Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιστεύετε αξίζει να δώσει κάποιος 208 ευρώ( αυτή είναι η καλύτερη τιμή αυτή τη στιγμή στη Γερμανία) για την αγορά του εξωτερικου ssd δίσκου της seagate για Xbox? Γιατί διάβασα ότι στο προσεχές μέλλον πιθανόν να υπάρξουν περισσότερες επιλογές είτε σε καλύτερες τιμές είτε σε μεγαλύτερη ακόμη χωρητικότητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν αξίζει πιθανότατα, ειναι πάρα πολύ νωρις... Πιθανόν σε κάνα χρόνο μαζί με next gen ΑΑΑ τίτλους που θα θέλουν μεγάλη χωρητικότητα, θα ερθουν και οικονομικές λυσεις. Ειδικά λόγω της δυσαναλογιας κόστους για το series s που δεν έχει νόημα προς το παρόν τόσο ακριβή επέκταση δίσκου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Όσο περιμένω να έρθει η κονσόλα είπα να πάρω ακουστικά.

Βρήκα αυτά Creative Sound BlasterX H7 Tournament Edition

στα 80 ευρώ. Θα παίζουν σωστά στο xbox ; αλλού λένε ότι παίζουν αλλού ότι θέλουν κάποιον αντάπτορα….

υπάρχει κάτι καλύτερο, σε αυτά τα χρήματα και σίγουρο ότι παίζει σε xdox;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, TomAris1914 είπε

Καλησπέρα παιδιά. Όσο περιμένω να έρθει η κονσόλα είπα να πάρω ακουστικά.

Βρήκα αυτά Creative Sound BlasterX H7 Tournament Edition

στα 80 ευρώ. Θα παίζουν σωστά στο xbox ; αλλού λένε ότι παίζουν αλλού ότι θέλουν κάποιον αντάπτορα….

υπάρχει κάτι καλύτερο, σε αυτά τα χρήματα και σίγουρο ότι παίζει σε xdox;;

Παιζουν μια χαρα με το βυσμα μεσω χειριστηριου. Δοκιμασε το usb να δεις εαν σε πιανει και το dac.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mazinga είπε

Δοκιμασε το usb να δεις εαν σε πιανει και το dac.

Δεν υποστηρίζει generic USB Audio DACs το Xbox, δυστυχώς. Μόνο "Xbox certified" USB DACs/Headphones

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση που δεν θυμαμαι αν εχει απαντηθει . Αν τελειωσουν οι μπαταριες του χειριστηριου μπορει να συνδεθει με type c καλωδιο οχι για να φορτισει τυχον μπαταριες που εχω αλλα για να παιζει ενσυρματα ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 minutes ago, GaGaS_Thess said:

μια ερωτηση που δεν θυμαμαι αν εχει απαντηθει . Αν τελειωσουν οι μπαταριες του χειριστηριου μπορει να συνδεθει με type c καλωδιο οχι για να φορτισει τυχον μπαταριες που εχω αλλα για να παιζει ενσυρματα ; 

Ναι, παίζει κανονικά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,έχω τα συγκεκριμένα ακουστικά https://www.avadirect.com/Sound-BlasterX-H6-USB-3-5mm-Black-Gaming-Headset/Product/12721193 τα οποία απ οτι βλέπω υποστηρίζουν dolby atmos.Παρολαυτα όταν πάω να ενεργοποιήσω την επιλογή dolby atmos μου βγάζει μήνυμα οτι δεν είναι συμβατη η εφαρμογή με τα ακουστικά μου.Εννοείται οτι έχω αγοράσει την εφαρμογη.Σύνδεσα τα ακουστικά με το βύσμα του χειριστηρίου αλλά και με usb αλλά τίποτα.Καμία ιδέα?Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οποιον ψαχνει για 2ρο controller,παιζει σε προσφορα το απλο controller στα 49ευρω.

Εχει και 10% επιστροφη για καρτες Εθνικης ο Κωτσος,αρα βγαινει φθηνοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, SergioX είπε

Καλησπέρα,έχω τα συγκεκριμένα ακουστικά https://www.avadirect.com/Sound-BlasterX-H6-USB-3-5mm-Black-Gaming-Headset/Product/12721193 τα οποία απ οτι βλέπω υποστηρίζουν dolby atmos.Παρολαυτα όταν πάω να ενεργοποιήσω την επιλογή dolby atmos μου βγάζει μήνυμα οτι δεν είναι συμβατη η εφαρμογή με τα ακουστικά μου.Εννοείται οτι έχω αγοράσει την εφαρμογη.Σύνδεσα τα ακουστικά με το βύσμα του χειριστηρίου αλλά και με usb αλλά τίποτα.Καμία ιδέα?Ευχαριστώ

Όλα τα ακουστικά είναι συμβατά βάσει της εφαρμογής. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, music_lover είπε

Μία ζωή γκαντέμης ρε γμτ, με το που πήρα το shock blue βγαζει η microsoft το κόκκινο...😁

Όμορφο είναι, το τέλω πολύ Ανίτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...