Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

24 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Αυτό το crackling δεν παλεύεται, έβαλα το Star Wars Squadrons και ακούω random static ήχους εδώ και εκεί. Στην άκρη η κονσόλα μέχρι και όταν το φτιάξουν.

Τι ειναι αυτο το crackling  ρε παιδια που ακουτε ?

Εγω στην ηχομπαρα μου δεν ακουω κατι  περιεργο στον ηχο παντως

Μπορει να παιζει ομως ρολο  και το γεγονος οτι ειναι συνδεμενη κατευθειαν στην τηλεοραση και οχι στην κονσολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, FLOOFLIS είπε

  Καλησπέρα. Το πήρα και εγώ το series x πρίν κανα δίμηνο περίπου. Μου συμβαίνει το εξης πρόβλημα.. Στο χειριστήριο που είχε στην συσκευασία το RT (πίσω κάτω δεξιά κουμπί) "κολλάει" και δε κάνει πάντα επαναφορά..

Έχει συμβεί και σε άλλους ? Τι προτείνετε να κάνω στην περίπτωση μου ? Να επικοινωνήσω με support της MS ή να το ανοίξω και να προσπαθήσω να το φτιάξω μόνος μου ?

 

Μπορείς αν έχεις ανάλογα κατσαβίδια,να το ανοίξεις και να το καθαρίσεις,(κάτι ασφαλείας αν θυμάμαι καλά έχει βίδες torx)γιατί πολλές φορές μόνο αυτό θέλουν και φτιάχνεις και άλλα πράγματα όπως drag και κολλημένα κουμπιά,έχει βιντεάκια στο Ytube,αν δεν θέλεις να το ανοίγεις ψέκασε το με ένα καθαριστικό ηλεκτρονικών συνδέσεων,που δεν αφήνει ίχνη/κατάλοιπα και πάτα το πολλές φορές  να χωθεί μέσα και πιθανώς θα το καθαρίσει/ξεκολλήσει,περίμενε λίγη ώρα όμως πρίν το ανάψεις για να εξατμιστεί αν είναι εντός εγγύησης και δεν φτιάξει,επικοινώνησε με Support για αλλαγή.

Επεξ/σία από ELMastas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Ναι αν είσαι με καλώδιο δεν έχει θέμα.

Σου έχει εμφανιστεί και με ακουστικά το πρόβλημα;Εγώ με τα jbl 600 που είναι με καλώδιο,δεν έχω συναντήσει ποτέ πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Εγώ που έχω ασύρματα ακουστικά μπορείτε να μου εξηγήσετε τι ακριβώς είναι το crackling? Ή μήπως είναι καλύτερα που δεν ξέρω??? 😂😂

Παιρνουνε τα ακουστικα κρακ και ξεκινανε και παιζουνε τερλεγκα

Ιδεα δεν εχω.εγω εχω τα σκουστικα με οπτικαλ στην τβ και την βαση με usb στην κονσολα. Παιζουν μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, FLOOFLIS είπε

  Καλησπέρα. Το πήρα και εγώ το series x πρίν κανα δίμηνο περίπου. Μου συμβαίνει το εξης πρόβλημα.. Στο χειριστήριο που είχε στην συσκευασία το RT (πίσω κάτω δεξιά κουμπί) "κολλάει" και δε κάνει πάντα επαναφορά..

Έχει συμβεί και σε άλλους ? Τι προτείνετε να κάνω στην περίπτωση μου ? Να επικοινωνήσω με support της MS ή να το ανοίξω και να προσπαθήσω να το φτιάξω μόνος μου ?

 

Kλασσική περίπτωση βλάβης xbox χειριστηρίου.

