Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Billie13 είπε

Βασικά έχει κάνει τόσο τέλειο το FH που αναρωτιέμαι τι μαγικά θα κάνουν στο 5 για να είναι καλύτερο ή έστω ισάξιο. Πως στο καλό το τέλειο να γίνει καλύτερο; 

Ναι εχει παει τοσο ψηλα τον πυχη που στο τελος θα στραβωσει η δουλεια ! Ειδικα απο fh3 σε fh4 ειναι τεραστια η αλλαγη με τον καιρο χιονια βροχη ηλιο κτλ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
6 hours ago, chek2fire said:

Να ρωτήσω το έχω κάνει ήδη και στο νήμα του ps5. Το xbox έχει dnla? 

Δεν έχω ψάξει το SeX μου (χμ, κάπως ακούγεται αυτό), αλλά το θεωρώ δεδομένο μιας και το X1S είχε, και το SeX φέρει μαζί του όλα τα features των προηγούμενων γενιών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Apostol. είπε

Εγω σε 55 παιζω στα 1.8 μετρα και μου φαινεται οκ αν και θα μπορουσα να παω και σε 65.

Η 65 θελει τουλαχιστον 3 μετρα, οποτε η 55 ειναι μια χαρα για την αποσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, chek2fire είπε

Να ρωτήσω το έχω κάνει ήδη και στο νήμα του ps5. Το xbox έχει dnla? 

Ναι φυσικα και εχει!

39 λεπτά πριν, Misokatsu64 είπε

Η 65 θελει τουλαχιστον 3 μετρα, οποτε η 55 ειναι μια χαρα για την αποσταση.

Εγω παιζω 65αρα στα 2 μετρα. Στην αρχη φαντασε υπερβολικο τωρα πια ειναι αψογο σε περιεχομενο 4κ αλλα βλεπεις πιξελ απο κει κ κατω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου πήρε κάνα 15 λεπτο να συνέλθω από αυτό που έβλεπα... Βασικά χάζευα 😄

Επεξ/σία από whiteman7
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε  παιδια τι παιζει με την διαθεσημοτα του paly & chargr kit εμφανιστηκε για σε πλαισιο κοτσοβολο το public δεν ξερει καν ποτε θα παραλαβει τι εχει κανει η ms?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, chncynic είπε

Προσωπικά, το σύστημα μάχης του gears, μου φάνηκε το καλύτερο που έχω δεί ποτέ με controller! Κι εγώ θέλω να πάρω το master chief σερί, αλλα δεν προβλέπεται χρόνος :)

Ξαναμπήκα στο τρυπακι να δωσω ευκαιρεια στο gears 5 !

Μετά από κανα 3 ωρο οντως άλλαξα γνώμη είναι παρά πολύ ωραίο απλά μάλλον δεν πολύ καταλαβαίνω το όλο story λόγο PlayStation δεν τα ξέρω τα franchise και είμαι λίγο έξω απ τα νερά μου !

Να υποθέσω συνδέονται μεταξύ τους όλα τα gears σαν story ?

 

 

 

Επεξ/σία από tsakolis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 minutes ago, tsakolis said:

Ξαναμπήκα στο τρυπακι να δωσω ευκαιρεια στο gears 5 !

Μετά από κανα 3 ωρο οντως άλλαξα γνώμη είναι παρά πολύ ωραίο απλά μάλλον δεν πολύ καταλαβαίνω το όλο story λόγο PlayStation δεν τα ξέρω τα franchise και είμαι λίγο έξω απ τα νερά μου !

Να υποθέσω συνδέονται μεταξύ τους όλα τα gears σαν story ?

 

 

 

Ναι συνδέονται. Προσωπική άποψη είναι να παίξεις τα προηγούμενα για να καταλάβεις τι παίζει με την ιστορία, υπάρχουν όλα διαθέσιμα στο GamePass, τουλάχιστον εγώ έτσι λειτουργώ.

