Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Braveheart1980 είπε

ΣΑΤΑΝΑΔΕΣ ΜΕ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗ ΡΙΞΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΑΡΤΟ! δες βιτνεάκι valhalla για να μην έχεις ενδιασμό. και ps5 απο του χρόνου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, kostasfil είπε

Ερώτηση παιδιά οι του πλαισίου. 

Το sms σας το έστειλαν από χθες για να παραλάβετε σήμερα ή σήμερα σας το έστειλαν κ το sms? 

Ναι, σημερα το πρωί

3 λεπτά πριν, Socratis_g είπε

εννοτείται τις τηρούν. εμένα είναι 17,00 - 19,30

απο τις 16,30 θα περιμένω ακούνητος στη βεράντα. ούτε βλέφαρο δεν θα κλείνω. μόλις δω φορτηγό πλαίσιο θα πέσω μπροστά στις ροδες ξαπλωτός.

Ακριβώς ιδια φαση, εχω στηθει ηδη στη πορτα του μπαλκονιού και κοιταω δεξια αριστερά το δρομο 😂😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@malawi Κοίτα σαν λειτουργικό κλπ., για να είμαι ειλικρινής δεν θα δεις κάποια εκπληκτική διαφορά. ίσα ίσα που του series x θα είναι ίδιο με του one εκτός του quick resume. Σαν ui πάντως, δεν θα σε εντυπωσιάσει κάποια κονσόλα σε βάρος της άλλης νομι΄ζω. Το πιο σημαντικό είναι τι παιχνίδια παίζεις και το χειριστήριο. Και επίσης έχεις και το gamepass απ τη μια και το ps + collection απ την άλλη. Είμαι υπέρ του Gamepass και σ αυτό. 

3 λεπτά πριν, Socratis_g είπε

ΠΑΡΤΟ! δες βιτνεάκι valhalla για να μην έχεις ενδιασμό. και ps5 απο του χρόνου

Κι εγώ έτσι ακριβώς το σκέφτηκα. Ps5 από του χρόνου. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, malawi είπε

σχετικα με το UI και τα υπολοιπα που θα δω σα διαφορα? θα υπαρχει κατι που θα με ενθουσιαζε με την αλλαγη;

Mala, αμα δεν ξέρεις εσύ φίλε τι ψάχνεις δεν μπορούμε να ξέρουμε και εμείς, και απο τη στιγμή που λες οτι δεν έχεις πολύ χρόνο λόγω υποχρεώσεων κτλπ και παίζεις κανα' FIFA μόνο, είτε PS5 πάρεις, είτε XBOX είτε switch...το ίδιο θα είναι για εσένα.
Κυριολεκτώ, 5 κατοστάρικα για να παίξεις ενα ποδοσφαιράκι απλα δεν αξίζει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, red1 είπε

Mala, αμα δεν ξέρεις εσύ φίλε τι ψάχνεις δεν μπορούμε να ξέρουμε και εμείς, και απο τη στιγμή που λες οτι δεν έχεις πολύ χρόνο λόγω υποχρεώσεων κτλπ και παίζεις κανα' FIFA μόνο, είτε PS5 πάρεις, είτε XBOX είτε switch...το ίδιο θα είναι για εσένα.
Κυριολεκτώ, 5 κατοστάρικα για να παίξεις ενα ποδοσφαιράκι απλα δεν αξίζει.

 

γι αυτο και καλοβλεπω το game pass που στα χασομερια μπορει να παιξω και τιποτα αλλο! ισως αυτο ειναι ενα + που δεν ειχα μεχρι τωρα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, malawi είπε

γι αυτο και καλοβλεπω το game pass που στα χασομερια μπορει να παιξω και τιποτα αλλο! ισως αυτο ειναι ενα + που δεν ειχα μεχρι τωρα

Εμενα άποψη μου καλυτερα series s. Για τη χρήση που το θες γάντι ειναι + οτι ειναι και σε τιμη που και να μη το χρησιμοποιεις αβερτα δε θα πεις τζαμπα τα λεφτα π εδωσα

Επεξ/σία από notthefakenick_ty
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Socratis_g είπε

ΠΑΡΤΟ! δες βιτνεάκι valhalla για να μην έχεις ενδιασμό. και ps5 απο του χρόνου

trollαρεις τώρα καρντάσι μου, ΣΩΣΤΑ ? 😁🤣 Aιτούμαι να BAN-αριστείς επιτόπου και να σου κανουν βασανιστήρια σε ενα σκοτεινό δωματίο με Britney Spears να παίζει στη διαπασών 24/7 

 


Έχει και ενα άλλο ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ οπου οι εχθροί πιάνονται αγκαζέ και χορεύουν γυρω-γυρω - τσέκαρε το review του ACG στο γιουτιούμπι :D 

Kλασσική πΧοιότητα Ubi και νέξτ-τζεν λέμε !
 

7 λεπτά πριν, malawi είπε

γι αυτο και καλοβλεπω το game pass που στα χασομερια μπορει να παιξω και τιποτα αλλο! ισως αυτο ειναι ενα + που δεν ειχα μεχρι τωρα

Οκ τότε, οπότε, με ενα game pass θα εισαι ΟΚ ;) 

3 λεπτά πριν, notthefakenick_ty είπε

Εμενα άποψη μου καλυτερα series s. Για τη χρήση που το θες γάντι ειναι + οτι ειναι και σε τιμη που και να μη το χρησιμοποιεις αβερτα δε θα πεις τζαμπα τα λεφτα π εδωσα

...και εδώ, ο φίλος nick πέτυχε διάνα, ενα series S θα ειναι ταμάμ για'σενα Mala καθώς και φτηνότερη είναι η κονσόλα, και δεν σε νοιάζουν (υποθέτω) τα 4K και οι 1ΤΒ δίσκοι.
Έφυγες για series S φίλε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Cygnus είπε

Σε νιώθω φίλε, κι εγώ δε θέλω πολύ..Αλλά λυπάμαι το One X.

Εγω λυπαμαι την γυναικα μου που θα παθει εγκεφαλικο και κρατιεμαι με το ζόρι!  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, malawi είπε

θα μιλησω ειλικρινα. οι λογοι δεν παρατιθενται με σειρα σοβαροτητας.

1. αυτο που ειπες.

2. απο γενια σε γενια δε νιωθω καμια πραγματικη ανανεωση στο ματι μου. συνηθιζω γρηγορα

3. το ui του ps δε με ενθουσιαζει και ισως θα μου αρεσε κατι λιγοτερο περιπλοκο

4. δεν παιζω πολλα exclusives. ειμαι πιο πολυ του φιφα κτλ λογω ελλειψης χρονου πια

5.δεν ξερω τι μπορει να χανω

6. ο μονος λογος που δεν το παρηγγειλα ηδη το series x ειναι οτι φοβαμαι το χειριστηριο του μηπως με ξενερωσει και πως υποτιθεται το dualsense ειναι το κατι αλλο

Τι να σου πω..εφόσον δεν παίζεις αποκλειστικότητες δεν έχεις λόγο να πας σε PS5. Από την άλλη εφόσον παίζεις κυρίως FIFA δεν βλέπω τον λόγο καν να αγοράσεις νέα κονσόλα.

Μήπως να παρέμενες στην υπάρχουσα κονσόλα σου λίγο καιρό ακόμα μέχρι να δούμε τι ακριβώς παίζει με τις νέες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...