Κάτω απο κάθε σκανδάλη, υπάρχει ενα μικρό stop-άκι απο αφρό κολλημένο στο σασί του χειριστηρίου.
Απο την χρήση λοιπόν (βλέπε: απο το να πατάς ξανά και ξανά την σκανδάλη), αυτο το stop-άκι μετακινείται/φεύγει απο τη θέση του και η κόλα του μεταφέρεται στο κάτω μέρος της σκανδάλης με αποτέλεσμα αυτή να κολλάει.

Το "fix" είναι εύκολο αλλά κατα 90% θα σου προκληθεί μετά άλλο πρόβλημα: 
Aμα λοιπόν αφαιρέσεις το κάλυμμά της χειρολαβής του χειριστηρίου (είναι κουμπωτό, δεν χρειάζεσαι καν εργαλεία),  πάρεις μια μπατονέτα, ρίξεις ΛΙΓΟ οινόπνευμα πάνω της και καθαρίσεις προσεκτικά αυτο το stop-ακι (μαζί με τα υπολείμματα κόλας γύρω-γύρω) η σκανδάλη θα σταματήσει να κολλάει, ΟΜΩΣ, επαναλαμβάνω, ΟΜΩΣ, κατα 99% θα αφαιρέσεις/αφαιρεθεί και το stop-ακι καθώς είναι άθλιας ποιότητας, πολύ μικρό, σύν το οτι θα έχει ξεφτίσει/κομματιαστεί απο την χρήση.Αυτό οδηγεί στην συνέχεια σε εναν "κλακ-κλακ" ενοχλητικό ήχο κάθε φορά που θα πατάς την σκανδάλη καθώς - προφανώς - δεν θα υπάρχει το stop-άκι πλέον εκει για να μονώνει τον ήχο/επιτρέπει να μην έρχεται σε επαφή το πλαστικό της σκανδάλης με αυτό του σασί.
Θα μπορούσες να βάλεις λίγο υλικό απο τσόχακι για πόδια καρέκλας εκεί αλλά...θέλει να το κόψεις πάααααρα πολύ μικρό και δυστυχώς, η κόλλα αυτών δεν ειναι και η καλύτερη που σημαίνει πως μετα απο λίγο καιρό θα σου ξεκολλήσει και φτου και απο την αρχή.
Εναλλακτικά, μπορείς να βάλεις ενα μικρό σελοτέϊπ εκεί αλλά δεν μονώνει καλά τον ήχο, στην εικόνα είναι το κόκκινο κομματάκι :
C4UjTZU.jpg


Βάλε τώρα στη φάση και το οτι ανάλογα το πως θα ξεκουμπώσεις το κάλυμμά της χειρολαβής θα αρχίσουν μετά τα τριξίματα (λύνεται και αυτό βάζοντας λίγο σελοτέϊπ απο τη μέσα μεριά της χειρολαβής) και δένει το γλυκό.

Βέβαια, και καινούργιο να πάρεις, πάλι ενδέχεται να κολλάει η σκανδάλη με το που το βγάλεις απο το κουτί του το χειριστήριο, ή, μπορεί το "κλακ-κλακ" που λέω να αρχίσει απο την 1η 'βδομάδα μόλις γιατί δεν κόλλησε καλά το stop-ακι απο το εργοστάσιο. 
Παρήγγειλα ενα pulse-red τέλη Φεβρουαρίου το οποίο αναγκάστηκα να το στείλω πίσω στα κατάστημα γι'αυτον ακριβώς το λόγο (συν του οτι έτριζε ΟΛΟ το χειριστήριο κάθε φορά που πατούσα αριστερή σκανδάλη και ενεργοποιούταν το impulse trigger). 

