Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

22 ώρες πριν, privateer είπε

Engineer δεν ειμαι αλλα φανταζομαι το να παρεις μια εκδοση (performance) απο ενα παιχνιδι που παιζει στο One X και να την περασεις στο Series S μου φανταζει δυσκολο χωρις να επεμβεις στον κωδικα κατι που δεν γινεται στο BC στις κονσολες. οποτε η κανεις ολα τα παιχιδια στο Series S να παιζουν οπως στο One X το οποιο θα ειχε θεματα η κανεις αυτο που κανει τωρα και παιρνεις το προφιλ του S  κοινως play it safe. 

 

Aκριβώς,  ο λόγος είναι για compatibility. Το One X έχει 12GB GDDR5 @ 326 GB/s, ενώ το Series S έχει 10 GB GDDR6
(8 GB @ 224 GB/s, 2 GB @ 56 GB/s).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθαρά προσωπική άποψη : έπαιξα το demo και..το Outriders είναι κυριολεκτικά ό,τι πιο σκουπίδι έχω παίξει τα τελευταία χρόνια, κάκιστο, βαρετό και uber-cliche' art-direction, κάκιστα και καργα kitsch voice overs και το gameplay ειναι ενα αμάλγαμα Gears και mass effect 3 multiplayer (με abilities κτλπ), απορώ πραγματικά ποιος θα πήγαινε να σκάσει εν γνωση του 60-70 € για τέτοια generic τίτλο εν έτη 2021.
Επίσης : loading --> μαύρη οθόνη 2 δευτερολέπτων --> μαύρη οθόνη ---> gameplay μέχρι να ανοίξεις μια πόρτα ή να σου δείξει cutscene ---> μαύρη οθόνη 2 δευτερολέπτων --> loading --> gameplay, μιλάμε για τελείως απαρχαιωμένες τακτικές φορτώματος (και τεχνικού τομέα).
Παρόλα αυτά, όταν το παίζεις με άλλα 2 άτομα και υπάρχει συνεργία όμως...κάααατι πάει να γίνει απο άποψη "διασκέδασης" (αμα μπορείς να την χαρακτηρίσεις έτσι).
Ενα άλλο πολύ θετικό, έχει πολύ ωραίο cross-platform, κοινώς, μπορείς να κάνεις party κανονικά απο το xbox σου και να φωνάξεις τους φίλους σου απο το PS4/PS5 (και το αντίθετο).

Απο'κει και πέρα...

...μεγάλη μαγκιά της MS και καργα-μπράβο της καθώς είναι τίτλος ο οποιος - απ'οτι εχω παρατηρήσει - ενδιαφέρει αρκετό κόσμο που παίζει looter shooter.
Κοινώς, είναι ενα ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ παιχνίδι το οποίο θα μπορέσει ο κόσμος να το παίξει δωρεάν αντι να πάει να στάξει την 60ρού, Day 1 παιχνίδι τσάμπα το οποίο περιμένει αρκετός/πολύς κόσμος μονο θετικό είναι.

Μακάρι να ηταν τιτλος για'μενα αλλά δεν είναι, απο την άλλη ο κόσμος δεν περιφέρεται γύρω απο τα δικά μου γούστα οπότε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Billie13 είπε

Βασικά όποιον τίτλο και να βάλε το το gamepass, πάλι θα το θάβουν κάποιοι.Σε φίλο που ήθελε να παίζει παιχνίδια και πήγαινε προς PlayStation,τον έπεισα και πήρε Series S με gamepass και δεν έχει σταματήσει να παίζει.Και φαντάσου ότι εγώ θεωρούμαι μέγιστος σονακιας στην παρέα μου.

Billie , είμαι σίγουρος πως αμα ο συγκεκριμένος τίτλος έμπαινε σε άλλη πλατφόρμα day1 , μαζί με τους άλλους 3-4 εδώ μέσα θα είμασταν οι πρώτοι που θα λεγατε "σιγά τ'αυγά".

Αυτό είναι και το πρόβλημα, το να φτάνουμε στο σημείο να θεωρούμε τιτλους σαν το Outriders "καλό"

4 λεπτά πριν, RedAlert539 είπε

Μάλλον δεν κατάλαβες τι θέλω να πω......

red, το έγραψα ρε φίλος στην αρχή "κατά την προσωπική μου άποψη", τι άλλο θα έπρεπε να γράψω ? 
Αν σε παρεξήγησα, τι να πω...

