Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπόν,επειδή σε μια μπριζα έχω τηλεόραση και series x με ένα απλό ταυ από σουπερμάρκετ σκέφτομαι για αγορά ενός πολυμπριζου με ασφαλεια.εχετε στο νου σας κάτι αξιόπιστο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, dimosxania είπε

Λοιπόν,επειδή σε μια μπριζα έχω τηλεόραση και series x με ένα απλό ταυ από σουπερμάρκετ σκέφτομαι για αγορά ενός πολυμπριζου με ασφαλεια.εχετε στο νου σας κάτι αξιόπιστο;

έχω πάνω από 6 χρόνια  ένα Digitus DN-95405 εδω τα χαρακτηριστικα του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, dimosxania είπε

Λοιπόν,επειδή σε μια μπριζα έχω τηλεόραση και series x με ένα απλό ταυ από σουπερμάρκετ σκέφτομαι για αγορά ενός πολυμπριζου με ασφαλεια.εχετε στο νου σας κάτι αξιόπιστο;

Λοιπον οσο μπορεις μην το αφηνεις σε αυτο το πολυμπριζο.Θα ειναι αδικο και κριμα να σου καψει κανα τροφοδοτικο σε καμια αξαφνη  διακοπη ρευματος

Θα πας να παρεις της  apc το εχω εδω και 2 χρονια και με εχει βγαλει σπαθι

Εγω εχω αυτο

 

https://www.skroutz.gr/s/6230953/APC-Πολύπριζο-Ασφαλείας-8-Θέσεων-με-μήκος-καλωδίου-3m-PMF83VT-GR.html

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, dimosxania είπε

Λοιπόν,επειδή σε μια μπριζα έχω τηλεόραση και series x με ένα απλό ταυ από σουπερμάρκετ σκέφτομαι για αγορά ενός πολυμπριζου με ασφαλεια.εχετε στο νου σας κάτι αξιόπιστο;

Εδώ και πολλά χρόνια, σε pc αλλά και σε τηλεόραση με xbox, χρησιμοποιώ της apc. Δεν με έχουν απογοητεύσει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, GaGaS_Thess είπε

το ΠΛΑΙΣΙΟ εχει χασει την μπαλα . Αψογοι δεν λεω αν εξαιρεσεις τον οδηγο τους και την συμπεριφορα του και την μαλακια που εκανε και μου εστειλε την κονσολα σε λαθος χωρο και μου ειπε εγω εδω ειμαι ναι εκανα λαθος αλλα δεν ερχομαι εκει που μου ειχες πει φευγω και θα την παρεις αυριο .......  Για οποιον θυμαται ξεχασανε να μου στειλουν το 2ο χειριστηριο . Δεν πειραζει ΟΚ ανθρωποι ειμαστε και μαλιστα με καλεσε το τμημα εξυπηρετησης και μου ζητησε συγγνωμη για το οτι δεν παρελαβα το χειριστηριο και οτι εγινε λαθος λογω ογκου παραγγελιων . Σεβαστο και κατανοητο ζητησα να σταλει σημερα το 2ο χειριστηριο . Την ωρα που μιλουσα με τον κυριο για το που θα σταλει το 2ο χειριστηριο μου πεταει ενα ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΠΑΡΕΛΑΒΕΣ ΚΑΙ ΤΟ XBOX Series X χθες γιατι δεν σε βρηκαν στο σπιτι ( !!!!!!!!!!! ) . Θα το παραλαβεις αυριο ( ΣΗΜΕΡΑ δηλαδη ) . Τον λεω οχι τελικα το αφησε ο οδηγος διπλα σε ενα καταστημα που με γνωριζει και το παρελαβα κανονικα θελω αυριο ( ΣΗΜΕΡΑ ) να μου στειλεις ΜΟΝΟ το χειριστηριο αντικαταβολη και θα το πληρωσω στον οδηγο αλλα θελω να το στειλεις στην εταιρεια οχι στο σπιτι γιατι δεν θα ειμαι σπιτι . ΟΚ μου λεει αυριο θα παραλαβεις . Ξυπναω το πρωι μου ερχεται μηνυμα οτι σημερα θα παραλαβω 11:30 εως 14:00την παραγγελια στον χωρο μου . ΟΚ λεω το χειριστηριο θα ειναι . Πριν 10 λεπτα μου σκαει και 2ο μηνυμα που μου λεει οτι θα παραλαβω ΑΥΡΙΟ με ΓΕΝΙΚΗ Ταχυδρομικη στον χωρο μου την παραγγελια μου . Οι αριθμοι παραγγελιας ειναι διαφορετικοι ο ενας με τον αλλον ........ Δεν ξερω τι ακριβως εχει γινει ..... 

Free xbox ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιποοοοον

 

για να δούμε για αποφάγια.... 😂

κανεις που να ξέρει καμια διαθεσιμότητα εντός αττικης η να εχει διπλό παραγγειλει και να εχει κάποια κονσολα για ακύρωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το application XBOX Game pass τα σπαει ... η κονσολα εινια ανοιχτη στο σπιτι παιζει η γυναικα και εγω απο το γραφειο εβαλα να κατεβαζει το Star Wars στο σπιτι για να ειναι ετοιμο οταν παω !!  Κατεβάστε το παση θυσια στο κινητο σας 

2 λεπτά πριν, malawi είπε

Λοιποοοοον

για να δούμε για αποφάγια.... 😂

κανεις που να ξέρει καμια διαθεσιμότητα εντός αττικης η να εχει διπλό παραγγειλει και να εχει κάποια κονσολα για ακύρωση;

που εισουν χθες που μοιραζα κονσολες ?!?!?!? χαχαχαχα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

το application XBOX Game pass τα σπαει ... η κονσολα εινια ανοιχτη στο σπιτι παιζει η γυναικα και εγω απο το γραφειο εβαλα να κατεβαζει το Star Wars στο σπιτι για να ειναι ετοιμο οταν παω !!  Κατεβάστε το παση θυσια στο κινητο σας 

που εισουν χθες που μοιραζα κονσολες ?!?!?!? χαχαχαχα

Έκανα διάφορες βλακείες και ειχα και υπαρξιακά διλήμματα. Ετσι οι κονσόλες περνούσαν απο μπροστα μου κ εγω το φιλοσοφούσα! Οποίος δε εχει μυαλό, παίζει με το....... 

 

Spoiler

κινητό του!

 

Επεξ/σία από malawi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Public εκτος τοπου και χρονου .... Newsletter μολις τωρα Nintendo New Rettro it's a-me Nintendo.....

3 λεπτά πριν, malawi είπε

Έκανα διάφορες βλακείες και ειχα και υπαρξιακά διλήμματα. Ετσι οι κονσόλες περνούσαν απο μπροστα μου κ εγω το φιλοσοφούσα! Οποίος δε εχει μυαλό, παίζει με το....... 

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

κινητό του!

δες τα μηνυματα σου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώστε καμία πληροφορία στον λαό όσοι πήρατε το S. Είμαι με 1080p 27" και δεν σκοπεύω να αναβαθμίσω, από κονσόλα έχω το One S.

Υπάρχει άλμα με το Series S; Τι εντυπώσεις έχετε προς το παρόν; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...