Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω το εχω προχωρησει κανα 10 ωρο απο χθες με κατι φιλους..εχει ωραιο loot και skills. Το shooting ειναι απολαυστικο.

Καμποσα boss μπροστα σου και captains που για να τα βγαλει καποιος μονος του πρεπει να το βαλει easy,να κατεβει tier δηλαδη..διαφορετικα τρως ανελεητο ξυλο. Ωραιοι και χαρακτηρες που ειναι διαφορετικο class και στην μαχη πανω χρειαζονται τα skills απο ολους. Βεβαια πηρε το ματι μου  για big day one update 24 gb

Επεξ/σία από chrisgewrgi
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

εχουν πεσει οι σερβερ  120 φορες δεν μπορουμε να παιξουμε σαν ανθρωποι ολο το απογευμα

 

Ααα γιαυτό με πέταξε με disconnect στο 10 λεπτο το game? Νόμιζα ότι ήταν bug...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Εγω το εχω προχωρησει κανα 10 ωρο απο χθες με κατι φιλους..εχει ωραιο loot και skills. Το shooting ειναι απολαυστικο.

Καμποσα boss μπροστα σου και captains που για να τα βγαλει καποιος μονος του πρεπει να το βαλει easy,να κατεβει tier δηλαδη..διαφορετικα τρως ανελεητο ξυλο. Ωραιοι και χαρακτηρες που ειναι διαφορετικο class και στην μαχη πανω χρειαζονται τα skills απο ολους. Βεβαια πηρε το ματι μου  για big day one update 24 gb

Kαλο φαινεται ,αλλα αλλο ενα παιχνιδι που το HDR του δε βλεπεται...Ξεπλυμενο και ομιχλωδες ...Δε μπορω να καταλαβω γιατι τα βγαζουν σε HDR τα παιχνιδια ενω δεν ασχολουνται καν για να δωσουν εστω ενα αξιοπρεπες αποτελεσμα και 8 στα 10 παιχνιδια ειναι καλυτερα σε SDR .

Επεξ/σία από jimtriol
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όποιον δεν τον καλύπτουν τα 500 παιχνίδια του Pass (γκούχου καίγομαι με outriders γκούχου), έχει 1000 παιχνίδια σε πασχαλινές προσφορές! Ορμάτε!

https://www.xbox365.gr/prosfores/anakoinothikan-oi-paschalines-prosfores-tou-xbox/

Επεξ/σία από jokul7
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, jokul7 είπε

Όποιον δεν τον καλύπτουν τα 500 παιχνίδια του Pass (γκούχου καίγομαι με outriders γκούχου), έχει 1000 παιχνίδια σε πασχαλινές προσφορές! Ορμάτε!

https://www.xbox365.gr/prosfores/anakoinothikan-oi-paschalines-prosfores-tou-xbox/

Tier 4 5 και πανω βαζουμε ξυλο και στις τσεπες ολοι η ομαδα...παιζει σημαντικο ρολο η αναβάθμιση οπλων ,χαρακτηρα ,γενικα 2 μερες το εχω λατρεψει οπως λεει και ενας φιλος μου.εγω εφαγα κολλημα απο tier 3 και πανω

ανετα το αγοραζα στο xbox day one αν δεν ηταν free..Πολυ λιωσιμο

Επεξ/σία από chrisgewrgi
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι tier 6.Αν δεν το ψαξεις με τα σκιλς, armor και οπλα βαζεις ξυλο και στις τσεπες.

Αυτο που γουσταρω ειναι η AI το καμπερι δεν το συγχωρεί,πρεπει να εισαι διαρκως σε κινηση.

Μου χει πεταξει και τα πρωτα epic! Αγνη διασκεδαση....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Daredevil είπε

 

Ο μόνος τρόπος που αξίζει κανείς να ασχοληθεί με το FIFA πλέον είναι αυτός, να μην το πληρώσει.

23 λεπτά πριν, AlgorZeus είπε

Ειμαι tier 6.Αν δεν το ψαξεις με τα σκιλς, armor και οπλα βαζεις ξυλο και στις τσεπες.

Αυτο που γουσταρω ειναι η AI το καμπερι δεν το συγχωρεί,πρεπει να εισαι διαρκως σε κινηση.

Μου χει πεταξει και τα πρωτα epic! Αγνη διασκεδαση....

Για το Outriders μιλάς;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεράστιο respect στην Microsoft που βάζει first day παιχνίδια σαν το outriders στο game pass day 1. Πραγματικά εγώ που ήμουν σε δίλλημα ποια κονσόλα να πάρω αυτή την γενιά το Xbox είναι πολύ value for money και μιας και δεν υπάρχουν ακόμα next gen παιχνίδια το BC μαζί με το fps boost είναι ότι καλύτερο για τα παιχνίδια προηγούμενης γενιάς. Αν βάλουμε και κάτω τα παιχνίδια που ετοιμάζουν τα Xbox studios και της Bethesda έχει να γίνει χαμός. 

 

0kxn751i8mo51.png

  • Like 5
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...