Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

Αν το εδειχναν 7 χρονια πριν οταν εβγαινε το xbox one θα ελεγα συμπαθητικος τεχνικος τομεας. Ομως το δειχνουν το 2020 . Οταν ξεκινησε νομιζα οτι μας κανουν πλακα. 

Αλλα δυστυχως αυτα γινονται οταν σχεδιαζεις με βαση το xbox one και οχι την next gen κονσολα. 

Μια από τα ίδια νόμιζα ότι μας κάνουν πλάκα με το Halo, σαν κακή αντιγραφή του Doom είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, firepc είπε

πολυ φοβουμαι οτι το Tell me Why θα εχει πολυ walking και πολυ talking

Στην ουσία στα βήματα του Life is strange πατάνε. Παρόμοιο Gameplay θα έχει και αυτό.

2 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

Παρουσιαση του xbox one βλεπουμε , ξεχασανε οτι βγαζουνε το  series x

Σωστό. Βέβαια νωρίς είναι ακόμα. Λογικό να βγάζουν από την μέση την "σαβούρα" για να σκάσουν μετά οι βόμβες (ελπίζω δηλαδή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νομίζω πως συμβαίνει δυστυχώς αυτό που λέγαμε όσοι βλέπαμε με μισό μάτι το gamepass και την day one διαθεσιμότητα των αποκλειστικών της μέσω αυτού . 2-3 καλά παιχνίδια - κράχτες και τα υπόλοιπα παιχνιδάκια που ούτε με 75% έκπτωση δεν αγόραζες

Επεξ/σία από aggelos87
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, karamela693 είπε

Μια από τα ίδια νόμιζα ότι μας κάνουν πλάκα με το Halo, σαν κακή αντιγραφή του Doom είναι.

Αυτό σκέφτηκα και γω ρε φίλε. Πάνε οι εποχές της Bungie. Finito ταφόπλακα έπεσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, aggelos87 είπε

Νομίζω πως συμβαίνει δυστυχώς αυτό που λέγαμε όσοι βλέπαμε με μισό μάτι το gamepass και την day one διαθεσιμότητα των αποκλειστικών της μέσω αυτού . 2-3 καλά παιχνίδια - κράχτες και τα υπόλοιπα παιχνιδάκια που ούτε με 75% έκπτωση δεν αγόραζες

Άμα δεν τα ακουμπήσεις δεν έχεις πχοιότητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, noFEARgr είπε

H microsoft θελει να γινει το netflix των video games, 1-2 τιτλους καλους και απλα ποσοτητα χωρις ποιοτητα. 

Το ίδιο σκέφτηκα και εγώ....χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

H microsoft θελει να γινει το netflix των video games, 1-2 τιτλους καλους και απλα ποσοτητα χωρις ποιοτητα. 

ισχυει φουλ,

παρ ολα αυτα προσωπικα μονο το grounded μου αρεσε που βγακει και early access....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, najinblue3 είπε

ισχυει φουλ,

παρ ολα αυτα προσωπικα μονο το grounded μου αρεσε που βγακει και early access....

Ισχύει, με παρέα πρέπει να έχει τρελό χαβαλέ αυτό το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...