δεν γίνεται. Τελικά όντως έγινε, με το controller τι θα γίνει? Αύριο? Επίσης δώσε και εσύ φωτογραφία μετά το unbox να χαρούμε όσοι ακόμα περιμένουμε!

Αυριο το χειριστήριο ξέχασαν να το τιμολογησουν...... Φωτογραφιες αργότερα το στην έχει update 775 mb με το που ανοιξξανοιξε... Update και το controller!!! 

Επεξ/σία από GaGaS_Thess
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GaGaS_Thess είπε

Αυριο το χειριστήριο ξέχασαν να το τιμολογησουν...... Φωτογραφιες αργότερα το στην έχει update 775 mb με το που ανοιξξε

Καλορίζικη!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GaGaS_Thess είπε

Αυριο το χειριστήριο ξέχασαν να το τιμολογησουν...... Φωτογραφιες αργότερα το στην έχει update 775 mb με το που ανοιξξε

Άντε "καλοτάξιδο"!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...