Το έχω ξαναπεί - και το damage control δεν βοήθησε ποτέ - δεν είναι "γκαντεμιά", δεν υπάρχει "τύχη" ή έλλειψη αυτής (ούτε και ωροσκόπια) τα χειριστήρια αυτά έχουν θέμα κατασκευαστικό/σχεδιαστικό, τα bumper ειναι καργα-ευαλωτα , το θέμα με τα stop-άκια πρέπει να επιλυθεί με επανασχεδιασμό (εσοχή στο σασί και λάστιχο/καουτσούκ απο πάνω που να κουμπώνει μέσα σ'αυτήν και οχι με ενα μικρό φτηνο-κόμματο αφρώδες υλικού κολλημένο φτηνά) και τα πλαστικά καλύμματα...ας τα κάνουνε επιτέλους βιδωτά και οχι κουμπωτά, δεν πειράζει, ας φαίνονται λίγο και οι βίδες, δεν θα πάθουμε κάτι.

60€, δεν είναι καθόλου λίγα. 

ΥΓ : Στην περίπτωση που είσαι οπτικός τύπος...ορίστε σε βίντεο ;) 

 

Επεξ/σία από red1
  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1 ώρα πριν, red1 είπε



Το έχω ξαναπεί - και το damage control δεν βοήθησε ποτέ - δεν είναι "γκαντεμιά", δεν υπάρχει "τύχη" ή έλλειψη αυτής (ούτε και ωροσκόπια) τα χειριστήρια αυτά έχουν θέμα κατασκευαστικό/σχεδιαστικό, τα bumper ειναι καργα-ευαλωτα , το θέμα με τα stop-άκια πρέπει να επιλυθεί με επανασχεδιασμό (εσοχή στο σασί και λάστιχο/καουτσούκ απο πάνω που να κουμπώνει μέσα σ'αυτήν και οχι με ενα μικρό φτηνο-κόμματο αφρώδες υλικού κολλημένο φτηνά) και τα πλαστικά καλύμματα...ας τα κάνουνε επιτέλους βιδωτά και οχι κουμπωτά, δεν πειράζει, ας φαίνονται λίγο και οι βίδες, δεν θα πάθουμε κάτι.

60€, δεν είναι καθόλου λίγα. 

Έχουν περάσει από τα χέρια μου, 4 χειριστήρια xbox360, τα 2 φύγανε μαζί με την κονσόλα και τα άλλα 2 τα έχω στο pc και τα δουλεύω με τον αντάπτορα, σκυλιά μάυρα. Έιχα 4 χειριστήρια του xbox one, τα 2 έφυγαν όταν πούλησα το one x σε άριστη κατάσταση και αντικαταστάθηκαν με άλλο 1 από το seriesX συν ένα επιπλέον που αγόρασα. Κοινώς αυτήν την στιγμή έχω 2 χειριστήρια xbox360 στο pc, 2 χειριστήρια xbox one και 2 νέα xbox series.

Από αυτά μόνο το ένα του xbox one(sports red) έβγαλε πρόβλημα στο κεντρικό φωτιζόμενο κουμπί που είχε πατηθεί μέσα και δεν έκανε επαναφορά. Το οποίο χειριστήριο το χρησιμοποιούσε ο μικρός και γενικά δεν μπορώ να ξέρω αν το κακομεταχειρίστηκε. Πήγε και ήρθε στο σέρβις σε 20 μέρες καινούργιο.

Το φαινόμενο που λες εγώ πρώτη φορά το ακούω και δεν το έχω δει πουθενά στα χειριστήρια που χρησιμοποιώ χρόνια τώρα. 0 στα 6 χειριστήρια δηλαδή που έχω το πρόβλημα που αναφέρεις. 

Επειδή έχουν περάσει αρκετές μάρκες από gamepad από τα χέρια μου, πάντα μα πάντα τα χειριστήρια της MS για μένα ήταν και θα είναι από τα καλύτερα σε ποιότητα και συνδεσιμότητα.

