Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, fouskos είπε

Συγνώμη έτσι κατάλαβα γιατί λές "Στην δεύτερη μπαίνω με το account που έχω το game pass και τα παιχνίδια που έχω αγοράσει". Εγώ με το account που έχω, έχω αγοράσει ultimate και κάποια games. Το ίδιο account είναι που κάνω και log in, και το ίδιο account έχουν και οι δυο κονσόλες.

μπερδευτηκαμε, δε το εχω πει εγω αυτο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσπαθω να βρω στις αγγελιες κονσολα series x  για αμεση αγορα,Και βλεπω κατι εξωφρενικες τιμες και εκει, για κλαματα

Αν καποιος απο εσας δει καποιο απο τα μεγαλα  καταστηματα να ξαναβγαζουν  στοκ series x Παρακαλω στειλτε μου ενα προσωπικο μηνυμα.Ευχαριστω.

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Προσπαθω να βρω στις αγγελιες κονσολα series x  για αμεση αγορα,Και βλεπω κατι εξωφρενικες τιμες και εκει, για κλαματα

Αν καποιος απο εσας δει καποιο απο τα μεγαλα  καταστηματα να ξαναβγαζουν  στοκ series x Παρακαλω στειλτε μου ενα προσωπικο μηνυμα.Ευχαριστω.

Χθές/Προχθές έβγαλε το πλαίσιο για καμια ώρα και κάποιοι που παρήγγειλαν ήδη πήραν ειδοποιήσεις. Λογικά θα πετάγονται έτσι που και που 2-3 κονσόλες αλλα πρέπει να είσαι έτοιμος να snipάρεις.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, klainmaingr είπε

Χθές/Προχθές έβγαλε το πλαίσιο για καμια ώρα και κάποιοι που παρήγγειλαν ήδη πήραν ειδοποιήσεις. Λογικά θα πετάγονται έτσι που και που 2-3 κονσόλες αλλα πρέπει να είσαι έτοιμος να snipάρεις.

Καταλαβαινω.Αλλα απο την αλλην δεν μπορω να ειμαι 24ωρες το 24ωρο πισω απο ενα υπολογιστη για να προλαβω κομματι.🤪

Δεν ξερω αν εχει βαση η συγκεκριμενη ειδηση.Το πιθανοτερο ειναι να ειναι fake?.Αλλα την ανεβαζω για καλο η για κακο

Υποτιθεται απο οτι λεει, οτι εχει το παιχνιδι νωριτερα στα χερια του ,και το παιζει αυτο το διαστημα χωρις το day one patch εγκατεστημενο μεσα.

https://old.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/k5ko49/cyberpunk_2077_prerelease_hype_megathread/gehkqrj/

Επεξ/σία από spartan29gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, fouskos είπε

Τώρα το κατεβάζω, αλλά πως γίνεται να είναι πιο λίγα γιγα από την απλή έκδοση? 

Και στο ps5 πιο λίγα είναι...

πως το βρήκες φιλε εγώ δεν μπορω να το βρω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, panos104 είπε

Καλημέρα! Άντε με το καλό 🙂! Μπορώ να ρωτήσω τι ώρα έκανες την παραγγελία;

Αντίστοιχα και εγώ έχω κάνει παραγγελία 1/12 (από τις μεσημεριανές που άνοιξε για λίγο) και είμαι σε αυτό το status:

image.png.218551af28c0e5bb510b9c25f3b00bba.png

πως γίνεται να παραλαμβάνεις αύριο και ακόμα να είναι σε τέτοιο status ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, shadowlike είπε

πως γίνεται να παραλαμβάνεις αύριο και ακόμα να είναι σε τέτοιο status ;

επι του πιεστηρίου... Βέβαια αν δεν το δω να περνάει την πόρτα δεν πιστεύω τίποτα πλέον.

image.png.18d0b3c6a8ea629ae791ade72ddce252.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ωραίος ...γιατί και εγώ έχω για 7 του μήνα απο Πλαίσιο και παράλληλα έχω πληρωσει και Κωτσόβολο απο 19/11 ο οποίος πετάει χαρταετό. Τον βλέπω να τρώει άκυρο το Κωτσόβολο αν και όπως λες και εσύ αν δε παραλάβω δε κάνω τίποτα.

Επεξ/σία από shadowlike
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, panos104 είπε

επι του πιεστηρίου... Βέβαια αν δεν το δω να περνάει την πόρτα δεν πιστεύω τίποτα πλέον.

image.png.18d0b3c6a8ea629ae791ade72ddce252.png

Εγώ έκανα την παραγγελία νωρίτερα εντός αττικής και ακόμα δεν έχει αλλάξει στατους στο 3... Πάντως απο τηλέφωνο μου λένε ότι θα παραλάβω αυριο.

Μόλις αλλαξε 😛

Επεξ/σία από tsakitsan95
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, grgnik είπε

Και στο ps5 πιο λίγα είναι...

πως το βρήκες φιλε εγώ δεν μπορω να το βρω 

Από το store κανονικά! 

1 λεπτό πριν, fouskos είπε

Από το store κανονικά! 

Έπαιξα ήδη 3 αγώνες πολύ ωραία τα γραφικά! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μενα πιο λιγα giga ειναι.Εχει αισθητη διαφορα στα χρωματα και στα γραφικα,το καταλαβαινεις με τη μια...Το κακο ειναι οτιβτο pro clubs που παιζω εγω δυστυχως δεν μεταφερθηκε η προοδος στην αναβαθμισμενη εκδοση.Πλεον υπαρχουν 2 φιφα και για να παιξω pro clubs πρεπει να βαλω την παλια εκδοση,μεγαλη χαζομαρα αυτο,θα μπορουσαν να το μεταφερουν...Εκτος αν κανω εγω καποια βλακεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...