Επίσης για να προλάβω τα "παράπονα", δεν μιλάμε για το κλασσικό "xbox has no games" ή για το αν ειναι ή δεν είναι καλό το gp, μιλησα ξεκάθαρα για το Outriders.
Έχει demo, πηγαίνετε παίξτε το πάνω απο μισή ώρα και πολύ ευχαρίστως να συζητήσουμε το αν είναι ή δεν είναι ποιοτικός τίτλος.

Κάθε φορά, σαν καλοκουρδισμένο ρολόϊ, αρχίζει η γνωστή γραμμή υπεράσπισης και για ποιόν λόγο ? 
Μπορούμε ή δεν μπορούμε τελικά να μιλήσουμε για παιχνίδια εδώ μέσα ? 
 

Επεξ/σία από red1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, red1 είπε

red, το έγραψα ρε φίλος στην αρχή "κατά την προσωπική μου άποψη", τι άλλο θα έπρεπε να γράψω ? 
Αν σε παρεξήγησα, τι να πω...
 

Επειδή βλέπω ότι παρεξήγησες την πρόθεσή μου εννοώ ότι συμφωνώ 1000% και θα έπρεπε να το τονίσεις για ορισμένους που πρέπει να τους υπενθυμίζεις τα (κατά την γνώμη μου) αυτονόητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cross platform ποια είναι; Πως τα ξεχωρίζει κάποιος;

 

επισης, από mmorpg τύπου Korean mmo η WoW υπάρχουν σε αυτή τη πλατφόρμα ή αυτά είναι ακόμα μόνο σε PC λόγω πληκτρολογίου;

ρωταω γιατί είμαι εκτός αθλήματος για χρόνια.

Να έχει pvp, clans, etc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, red1 είπε

Καθαρά προσωπική άποψη : έπαιξα το demo και..το Outriders είναι κυριολεκτικά ό,τι πιο σκουπίδι έχω παίξει τα τελευταία χρόνια

 

30 λεπτά πριν, red1 είπε


Κάτι άλλο εκτός απο ειρωνεία σαν τον Chycnic έχεις να προσθέσεις ή όχι ? Τελικά μπορούμε ή δεν μπορούμε να εκφέρουμε την προσωπική μας άποψη εδω μέσα στην τελική ? Σταματήστε ρε μάγκες να τρώγεστε με τα ρούχα σας μονίμως, εδω μέσα μάλλον είμαστε μονο για μαλώνουμε και να post-άρουμε tweets 24/7.

Μα ρε φίλε μου, ποστάρει ο privateer ότι το Outriders, το οποίο περιμένει αρκετός κόσμος που έχει παίξει το demo (μάλιστα στο PS5 section κάποιος ρωτούσε ποιος άλλος θα το αγοράσει day 1 για να παίξουν μαζί), θα μπει στο Pass, και αμέσως μετά εμφανίζεσαι να πεις ότι είναι ό,τι πιο σκουπίδι έχεις παίξει τα τελευταία χρόνια... Ε αν δεν είναι αυτό για γέλια, δεν ξέρω τί άλλο μπορεί να είναι... Πέρασες μέχρι και τον music που έλεγε ότι το Dirt5 είναι arcade...

Επεξ/σία από jokul7
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, RedAlert539 είπε

Επειδή βλέπω ότι παρεξήγησες την πρόθεσή μου εννοώ ότι συμφωνώ 1000% και θα έπρεπε να το τονίσεις για ορισμένους που πρέπει να τους υπενθυμίζεις τα (κατά την γνώμη μου) αυτονόητα

Συγγνώμη που σε παρεξήγησα λοιπόν.

Βέβαια, στα 7 χρόνια "καριέρας" εδω μέσα, έχω παρατηρήσει πως ο κοσμος αρέσκεται στο να πηγαίνει κατευθείαν για το παροιμιακό και virtual λαιμάρι χωρίς καμία διάθεση για συζήτηση ή εποικοδομητικής κρητικής , οι ίδιοι που κλαίγονται περί trolling ειναι οι ίδιοι που trollάρουν  προσφέροντας κάθε φορά μηδενικά αντι-επιχειρήματα και emoji.

To έχω αναφέρει 100 φορές, έτσι συζήτηση δεν μπορεί να γίνει.

Βάζει ο Privateer την είδηση, OK, τι θα έπρεπε να κάνουμε, να βαρέσουμε παλαμάκια μόνο και να πούμε "τι ωραία" ? 
Δλδ, εχω ρίξει ενα 4ωρο στο demo, άποψη να φανταστώ απαγορεύεται να τρέφω εγώ ? 

