Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά  κανένας που να χε θέμα με το χειριστήριο !

το πήρα χθες και το RT τρίζει πολύ και σαν να σκαλώνει !

Σε ποιον πρέπει ν απευθυνθώ κατάστημα ή Microsoft?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, tsakolis είπε

Ρε παιδιά  κανένας που να χε θέμα με το χειριστήριο !

το πήρα χθες και το RT τρίζει πολύ και σαν να σκαλώνει !

Σε ποιον πρέπει ν απευθυνθώ κατάστημα ή Microsoft?

Kλασσική περίπτωση βλάβης :D Σκαλώνει μαλλον πάνω στο πλαστικό που ακουμπάει απο κάτω οταν την πιέζεις.
"Παίξε" λίγο με το πλαστικό περίβλημα στη δεξιά χειρολαβή ή αφαίρεσέ την και ξανα-κούμπωσέ την και πες μας 

Επεξ/σία από red1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και άλλος ? Fake ή κάποιο θέμα με το standby ? Προτείνω όσοι το παραλάβατε βγάλτε off τα standby mode και κάντε shutdown μετα τα sessions μέχρι να ξεκαθαριστεί το τοπίο. Ισως θέλει κανα update! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nekrik είπε

Και άλλος ? Fake ή κάποιο θέμα με το standby ? Προτείνω όσοι το παραλάβατε βγάλτε off τα standby mode και κάντε shutdown μετα τα sessions μέχρι να ξεκαθαριστεί το τοπίο. Ισως θέλει κανα update! 

Πολυ περιεργο να βγαζει τοσο καπνο ενα μηχανημα. Πρεπει εκει μεσα κανονικα να εχει παρει φωτια κυριολεκτικα και μαλιστα για αρκετη ωρα-δευτερολεπτα. Επισης, αν υποθεσουμε οτι το xbox ειναι συνδεδεμενο στο ιδιο πολυμπριζο απο αυτο που παιρνει ρευμα η tv, δεν θα επρεπε να ειχε πεσει εστω η παροχη απο το πολυμπριζο;  Με τοσο καπνο, μονο βραχυκυκλωμα θα μπορουσε να ειναι... Δεν ξερω, μου φαινεται αρκετα ψευτικο ολο αυτο με τον καπνο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, nekrik είπε

Και άλλος ? Fake ή κάποιο θέμα με το standby ? Προτείνω όσοι το παραλάβατε βγάλτε off τα standby mode και κάντε shutdown μετα τα sessions μέχρι να ξεκαθαριστεί το τοπίο. Ισως θέλει κανα update! 

Η θελει nicorette!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τι γίνεται; Το ένα βγάζει σήματα καπνού και γίνεται μπαρμπεγκιου. Το άλλο χύνεται το liquid metal και γίνεται T-1000. Θεόσταλτη γενιά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γκρίνια πάντα φέρνει καρπούς να το ξέρετε αυτό.

Ήρθε πριν απο λίγο!Τώρα ξεκίνησα το βασανιστικό network transfer και ξεκινάμε με valhalla και destiny beyond light(

τζαμπέ στο gamepass αλλά  δυστυχώς ακόμα με 30 fps..). Θα σας πω αργότερα εντυπώσεις από valhalla μιας και το έχω ξεκινήσει

στο one x.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, nekrik είπε

Και άλλος ? Fake ή κάποιο θέμα με το standby ? Προτείνω όσοι το παραλάβατε βγάλτε off τα standby mode και κάντε shutdown μετα τα sessions μέχρι να ξεκαθαριστεί το τοπίο. Ισως θέλει κανα update! 

100% fake video. Φυσάει καπνό πάνω απο την κονσόλα ο άλλος. Η δικιά μου που παρέλαβα χθες σε Instant on και κατεβάζει ασταμάτητα και ούτε ακούγεται κάτι ούτε καν ζεστή είναι. Ένα χλιαρό αεράκι βγάζει απο πάνω.

  • Like 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, giannisww είπε

gamepass ultimate or Assassin's Creed Valhalla να παρω?

Gamepass ultimate! Εχω χαζεψει απο τα παιχνιδια που εχει, δεν ξερω τι να πρωτοκατεβασω (μετα το Star wars Jedi που οπου να ναι τελειωνει το download).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν,άρχισα και εγώ να λιώνω και φυσικά να κατεβάζω.τωρα κάνει απντεητ το valhala και έχω κατεβάσει ήδη nfs heat,hellblade και έχω στο queue το tekken.εχω μια απορία.εχω τα kraken x και τα συνδέω στον μοχλό.παιδια δεν βγάζουν φουλ ένταση,γενικά πολύ υποτονικός ο ήχος και δεν ξέρω γιατί.επισης περίμενα με το που συνδέεις ακουστικά να σταματάει η φωνή από την τιβι αλλά αυτό συνεχίζει κανονικα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, aeljim είπε

100% fake video. Φυσάει καπνό πάνω απο την κονσόλα ο άλλος. Η δικιά μου που παρέλαβα χθες σε Instant on και κατεβάζει ασταμάτητα και ούτε ακούγεται κάτι ούτε καν ζεστή είναι. Ένα χλιαρό αεράκι βγάζει απο πάνω.

Δεν μπορείς να είσαι σίγουρος 100% που λες φίλε μου, επίσης, επειδή η δικιά μου ή η δικιά σου κονσόλα δεν παρουσιάζουν πρόβληματα δεν σημαίνει πως αυτά δεν υπάρχουν - να τα λέμε και αυτά !
Οι περιπτώσεις με τον καπνό ενδέχεται να είναι όντως ψεύτικες Jim μου αλλά οι άλλες οπου οι κονσόλες σβήνουν και μετά δεν ξανα-ανάβουν...με αρκετά κρούσματα μέχρι στιγμής...δεν μου φαίνονται καθόλου ψεύτικες ή/και "τραβηγμένες".

Δες'το ως εξής : ΠΑΝΤΑ υπάρχει ο κίνδυνος προβλημάτων/ελαττωμάτων οταν αγοράζεις 1η φουρνιά ενος προϊόντος - είτε αυτό είναι καφετιέρα, είτε, αμάξι, είτε μηχανή, είτε κονσόλα, κάνουμε ενα είδους beta-testing και το ξέρουμε απο την αρχή. ;)
Φιλικά

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, aeljim είπε

100% fake video. Φυσάει καπνό πάνω απο την κονσόλα ο άλλος. Η δικιά μου που παρέλαβα χθες σε Instant on και κατεβάζει ασταμάτητα και ούτε ακούγεται κάτι ούτε καν ζεστή είναι. Ένα χλιαρό αεράκι βγάζει απο πάνω.

Μακάρι να ειναι fake. Αλλά δεν είναι ο μόνος που ποστάρει παρόμοιο θέμα απο οτι είδα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...