Το ότι προφανώς υπάρχουν προβλήματα με συγκεκριμένες παρτίδες δεν το αμφισβητώ όπως και τα διάφορα θέματα που διαβάζω για τα elite 2 με κάνανε να μην έχω προχωρήσει σε αγορά ακόμα. Αλλά το ότι υπάρχει σχεδιαστικό πρόβλημα από το εργοστάσιο σε όλα τα χειριστήρια όπως λες πολύ αμφιβάλω, θα τα είχα πάρει όλα στο χέρι. 

damage control post... γιατί έχω πάρει μετοχές.😛

IMG_20210222_100905.jpg.b168f272afaab0dc0954c051903e4dca.jpg

Για τα ακουστικά επειδή βλέπω ρωτάνε αρκετοί, μπορείς να τα συνδέσεις σε 2 συσκευές ταυτόχρονα, στο xbox μέσω του συστήματος που έχει και σε bluetooth συσκευή. Μπορείς να ακούς ταυτόχρονα και τις 2 συσκευές, όταν θες να κάνεις Mute το xbox χρησιμοποιείς το valume +- του δεξιού ακουστικού και αν θες να κάνεις mute ή να χαμηλώσεις την συσκευή που είναι συνδεδεμένη στο bluettoth το κάνεις από το την ίδια την συσκευή. Το έκανα και το δούλεψα σε pc&xbox μια χαρά, χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

msh.jpg.f79a1696685b065077fbd22e182dd7ba.jpg

  • Like 6
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, red1 είπε

Kλασσική περίπτωση βλάβης xbox χειριστηρίου.


Βέβαια, και καινούργιο να πάρεις, πάλι ενδέχεται να κολλάει η σκανδάλη με το που το βγάλεις απο το κουτί του το χειριστήριο

Το έχω ξαναπεί - και το damage control δεν βοήθησε ποτέ - δεν είναι "γκαντεμιά", δεν υπάρχει "τύχη" ή έλλειψη αυτής (ούτε και ωροσκόπια) τα χειριστήρια αυτά έχουν θέμα κατασκευαστικό/σχεδιαστικό, τα bumper ειναι καργα-ευαλωτα , το θέμα με τα stop-άκια πρέπει να επιλυθεί με επανασχεδιασμό (εσοχή στο σασί και λάστιχο/καουτσούκ απο πάνω που να κουμπώνει μέσα σ'αυτήν και οχι με ενα μικρό φτηνο-κόμματο αφρώδες υλικού κολλημένο φτηνά) και τα πλαστικά καλύμματα...ας τα κάνουνε επιτέλους βιδωτά και οχι κουμπωτά, δεν πειράζει, ας φαίνονται λίγο και οι βίδες, δεν θα πάθουμε κάτι.

60€, δεν είναι καθόλου λίγα. 

ΥΓ : Στην περίπτωση που είσαι οπτικός τύπος...ορίστε σε βίντεο ;) 

 

για επανασχεδιασμό και πέταμα είναι!

άσχετο το βίντεο που έβαλες όμως, γιατί εκεί απλά καθαρίζει το σημείο με μια μπατονέτα

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Μα τι να βοηθησεις ρε συ red. Καινουργιο χειριστήριο να παει να το ανοιξει και στην τελικη να το αχρηστεύσει  κιολας και μετα los poulos. Το στελνει για επισκευη και το φτιαχνουν η του στελνουν καινουργιο. Ο οδηγος σου ειναι καλος για κανα παλιο κοντρολ χωρις εγγυηση

*Push ups με ενα χερι ενοουσα.

Αυτό ακριβώς λέω, δεν διάβασες καν ρε φίλος το post : δεν θέλει ΚΑΝ άνοιγμα, άμα χρειαζόταν, ναι, δεν θα του το πρότεινα καν.

Σχετικά με.την Βοήθεια : ο άνθρωπος  στην περίπτωση που δεν έχει δεύτερο χειριστήριο έχει δύο επιλογές τώρα

1) να το στείλει στην microsoft και να περιμένει δύο με τρεις εβδομάδες , συν το ότι θα πρέπει να πάει να δώσει 60 ευρώ για να πάρει δεύτερο για να βολευτεί αυτές τις μέρες που θα είναι χωρίς.