Kαι κάτι άλλο : Πραγματικά, δεν έχω δει πιο εχθρική κοινότητα απο αυτή του xboχ σ'αυτό το forum, αυτη του Switch και του PS δεν είναι έτσι, ακόμα και τα PC threads είναι πιο ήπια συγκριτικά με αυτό (φαντάσου) , βρε δεν πας να τα εξηγήσεις ολα με το Ν και με το Σ...στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα κατάσταση.

Φαντάσου, μέλος πήγε έσκασε 300+€ τις προάλλες για κονσόλα και GP, έκανε μερικές παρατηρήσεις και ΠΑΛΙ βρέθηκαν να του την "πούνε", αμα αυτό δεν δείχνει πρόβλημα και την έλλειψη ποιότητας στην "επικοινωνία" πραγματικά δεν ξέρω τι να πω.

Μηδέν κριτική, μηδέν επικοινωνία, μηδέν σωστοί τρόποι, δυστυχώς, για πολλούς ολα ειναι ενα ατελείωτο forum με τον οπαδισμό να δίνει και να παίρνει, προσωπικά, σαν μέλος εδω και χρόνια αυτό με λυπεί καθώς δείχνει οτι τα πράματα - δυστυχώς - δεν αλλάξανε καθόλου.

Κρίμα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 minutes ago, red1 said:

Billie , είμαι σίγουρος πως αμα ο συγκεκριμένος τίτλος έμπαινε σε άλλη πλατφόρμα day1 , μαζί με τους άλλους 3-4 εδώ μέσα θα είμασταν οι πρώτοι που θα λεγατε "σιγά τ'αυγά".

Αυτό είναι και το πρόβλημα, το να φτάνουμε στο σημείο να θεωρούμε τιτλους σαν το Outriders "καλό"

red, το έγραψα ρε φίλος στην αρχή "κατά την προσωπική μου άποψη", τι άλλο θα έπρεπε να γράψω ? 
Αν σε παρεξήγησα, τι να πω...

Επίσης για να προλάβω τα "παράπονα", δεν μιλάμε για το κλασσικό "xbox has no games" ή για το αν ειναι ή δεν είναι καλό το gp, μιλησα ξεκάθαρα για το Outriders.
Έχει demo, πηγαίνετε παίξτε το πάνω απο μισή ώρα και πολύ ευχαρίστως να συζητήσουμε το αν είναι ή δεν είναι ποιοτικός τίτλος.

Κάθε φορά, σαν καλοκουρδισμένο ρολόϊ, αρχίζει η γνωστή γραμμή υπεράσπισης και για ποιόν λόγο ? 
Μπορούμε ή δεν μπορούμε τελικά να μιλήσουμε για παιχνίδια εδώ μέσα ? 
 

οταν χαρακτηριζεις σκουπιδι ενα παιχνιδι οπως το Outriders μην περιμενεις σοβαρη απαντηση για συζητηση. Τα παιχνιδια αυτα εχουν συγκεκριμενο κοινο και προφανως δεν ειναι το στυλ σου. Θελουν επισης παρεα για αυτο και ειναι coop. Το συγκεκριμενο παιχνιδι επισης δεν ειναι GAAS και εχουν σχεδιασει απο τωρα το end game το οποιο θα υπαρχει ηδη στο βασικο πακετο. Οποτε μιλαμε για πολλες ωρες gameplay. Το οποιο ειναι πολυ τιμιο σαν αποφαση ιδιως οταν το συγκρινεις με αλλα παρομοια παιχνιδια (πχ avengers).Αμφιβαλλω παντως αν το τελειωσες το demo. Οντως ξεκιναει βαρετα αλλα οταν περασεις τα tutorials θα δεις οτι βελτιωνεται παρα πολυ. Εξαλου μην περιμενεις σεναριο σε τετοια παιχνιδια. Αυτο ειναι απλα μια δικαιολογια να σκοτωνεις τερατα να μαζευεις loot και upgrades. Αν δεν εχεις βεβαια παρεα και δεν εισαι φαν ττων Looter shooters προσπερασετο. 

Επεξ/σία από privateer
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, red1 είπε

Συγγνώμη που σε παρεξήγησα λοιπόν.

No problem. Αυτό είναι το πρόβλημα όταν επικοινωνείς με γραπτά μηνύματα και δεν υπάρχει προσωπική επαφή. Γίνονται εύκολα παρεξηγήσεις. Οπότε το φταίξιμο είναι και πρώτα δικό μου

 

Επεξ/σία από RedAlert539
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, red1 είπε

Συγγνώμη που σε παρεξήγησα λοιπόν.

