Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, twidel είπε

Για όποιον ενδιαφέρεται υπάρχει στο σκρουτζ διαθέσιμο αυτή τι στιγμή απο μαγαζίστην αθήνα  στα 539

 

"κατάσταση: Υπό επεξεργασία
εκτιμώμενο διάστημα παράδοσης: Δευτέρα 25/01 έως Τρίτη 26/01

Σε διαδικασία συλλογής"

 

χτες ηταν σε φάση διεκπαιραιωσης

 

Πηρα σε αυτο που λες αλλα δεν με επεισε 100% νομιζω οτι μου ελεγε απλα οτι εβλεπα και εγω και γιαυτο ηθελα να μιλησω με τσιμισκη στο συγκεκριμενο τμημα. τελος παντων.. θα δουμε :) 

Εσυ εισαι ενα βημα απο την παραλαβη

Εγω ακομα κολλημενο προς διεκπαιρεωσης την βλεπω

Τη ωρα την εκανες εχθες την παραγγελια?

Εγω 5 παρα το απογευμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

21 minutes ago, twidel said:

Για όποιον ενδιαφέρεται υπάρχει στο σκρουτζ διαθέσιμο αυτή τι στιγμή απο μαγαζίστην αθήνα  στα 539

 

"κατάσταση: Υπό επεξεργασία
εκτιμώμενο διάστημα παράδοσης: Δευτέρα 25/01 έως Τρίτη 26/01

Σε διαδικασία συλλογής"

 

χτες ηταν σε φάση διεκπαιραιωσης

 

Πηρα σε αυτο που λες αλλα δεν με επεισε 100% νομιζω οτι μου ελεγε απλα οτι εβλεπα και εγω και γιαυτο ηθελα να μιλησω με τσιμισκη στο συγκεκριμενο τμημα. τελος παντων.. θα δουμε :) 

Ούτε cent παραπάνω. Υπομονή.. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, spartan29gr είπε

Μουφα ειναι

Με το που μπαινεις στο σαιτ αναφερει μηδιαθεσιμο

Βασικά το τσίμπησε η κοπέλα μου, της είχα πει να έχει το νου της Σκρουτζ, κ μόλις το είδε το πήρε. Δεν ξέρω βέβαια πόσα κομμάτια ειχαν.

Ήρθε κ μνμ αργότερα πάντως πως παραδόθηκε στη μεταφορική..

Ειδωμεν..

Επεξ/σία από deadstamalive
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια 10 νοεμβριου ειχα κανει παραγγελια απο κωτσοβολο και μου εστειλαν μνμ οτι η κονσολα βρισκεται στην μεταφορικη και απο στιγμη σε στιγμη σπιτι μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα. Το  Πλαίσιο έχει κάνει καλή δουλειά, να τα λέμε και αυτά. Παρασκευή παρήγγειλα, σήμερα το είχα. Ωραίο μηχάνημα που στολίζει το γραφείο, βγάζει φετίχ. Καμία σχέση με το Series S που πήρα πριν μία εβδομάδα, όχι πως αυτό δεν θα κάνει τη δουλειά του.

Η κονσόλα ίσως είναι λίγο μικρότερη από ότι την περίμενα αλλά και πολύ πιο βαριά από ότι πίστευα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν λίγη βοήθεια, φίλος πήρε εχθές το xsx και με τίποτα δεν φορτώνει το dirt 5. Ξεκινάει και μετά την 1η εικόνα παίζει  λίγο μουσική κολλάει και κλείνει το παιχνίδι. Έκανε reset κονσόλα, ξανακατέβασε το παιχνίδι, έβγαλε έβαλε το profile του αλλά τίποτα. Καμιά ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, deadstamalive είπε

Βασικά το τσίμπησε η κοπέλα μου, της είχα πει να έχει το νου της Σκρουτζ, κ μόλις το είδε το πήρε. Δεν ξέρω βέβαια πόσα κομμάτια ειχαν.

Ήρθε κ μνμ αργότερα πάντως πως παραδόθηκε στη μεταφορική..

Ειδωμεν..

Λογικα θα ειχε μονο ενα κομματι

Καλοδουλευτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το quick resume δουλεύει μόνο σε series x τίτλους?

Και αν ναι γιατί δεν δουλεύει στα παιχνίδια fifa 21, destiny 2, rocket league?

Και αν κλείσεις τη κονσόλα στο energy-saver mode τα παιχνίδια που υποστηρίζουν το quick resume παραμένουν ώστε να ξεκινήσουν από εκεί που είχες μείνει? Νομίζω πως όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Το quick resume δουλεύει μόνο σε series x τίτλους?

Και αν ναι γιατί δεν δουλεύει στα παιχνίδια fifa 21, destiny 2, rocket league?

Και αν κλείσεις τη κονσόλα στο energy-saver mode τα παιχνίδια που υποστηρίζουν το quick resume παραμένουν ώστε να ξεκινήσουν από εκεί που είχες μείνει? Νομίζω πως όχι.

Ίσως έχουν θέμα αυτά τα παιχνίδια λόγω ονλαιν; Το έχω δοκιμάσει κ έχει δουλέψει κ σε παλαιότερους τίτλους όπως shadow warrior 2, αλλά κ Alice Madness Returns, του xbox 360. 

Κ μόλις μου ήρθε το XSX που παρήγγειλα χθες το απόγευμα από Astron Game Club. Έχουν βάλει ιδιώτες για τις αποστολές να μην καθυστερούν με τα κούριερ. Άψογοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...