2) άμα είναι από συσσώρευση μπίχλας ή, έχει συμβεί αυτό που περιγράφω, χωρίς να χάσει εγγύηση, μπορεί απλά να το καθαρίσει με λίγο οινόπνευμα και να κάνει τη δουλειά του.

Δεν χρειάζεται να έχεις πτυχίο πυρηνικής φυσικής/ μηχανικής ρε αγορίνα για να καταλάβεις τι εννοούμε ή για να καταλάβεις ότι το πρόβλημα είναι πολύ συγκεκριμένο και λύνεται πολύ εύκολα ΧΩΡΙΣ να χαθεί η εγγύηση.

Έχει άνθρωπος πρόβλημα, παραθέτουμε μία πιθανή λύση για να τον βοηθήσουμε, επιτρεπεται ή όχι ?

Όποιος δεν έχει να τοποθετηθεί περί αυτού καλά θα κάνει να μην το κάνει.

ΥΓ: άμα μπεις στον κόπο να ξαναπαντήσεις κάντο σε παρακαλώ πολύ χωρίς ειρωνεία και μπηχτες.

Αντιλαμβάνομαι πλήρως ότι δεν με συμπαθείς ιδιαίτερα αλλά έχεις καταντήσει κουραστική η μόνιμη εμπαθής μιρλα και οι μπηχτες. Κάθε φορά που γράφω ξέρω ήδη από την αρχή ποιοι είναι αυτοί που θα απαντήσουν (και θα χώσουν και emoji άμα λάχει 😉), έχει καταντήσει προβλέψιμο δυστυχώς.

Καλό βράδυ φίλος

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά κατά την γνώμη μου,η βοήθεια για κάποια τέτοια θέματα είναι ευπρόσδεκτη,αρκεί να είναι επι του θέματος και δικαιολογημένη,χωρίς να χρησιμοποιείται όπως κάποιες φορές συμβαίνει,κατά την γνώμη μου,απλά για να εκφραστεί υπερβολικά ένας αρνητισμός,επικεντρωμένος σε κάποια αρνητικά πράγματα, ενώ απο την άλλη μεριά,θα πρέπει και να παραδεχτούμε,πως αστοχίες και λάθη ιδιαίτερα στα χειριστήρια,υπάρχουν παντού και είναι εν μέρη και λόγο του Κόστους και κυρίως επειδή "ψωνίζουνε" απο τους ίδιους όλες οι μεγάλες εταιρίες, όπως έκαμε τόσα χρόνια,η νιντέντο με τα γνωστά προβλήματα που δυστυχώς εθελοτυφλούσε εντελώς στο θέμα με τα χειριστήρια.Κάποια μέρη τους λοιπόν,ακόμη χρησιμοποιούνται απο όλες τις μεγάλες εταιρίες για τα joypads.Σχετικά με την ποιότητα ,τα πιο παλιά,μου φαίνονται πιο ποιοτικά ως κατασκευή και πολύ "σκυλιά" ιδιαίτερα του  360 που είχα και ακόμα έχω και το χρησιμοποιώ και δεν μπορώ να θυμηθώ κάποιον,που να είχε θέματα εδω και αρκετά χρόνια.Γενικά πιστεύω πως αντικειμενικά θα συμφωνήσουν σχεδόν ολοι,πως η ποιότητα είναι καλύτερη στα Xbox χειριστήρια,χωρίς αυτό να σημαίνει,πως δεν παρουσιάζονται και σε αυτά κάποια θέματα,εμένα του One μου παρουσίασε φέτος Drag προς τα επάνω,ο δεξιός αναλογικός μοχλός,αλλά το έφτιαξα με τον τρόπο που είπα πιο πάνω,το άνοιξα (τα καπάκια τα κουμπωτά και τις βίδες, οχι τίποτα περισσότερο )και με σπρέι καθαρισμού επαφών.