Βέβαια, στα 7 χρόνια "καριέρας" εδω μέσα, έχω παρατηρήσει πως ο κοσμος αρέσκεται στο να πηγαίνει κατευθείαν για το παροιμιακό και virtual λαιμάρι χωρίς καμία διάθεση για συζήτηση ή εποικοδομητικής κρητικής , οι ίδιοι που κλαίγονται περί trolling ειναι οι ίδιοι που trollάρουν  προσφέροντας κάθε φορά μηδενικά αντι-επιχειρήματα και emoji.

To έχω αναφέρει 100 φορές, έτσι συζήτηση δεν μπορεί να γίνει.

Βάζει ο Privateer την είδηση, OK, τι θα έπρεπε να κάνουμε, να βαρέσουμε παλαμάκια μόνο και να πούμε "τι ωραία" ? 
Δλδ, εχω ρίξει ενα 4ωρο στο demo, άποψη να φανταστώ απαγορεύεται να τρέφω εγώ ? 

Kαι κάτι άλλο : Πραγματικά, δεν έχω δει πιο εχθρική κοινότητα απο αυτή του xboχ σ'αυτό το forum, αυτη του Switch και του PS δεν είναι έτσι, ακόμα και τα PC threads είναι πιο ήπια συγκριτικά με αυτό (φαντάσου) , βρε δεν πας να τα εξηγήσεις ολα με το Ν και με το Σ...στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα κατάσταση.

Φαντάσου, μέλος πήγε έσκασε 300+€ τις προάλλες για κονσόλα και GP, έκανε μερικές παρατηρήσεις και ΠΑΛΙ βρέθηκαν να του την "πούνε", αμα αυτό δεν δείχνει πρόβλημα και την έλλειψη ποιότητας στην "επικοινωνία" πραγματικά δεν ξέρω τι να πω.

Μηδέν κριτική, μηδέν επικοινωνία, μηδέν σωστοί τρόποι, δυστυχώς, για πολλούς ολα ειναι ενα ατελείωτο forum με τον οπαδισμό να δίνει και να παίρνει, προσωπικά, σαν μέλος εδω και χρόνια αυτό με λυπεί καθώς δείχνει οτι τα πράματα - δυστυχώς - δεν αλλάξανε καθόλου.

Κρίμα

Εχει διαφορα η εποικοδομητικη κριτικη απο την μονιμως αρνητικη κριτικη (δε το λεω για σενα).Λεω τι εχω παρατηρησει στο λιγο καιρο που ειμαι στο φορουμ και φανατικος δεν ειμαι στο διαβεβαιω .Αλλα απο την αλλη κανει μπαμ τουλαχιστον σε μενα οτι καποιοι τα βρισκουν ολα αρνητικα και αν πας στο αλλο νημα δε βλεπω την ιδια κριτικη διαθεση..Αν εισαι αντικειμενικος και γκρινιαρης ας πουμε εισαι και στα 2 νηματα...Εγω πχ εχω xbox αυτη τη στιγμη και εφοσον δεν εχω ps5 δε ποσταρω καθολου στο αλλο νημα ,απλως παρακολουθω στις εξελιξεις..Οταν αγορασω ps5 που εχω σκοπο να αγορασω θα αρχισω να ποσταρω και στο αλλο νημα ,αλλα δε θα τους τα κανω κακαλα οτι στο xbox δεν ηταν ετσι και τι ειναι αυτο κτλ ...Οποτε δεν ειναι θεμα ουτε δικηγορων microsoft ουτε τιποτα..Φαινεται αν καποιος ειναι κακοπροαιρετος η καλοπροαιρετος .Χαζοι δεν ειμαστε

Επεξ/σία από jimtriol
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, privateer είπε

οταν χαρακτηριζεις σκουπιδι ενα παιχνιδι οπως το Outriders μην περιμενεις σοβαρη απαντηση για συζητηση. Τα παιχνιδια αυτα εχουν συγκεκριμενο κοινο και προφανως δεν ειναι το στυλ σου. Θελουν επισης παρεα για αυτο και ειναι coop. Το συγκεκριμενο παιχνιδι επισης δεν ειναι GAAS και εχουν σχεδιασει απο τωρα το end game το οποιο θα υπαρχει ηδη στο βασικο πακετο. Οποτε μιλαμε για πολλες ωρες gameplay. Αμφιβαλλω παντως αν το τελειωσες το demo. Οντως ξεκιναει βαρετα αλλα οταν περασεις τα tutorials θα δεις οτι βελτιωνεται παρα πολυ. Εξαλου μην περιμενεις σεναριο σε τετοια παιχνιδια. Αυτο ειναι απλα μια δικαιολογια να σκοτωνεις τερατα να μαζευεις loot και upgrades. Αν δεν εχεις βεβαια παρεα και δεν εισαι φαν ττων Looter shooters προσπερασετο. 