 

Στην περίπτωση που δεν ψήνεσαι να παίξεις παλαιότερα παιχνίδια για την ιστορία, είσαι εδώ

Προσοχή: Χάνεις εύκολα τη μπάλα, είναι πολλές οι πληροφορίες

Επεξ/σία από Demis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση γενικα σας έρθει κανένα update ;;; Μόνο για μερικές εφαρμογές όπως το store !!! Μην πω δεν Ολοκληρώνεται  πχ η εφαρμογή event !!! Σας έχει τύχει ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, tsakolis said:

Ξαναμπήκα στο τρυπακι να δωσω ευκαιρεια στο gears 5 !

Μετά από κανα 3 ωρο οντως άλλαξα γνώμη είναι παρά πολύ ωραίο απλά μάλλον δεν πολύ καταλαβαίνω το όλο story λόγο PlayStation δεν τα ξέρω τα franchise και είμαι λίγο έξω απ τα νερά μου !

Να υποθέσω συνδέονται μεταξύ τους όλα τα gears σαν story ?

 

 

 

επρεπε να ξεκινησεις απο το 1ο

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tsakolis είπε

Ξαναμπήκα στο τρυπακι να δωσω ευκαιρεια στο gears 5 !

Μετά από κανα 3 ωρο οντως άλλαξα γνώμη είναι παρά πολύ ωραίο απλά μάλλον δεν πολύ καταλαβαίνω το όλο story λόγο PlayStation δεν τα ξέρω τα franchise και είμαι λίγο έξω απ τα νερά μου !

Να υποθέσω συνδέονται μεταξύ τους όλα τα gears σαν story ?

 

 

 

Κι εγώ δεν είχαι παίξει τα προηγούμενα, οπότε είδα κάποια βίντεο στο youtube τα οποία περιγράφουν την ιστορία. Προφανώς και αν έχεις χρόνο παίξτα όλα, απ'ότι έχω καταλάβει είναι όλα καταπληκτικά, αλλιώς youtube και βούρ

Βγαίνει και καινούριο expansion σε λίγες μέρες στο gamepass!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tsakolis είπε

Ξαναμπήκα στο τρυπακι να δωσω ευκαιρεια στο gears 5 !

Μετά από κανα 3 ωρο οντως άλλαξα γνώμη είναι παρά πολύ ωραίο απλά μάλλον δεν πολύ καταλαβαίνω το όλο story λόγο PlayStation δεν τα ξέρω τα franchise και είμαι λίγο έξω απ τα νερά μου !

Να υποθέσω συνδέονται μεταξύ τους όλα τα gears σαν story ?

 

 

 

Δεν θα θα μπορουσα να συμφωνησω περισσοτερο με τους προλαλησαντες. Kανε τη χαρη στον εαυτο σου, εαν εχεις το χρονο και παρε τα με τη σειρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν έχω το χρόνο να τα παίξω όλα απ την αρχή !

Ισως παίξω το 4 και συνεχίζω μετά το 5 να έχω μια επαφή τουλάχιστον με ιστορία και πριν θα δω κανα YouTube!

 Thanks 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)


Return to Gears 5 with the Hivebusters expansion and undertake their first suicide mission. Explore the tropical Galangi islands, battle enemies with the team’s ultimate abilities and confront a deadly new predator. Included in Xbox Game Pass Ultimate.

Enjoy a new, 3-hour campaign set on the volcanic Galangi islands. The island lava flows and sandy beaches are crawling with Swarm and a deadly new predator.
    Use and upgrade Ultimate Abilities in a campaign story setting for the first time.
    Up to 3-player co-op, split-screen or online.
    16 new achievements to unlock for 210 Gamerscore
    The expansion supports Gears 5 Xbox Series X|S optimizations, including reduced load times, quick resume, variable refresh rates and 4K HDR Ultra visuals on Series X.

Επεξ/σία από DJTaurus
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...