 

 

Επεξ/σία από ELMastas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Saloufas είπε

 

Έχουν περάσει από τα χέρια μου, 4 χειριστήρια xbox360, τα 2 φύγανε μαζί με την κονσόλα και τα άλλα 2 τα έχω στο pc και τα δουλεύω με τον αντάπτορα, σκυλιά μάυρα. Έιχα 4 χειριστήρια του xbox one, τα 2 έφυγαν όταν πούλησα το one x σε άριστη κατάσταση και αντικαταστάθηκαν με άλλο 1 από το seriesX συν ένα επιπλέον που αγόρασα. Κοινώς αυτήν την στιγμή έχω 2 χειριστήρια xbox360 στο pc, 2 χειριστήρια xbox one και 2 νέα xbox series.

Από αυτά μόνο το ένα του xbox one(sports red) έβγαλε πρόβλημα στο κεντρικό φωτιζόμενο κουμπί που είχε πατηθεί μέσα και δεν έκανε επαναφορά. Το οποίο χειριστήριο το χρησιμοποιούσε ο μικρός και γενικά δεν μπορώ να ξέρω αν το κακομεταχειρίστηκε. Πήγε και ήρθε στο σέρβις σε 20 μέρες καινούργιο.

Το φαινόμενο που λες εγώ πρώτη φορά το ακούω και δεν το έχω δει πουθενά στα χειριστήρια που χρησιμοποιώ χρόνια τώρα. 0 στα 6 χειριστήρια δηλαδή που έχω το πρόβλημα που αναφέρεις. 

Επειδή έχουν περάσει αρκετές μάρκες από gamepad από τα χέρια μου, πάντα μα πάντα τα χειριστήρια της MS για μένα ήταν και θα είναι από τα καλύτερα σε ποιότητα και συνδεσιμότητα.

Το ότι προφανώς υπάρχουν προβλήματα με συγκεκριμένες παρτίδες δεν το αμφισβητώ όπως και τα διάφορα θέματα που διαβάζω για τα elite 2 με κάνανε να μην έχω προχωρήσει σε αγορά ακόμα. Αλλά το ότι υπάρχει σχεδιαστικό πρόβλημα από το εργοστάσιο σε όλα τα χειριστήρια όπως λες πολύ αμφιβάλω, θα τα είχα πάρει όλα στο χέρι. 

damage control post... γιατί έχω πάρει μετοχές.😛

IMG_20210222_100905.jpg.b168f272afaab0dc0954c051903e4dca.jpg

Για τα ακουστικά επειδή βλέπω ρωτάνε αρκετοί, μπορείς να τα συνδέσεις σε 2 συσκευές ταυτόχρονα, στο xbox μέσω του συστήματος που έχει και σε bluetooth συσκευή. Μπορείς να ακούς ταυτόχρονα και τις 2 συσκευές, όταν θες να κάνεις Mute το xbox χρησιμοποιείς το valume +- του δεξιού ακουστικού και αν θες να κάνεις mute ή να χαμηλώσεις την συσκευή που είναι συνδεδεμένη στο bluettoth το κάνεις από το την ίδια την συσκευή. Το έκανα και το δούλεψα σε pc&xbox μια χαρά, χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

msh.jpg.f79a1696685b065077fbd22e182dd7ba.jpg

Ποια thumb grips  ειναι απο αυτα που εχεις στα χειριστηρια του  xbox?

Η αληθεια ειναι οτι τα ζηλεψα😜,εχεις μηπως κανα λινκ για αγορα?

Ευχαριστω

Τα ακουστικα συνδεονται και με bluetooth  στην τηλεοραση?

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λετε να καταργησουν (οπως φημολογηθηκε καποια στιγμη μεσα στο περασμενο καλοκαιρι) και τις χρεωσεις για το on-line gaming περα απο τα free to play;

https://gamingbolt.com/xbox-live-might-be-about-to-drop-the-live-branding

Επεξ/σία από kostiger
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...