Αυτό Priv θα ηταν μια καλή απάντηση αν δεν είχα τονίσει 2 φορές το οτι εχει σχέση με την προσωπική μου άποψη καθώς και οτι τα πάντα δεν περιφερονται γύρω απο εμένα - πιο ξεκάθαρα δεν γίνεται.

Θέλεις συζήτηση ? Για 'μενα προσωπικα΄ειναι σκουπίδι, γιατι ναι μεν εχεις δίκιο πως απο looter παινχίδι δεν θα πρέπει να περιμένει κάποιος και πολλά αλλά αυτό ακριβώς δεν δείχνει οτι ο πηχης εχει πέσει αρκετά ? (μαζί και τα standards).
Σκέψου, μονος σου το λες πως "ειναι απλά μια δικαιολογία" για να σκοτώνεις τέρατα.Αντιλαμβάνεσαι τι εννοώ ?
Ο τεχνικός τομέας επίσης που αναφέρω με τα φορτώματα κτλπ...ο κόσμος παραπονέθηκε και έχει συνεντευξη ενος dev απο την ιδια PCF που λεει το γιατί είναι έτσι (βλέπε: κλασσικά για λόγους φορτώματος).

Ναι εχεις δικιο οτι είναι για co-op. ναι εχεις δίκιο οτι παίζει καλυτερα με co-op.Tα ανέφερα ολα αυτά ομως, αυτό εννοώ.Το cross-play που εχει επίσης του έριξα επαινο αλλά μάλλον προσπεράστηκε - οπως και το γεγονός οτι ειναι ωραίο οτι μπαίνει GP day 1 και μπορεί ο κοσμος να γλυτώσει το 60αρι/70ρι.

Αρα που διαφωνούμε στην ουσία ? Στο οτι ανέφερα τη λέξη "σκουπίδι" ? Μα ρε μαν, art-irection cliche/banal και νεκρό, voice overs το ίδιο, gameplay που έχεις 1000παίξει ηδη...εγώ δεν μπορώ να βρω τπτ το θετικό μετα απο 4-5 ώρες που έριξα με τους φίλους μου, για 'μένα μιλάω και για τα δικά μου γούστα, το ανέφερα 2 φορές στο post, επιτρέπεται εν τέλη να εκφέρω άποψη ιδίως απο την στιγμή που επιχειρηματολόγησα και έχω ρίξει και χρόνο στον τίτλο ? ειλικρινής απορία χωρις καμια δόση ειρωνίας.

Έσταξα 20€+ πρόσφατα για Assasins's creed Odyssey, ψιλο-σαβούρα ειναι λόγω bugs/animations, φουσκώματος κτλπ κλασσικά Ubi, το αγόρασα όμως εν γνώση μου, το ίδιο με τα την Gaiden 3λογία, απο άποψη art-direction ειναι οτι πιο kitsch εχω παίξει (παρόλα αυτά παίζουν φοβερά) δεν σημαίνει λοιπόν πως επειδή μου αρέσουν τα Gaiden πχ θα εθελοτυφλήσω και δεν θα αναφέρω αυτά που τα βρίσκω άσχημα ή, ακόμα χειρότερα, να πάω να κυρύξω Jihad σε κάποιον που θα "τολμήσει" να αναφέρει πως είναι kitsch δεν του άρεσε.

Τουλάχιστον εσύ απάντησες με κόσμιο τρόπο και τοποθετήθηκες - αυτό ειναι κάτι το οποίο όμως θα έπρεπε να γίνεται πιο συχνά εδω μέσα.

Ελπίζω να γίνομαι αντιληπτός.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η ενστανση μου ειναι με την λεξη σκουπιδι. Δεν θεωρω κανενα παιχνιδι σκουπιδι και θα πρεπει να σεβομαστε την δουλεια που εχουν ριξει καποια ατομα να παρουσιασουν ενα προιον. Το αν αρεσει η οχι στον καθενα ειναι αλλο θεμα. Μπορεις να εκφραστεις καλυτερα επ αυτου πιστευω. Το παιχνιδι παντως αρεσει σε πολλους και στο steam ειναι μεσα στα τοπ10 σε preorders.

https://screenrant.com/outriders-demo-top-ten-steam/ 

 

Οπως και να εχει ειναι πολυ σημαντικη κινηση που ενισχυει το value  του gamepass. 

Επεξ/σία από privateer
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...