Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν εχει σκοπο να μπει η ubi+ ακομα κ με καποια αυξηση της τιμης του gp αξιζει με χιλια. 
Αν ειναι να μπουν assasins creed, tom clancys , watch dog, fenyx imortal, far cry, the crew  κτλ

Και οπου να ναι ειναι να κυκλοφορησει και το riders republic ☺️ 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν πάρει και ubisoft δεν θα βγούμε από σπίτι ποτέ,λέμε τώρα...

Αν αποφασίσουν αύξηση τιμής στο game pass,όσοι έχουμε συνδρομή πληρώνουμε την διαφορά η την κρατάμε ως έχει?

Ποιος να ξέρει βέβαια..

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, George7Byron είπε

Αν πάρει και ubisoft δεν θα βγούμε από σπίτι ποτέ,λέμε τώρα...

Αν αποφασίσουν αύξηση τιμής στο game pass,όσοι έχουμε συνδρομή πληρώνουμε την διαφορά η την κρατάμε ως έχει?

Ποιος να ξέρει βέβαια..

 

Αν έχεις ήδη συνδρομή πως θα αυξηθεί;

Τη μετατροπή με τη gold κάποια στιγμή θα κόψουν λογικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, EuphangeL είπε

Δοκίμασε ενσύρματα για να αποκλείσουμε το ενδεχόμενο των RF.

Αν σε ψήνει, κάνε ένα scan για το τι γίνεται με τα 2.4/5Ghz τριγύρω, με ένα Linux/macOS/iOS/Android. Πολλές φορές μπορεί στον χώρο μας να μην έχουμε τίποτα αλλά ακριβώς πίσω από τον τοίχο ο γείτονας να έχει τοποθετήσει το router του (ή αντίστοιχα στο πάνω ή κάτω διαμέρισμα / δωμάτιο).

Δεν το κάνει ενσύρματα, άρα μάλλον αυτό που είπες..Φαντάζομαι και τα δικά τους ακουστικά να αγοράσω πάλι θα έχω θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως έχει μίαμιση εβδομάδα που το amazon Ευρώπης έχει συνεχές στόκ Xbox Series S στα €288.

Για Xbox Series X ακόμα ούτε φωνή ούτε ακρόαση.

Επεξ/σία από panther_512
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το series S είναι σχεδόν πάντα διαθέσιμο και στην Ελλάδα εδώ και αρκετό καιρό. Ακόμη και τώρα υπάρχει στο skroutz.

Για το series Χ περίπου μια φορά το μήνα φέρνουν κάποιες παρτίδες.

Επεξ/σία από The_Judas
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσέλαβαν και ένα μεγαλοστέλεχος της Netflix που έπαιξε μεγάλο ρόλο τα τελευταία 5 χρόνια εκρηκτικής ανάπτυξης.

ειναι ξεκάθαρο ότι τρέχουν να δημιουργήσουν οικοσύστημα τύπου AppStore/Netflix καθώς έτσι θα αποκτήσουν έλεγχο.

θεωρω όμως ότι θα μας ωφελήσει ως gamers. Μου αρέσει η βιβλιοθήκη τύπου gamepass δε σχέση με το ΒΑ πληρωνω 60αρια που με δένουν με παιχνίδια που ίσως δε θέλω τελικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά μιλώντας , δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα με audio cracks ktl με jack καρφωμένο στον μοχλό. Απόσταση από την κονσόλα 2 μέτρα . Σήμερα παρέλαβα και τα ασύρματα της MS . Για να δούμε τι κάνουν και αυτά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 minutes ago, Merlin_o_magos said:

Προσωπικά μιλώντας , δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα με audio cracks ktl με jack καρφωμένο στον μοχλό. Απόσταση από την κονσόλα 2 μέτρα . Σήμερα παρέλαβα και τα ασύρματα της MS . Για να δούμε τι κάνουν και αυτά .

Με γεια σου. Δύο πράγματα με απασχολούν, αν μπορέσεις να μου λύσεις τις απορίες μου.. Είναι όντως σκληρό το πάνω μέρος στο κεφάλι μέρα από κάποια ώρα; το ίδιο και με τα μαξιλάρια στα ακουστικά για τα αυτιά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Demis είπε

Με γεια σου. Δύο πράγματα με απασχολούν, αν μπορέσεις να μου λύσεις τις απορίες μου.. Είναι όντως σκληρό το πάνω μέρος στο κεφάλι μέρα από κάποια ώρα; το ίδιο και με τα μαξιλάρια στα ακουστικά για τα αυτιά. 

 

Ευχαριστώ φίλε. Θα τα δοκιμάσω το βράδυ όταν κοιμηθούν τα παιδιά οπότε θα σας πω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...