Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, bill_viper είπε

Κι εδώ έχει ανέβει από χθες με όλες τις λεπτομέρειες στα Ελληνικά.

https://www.xbox365.gr/xbox-game-pass/o-phil-spencer-exigei-pos-leitourgoun-oi-symfonies-gia-tous-titlous-tou-xbox-game-pass/

Aκομα καλυτερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια μικρή παρένθεση, με μια πληροφορία που αφορά ελάχιστους, αλλά έστω και ένας αν προστατευτεί είναι θετικό, όσοι είχατε σκοπό να συνοδεύσετε τη νέα σας κονσόλα με hdmi v2.1 a/v receiver, με υπαιτιότητα αποκλειστικά των marantz, denon και yamaha αυτό δεν είναι δυνατό στα υπάρχοντα μοντέλα τους ούτε με software fix οπότε αποφύγετε τα οπωσδήποτε αν θέλετε να περάσετε σήμα 120hz. Όπως έστρωσαν θα κοιμηθούνε, την επόμενη φορά ας φροντίσουν να ελέγχουν καλύτερα την συμβατότητα του hdmi v2.1 chip τους πριν το παραγγείλουν από την panasonic solutions. Παιδικές ασθένειες θα μου πείτε αλλά θα μπορούσε αυτό να αποφευχθεί αν έδιναν την κατάλληλη προσοχή στο θέμα. Ας ελπίσουμε οι υπόλοιποι κατασκευαστές που δεν κυκλοφόρησαν ακόμη v2.1 hdmi a/v receivers πχ pioneer και onkyo να διορθώσουν το πρόβλημα επιλέγοντας καταλληλότερο chip. Κρίμα για την yahama γιατί τα δικά της μοντέλα έχουν 3 θύρες hdmi v2.1 αντί για 1 που έχουν τα υπόλοιπα. Τέλος την παρένθεσης.

Επεξ/σία από music_lover
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, HolyMan είπε

127817389_387724922674280_90838901906224

Πωω σκέψου πόσο όμορφο θα είναι αν κάνουν όλη την Ιαπωνία. Ήδη είναι πανέμορφη η Αγγλία στο 4... Κερασιές, Φούτζι, όλη η φύση γενικά της Ιαπωνίας..

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dream21 είπε

En19Zk5XMAEo-fw.jpeg

Είναι λόγος αγοράς του series x. Το 4 συνεχίζω να παίζω σχεδόν δυο χρόνια μετά την κυκλοφορία του, με κανένα άλλο παιχνίδι δεν ασχολήθηκα τόσο διάστημα 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, leo066 είπε

Είναι λόγος αγοράς του series x. Το 4 συνεχίζω να παίζω σχεδόν δυο χρόνια μετά την κυκλοφορία του, με κανένα άλλο παιχνίδι δεν ασχολήθηκα τόσο διάστημα 

Ο γιός μου το έχει λιώσει 2 χρόνια τώρα και καμία φορά μου πετάει για πλάκα "Ρε μπαμπά πως έπαιζες εσύ Gran Turismo στο Playstation; " :D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, dream21 είπε

Ο γιός μου το έχει λιώσει 2 χρόνια τώρα και καμία φορά μου πετάει για πλάκα "Ρε μπαμπά πως έπαιζες εσύ Gran Turismo στο Playstation; " :D

πες του εδώ παίζαμε outrun με τιμόνι στην καμπίνα :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, stevenfins είπε

Πωω σκέψου πόσο όμορφο θα είναι αν κάνουν όλη την Ιαπωνία. Ήδη είναι πανέμορφη η Αγγλία στο 4... Κερασιές, Φούτζι, όλη η φύση γενικά της Ιαπωνίας..

Και εμείς να σκάμε πατημένοι μέσα από τα χωράφια! 😝

 

24 λεπτά πριν, dream21 είπε

Ο γιός μου το έχει λιώσει 2 χρόνια τώρα και καμία φορά μου πετάει για πλάκα "Ρε μπαμπά πως έπαιζες εσύ Gran Turismo στο Playstation; " :D

Gran turismo 1 και 2 τότε δεν είχαν αντίπαλο. Με αναλογικό μοχλό για γκάζι φρένο... Πάνε αυτά τα σκιλζ που είχαμε πλέον... 😥

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stevenfins είπε

Πωω σκέψου πόσο όμορφο θα είναι αν κάνουν όλη την Ιαπωνία. Ήδη είναι πανέμορφη η Αγγλία στο 4... Κερασιές, Φούτζι, όλη η φύση γενικά της Ιαπωνίας..

Ιαπωνία? Πάλι αριστερά θα οδηγάμε δηλαδη??? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Gran turismo 1 και 2 τότε δεν είχαν αντίπαλο. Με αναλογικό μοχλό για γκάζι φρένο... Πάνε αυτά τα σκιλζ που είχαμε πλέον... 😥

Εντάξει 1997  Gran turismo δεν υπηρχε αντιπαλος διοτι δεν υπήρχε Xbox :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Ιαπωνία? Πάλι αριστερά θα οδηγάμε δηλαδη??? 

Δεν έχουμε ανάγκη. Δεξιά, αριστερά και όποιον πάρει ο χάρος 😛. Ευτυχώς οι Γιαπωνέζοι είναι ευγενικοί και δεν κορνάρουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dream21 είπε

Έλα μου vτε εδώ το 1982  που ήμουν 8 ετών έπαιζα pole position :D 

ouf εγώ το 82 γεννήθηκα :) δεν θυμάμαι αν το 1ο racing game που έπαιξα ήταν το pole position ή το road fighter :) 

5 λεπτά πριν, dream21 είπε

Εντάξει 1997  Gran turismo δεν υπηρχε αντιπαλος διοτι δεν υπήρχε Xbox :P 

το project gotham πάντως το είχα λιώσει :) αλλά το gt4 και το forza ήταν αλλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Daredevil είπε

ouf εγώ το 82 γεννήθηκα :) δεν θυμάμαι αν το 1ο racing game που έπαιξα ήταν το pole position ή το road fighter :) 

μπορεί να έπαιξες κανένα road fighter σε κανενα NES προς 1988 γιατι για  pole position μετα το 1982 επαιξε σε  C64  κατα το 1984.

Επεξ/σία από dream21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...