Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, dstilio είπε

Τα παιχνίδια που φεύγουν από το gamepass φανταζομαι σταματάς να τα παίζεις τσάμπα και πρέπει να τα αγοράσεις.

κρατάει τα save κανονικά από το gamepass σε αγοραστό;

Ναι αν φυγουν πρεπει να τα αγορασεις. Φυσικα σε καλυτερη τιμη απο την κανονικη μιας κ τα εχεις στο pass σου δινει κ μια εκπτωση. Τα saves κανονικα!!

Πολυ καλα τα παιχνιδια παλι , day one outriders και octopath 🥰 Ο Σπενσερ πιστευω παει για μπιζνα στη χωρα με τους σχιστοματιδες. Και απο οτι βλεπουμε οτι μπαινει στο pass παιχνιδι της square enix πανε για κατι καλο στο μελλον !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, dstilio είπε

Βέβαια ως συνδρομητικό πρέπει να σταματήσει να βγάζει παιχνίδια.

Τα MS Games θα είναι εκεί για πάντα. Τώρα εγώ προτιμώ να βάζει day 1 games όπως το Outriders και ας βγαίνει μετά από 1 χρόνο. Αν σε ενδιαφέρει ένα game θα το παίξεις κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, The_Judas είπε

Έχει παρατηρήσει κανείς έντονο φύσημα όταν βάζει ακουστικά στην υποδοχή 3.5mm στο χειριστήριο;

Φίλε μου με τα Jbl quantum 600,δεν έχω τέτοιο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, privateer είπε

το αστειο ειναι πως στην αρχη του μηνα καποιοι παραπονιουνταν πως ηταν μικρη η λιστα για αυτο τον μηνα 🤣

χώνει η microsoft παραδάκι βραχυχρόνιο για να παραμορφώσει την πραγματικότητα και να κλέψει τις εντυπώσεις.
όλοι ξέρουμε πως ανατρέπεται αυτό το ισοζύγιο όσο προχωράει η κάθε γενιά.
 

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, mastixas είπε

Παιδιά καλησπέρα, δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό θέμα αλλά έχω μια απορία. Το fallout 4 του game pass συμπεριλαμβάνει και τα dlc? Το έχω πλήρες στο pc αλλά θέλω να το παίξω καναπεδατος :)

Οχι ειναι σκετο χωρις τα dlc!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, Vasilis1996 said:

μας βλεπω να γινομαστε sherloc πλεον αχαχχχα

οπως λεει και ο Sherlock  When you have eliminated the impossible, whatever remains, however improbable, must be the truth? 🤣

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...