Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, jon_pallis είπε

Σε συνέχεια του προβλήματος μου με το χειριστήριο, επικοινώνησα με support και το χειριστήριο θα φύγει για επισκευή/αντικατάσταση

Το πρόβλημα σου ήταν με τις αποσυνδέσεις? Μην μου λες τέτοια πριν 20 μέρες μου έστειλαν καινούριο elite από το support. 

Χθες πάλι είχε θέματα με τη συνδεση και το σύνδεσα ασύρματα με το pc και όλα καλά. Συνδέθηκε με την μία και δεν είχε καθόλου αποσυνδέσεις. 

Εμένα μου μοιάζει πρόβλημα επικοινωνίας controller με xbox. 

Επεξ/σία από Tigio13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Paragontas-x είπε

Αν αγοράσεις την βασική έκδοση του παιχνιδιού Little nightmares ii για το απλό xbox one δεν έχει δωρεάν series update?

Το παιχνίδι είναι smart delivery οπότε θα γίνει update

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, kalliosmanos είπε

Τσέκαρε αν είναι το led clear motion η πως το έλεγε η Samsung που ουσιαστικά είναι το Black frame incertion. Το είχα κι εγώ στη q7 που έδωσα κακήν κακώς.. 

Το εχω κλειστο,κατι αλλο παιζει ...Αλλωστε στα 120 Hz το game motion plus δεν ειναι επιλεξιμο στα .Μπορεις να το ενεργοποιησεις οπως και το Black Frame μονο στα 60.

Επεξ/σία από jimtriol
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Tigio13 είπε

Το πρόβλημα σου ήταν με τις αποσυνδέσεις? Μην μου λες τέτοια πριν 20 μέρες μου έστειλαν καινούριο elite από το support. 

Χθες πάλι είχε θέματα με τη συνδεση και το σύνδεσα ασύρματα με το pc και όλα καλά. Συνδέθηκε με την μία και δεν είχε καθόλου αποσυνδέσεις. 

Εμένα μου μοιάζει πρόβλημα επικοινωνίας controller με xbox. 

κι εμένα έτσι μου φαινόταν ΑΛΛΑ δοκίμασα controller από XBOX One OG και δουλεύει χωρίς το παραμικρό. Ως εκ τούτου το πρόβλημα επικοινωνίας εστιάζεται στο χειριστήριο κι όχι στη ζεύξη των δύο. Ελπίζω να μου επιστρέψει σύντομα - μου ειπαν για 2-3 εβδομάδες. Ελπίζω το Πάσχα να το έχω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εχει παρει φορα η microsoft με το game pass !

Ειδικα στα sports / racing , εχουμε pes 2021 , fifa 20 αλλα λογικα οπου να ναι θα βαλουν το 21 , motogp20 , need for speed heat 

Xθες βαλανε το maden nfl 21 κ αυριο το nba 2k21 !!

Και μην ξεχναμε κ το arcade racing Dirt5 

Θα τους κανω μηνυση δεν προλαβαινω να δω σαρβαιβο 😊

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν αγοράσει κάποιος την έκδοση με τα 30 ευρώ ενώ αν αγοράσει την έκδοση με τα 20 ευρώ από τα γνωστά κλειδαδικα τι γίνεται;;;; 

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Αν αγοράσει κάποιος την έκδοση με τα 30 ευρώ ενώ αν αγοράσει την έκδοση με τα 20 ευρώ από τα γνωστά κειδαδικα τι γίνεται;;;; 

ΕΚΡΗΞΗ ! 😄🤣😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, jimtriol είπε

Το εχω κλειστο,κατι αλλο παιζει ...Αλλωστε στα 120 Hz το game motion plus δεν ειναι επιλεξιμο στα .Μπορεις να το ενεργοποιησεις οπως και το Black Frame μονο στα 60.

Εγώ που έχω την ίδια τηλεόραση 55q80t το δοκίμασα και δεν σκοτεινιάζει καθόλου στο HDR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...