Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Δεν ανοίγει απο όταν βγαίνει απο το κουτί ή στην πορεία πεθαίνει ; Χθες η κονσόλα μου έμεινε ανοιχτή από τις 14:00 το μεσημέρι μέχρι τις 23:45 το βράδυ ασταμάτητα κατέβαζε και έπαιζα ταυτόχρονα . Δεν παρουσίασε το παραμικρό . Να αγχωθώ ότι θα πάω σπίτι να βγάλω γούστα κατά τις 18:00 το απόγευμα και θα ξενερώσω ?!?!?!??!

εντάξει πάντα υπάρχουν DOA μην αγχώνεσαι, λιώσε κι αν χαλάσει έχεις την εγγύηση.

Υπάρχει ένα video στο twitter αλλά δεν ξέρω αν είναι fake

 

Επεξ/σία από Daredevil
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 λεπτά πριν, Daredevil είπε

εντάξει πάντα υπάρχουν DOA μην αγχώνεσαι, λιώσε κι αν χαλάσει έχεις την εγγύηση.

Υπάρχει ένα video στο twitter αλλά δεν ξέρω αν είναι fake

ψησε σουβλακια αμα γινει αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια ,μια ερωτηση,(λιγο χαζη ισως), σε οσους εχουν τβ με hdmi 2.1,(εγω εχω τη q80 t), επειδη πρωτη φορα παιρνω κονσολα.Στις ρυθμισεις απο το x box βαζεις 4κ 120 ασχετα αν το υποστηριζει το παιχνιδι ή βαζεις πχ 4κ 60 σε οσα υποστηριζουν και ειναι μονο 60 και για το gears 5 online πχ 4 κ 120 ή αυτο το κανεις απο τα setting του game?

Επεξ/σία από jimtriol
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, Daredevil είπε

εντάξει πάντα υπάρχουν DOA μην αγχώνεσαι, λιώσε κι αν χαλάσει έχεις την εγγύηση.

Υπάρχει ένα video στο twitter αλλά δεν ξέρω αν είναι fake

τα βλέπω και κάνω raise :


Aρχίσανε τα όργανα, και μετά λέγαμε για το PS5 και τα λίΚουΙνΤ ΜΕταλλ :D 
Oι επόμενες ώρες θα έχουν ενδιαφέρον - και δεν αστειεύομαι και ουτε το λέω ειρωνικά...Προσωπικά, ΑΝ οντως ισχύουν και δεν μιλάμε περί troll, θα απενεργοποιούσα την επιλογή "instant on" αμέσως

Εdit : Αρχίσαμε... 🤪

Επεξ/σία από red1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, vagosvts7 είπε

Στο μεταξύ τώρα ανακάλυψα ότι παίρνει το χειριστήριο usb c για φόρτιση αν έχουμε το xbox changer kit.. Κανονικά διάβασε και το joystick του xbox one s και το έκανα και ένα update το χειριστήριο.. 

ΥΓ. Επιτέλους άναψαν όλα 😋😋☺️☺️😅

IMG_20201110_180335.jpg

Μήπως μπορείς να μας πεις την διαδικασία που ακολούθησες για να συνδέσεις το χειριστήριο του One στο series x? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, red1 είπε

τα βλέπω και κάνω raise :


Aρχίσανε τα όργανα, και μετά λέγαμε για το PS5 και τα λίΚουΙνΤ ΜΕταλλ :D 
Oι επόμενες ώρες θα έχουν ενδιαφέρον - και δεν αστειεύομαι και ουτε το λέω ειρωνικά...Προσωπικά, ΑΝ οντως ισχύουν και δεν μιλάμε περί troll, θα απενεργοποιούσα την επιλογή "instant on" αμέσως

Εdit : Αρχίσαμε... 🤪

Fake μαλλον ειναι

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ψυχραιμία. Παίζουν πολλά. Καταρχήν μπορεί όντως να είναι κάποιο μηχάνημα DOA. Ok, bad luck, περιμένεις αντικατάσταση. Αλλά μερικοί κάνουν ό,τι να ναι από αυτά που διαβάζω... Κόβουν updates στη μέση, κουμπώνουν δίσκους όπως νά ναι και όποτε να ναι. Γενικά η συμβουλή μου αποτυπώνεται σε 4 λέξεις. READ THE F@#$@#G MANUAL!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το έχω 15 ώρες ήδη σε stand by mode και κατεβάζει games και βγάζει ένα ελαφρυ δροσερό αεράκι.. Τρομερή κατασκευή έχω εντυπωσιαστεί ερχόμενος και από one x.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Daredevil Forza Motorsport 7 γινεται εγκατασταση στον Samsung evo σαν προεπιλογη κανονικα.  Μονο στο Forza horizon 4 μου εβγαλε το μηνυμα περι εγκατασταση στον εσωτερικο δισκο. εγω παντως οπως παω εχει κατεβασει γυρω στα 230GB  παρόλο που εχω 24αρα , οποτε παω χαλαρα και για δευτερο δισκο απλος δεν θα παρω Samsung evo SSD αλλα NVme  , περιμενω amazon Black Friday.

 

 

 

Webp.net-resizeimage-2.jpg

Webp.net-resizeimage-4.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, fouskos είπε

Μήπως μπορείς να μας πεις την διαδικασία που ακολούθησες για να συνδέσεις το χειριστήριο του One στο series x? 

Ανοίγεις το χειριστήριο, πατάς το sync button στο χειριστήριο, πατάς το sync button στο xbox.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...