Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

57 minutes ago, Merlin_o_magos said:

Προφανώς και θα πάρεις στα σοβαρά την άποψη του φίλου στο πιο πάνω topic και θα συμφωνήσω μαζί σου ότι είναι σε supported χώρες οπότε και λογικό το αποτέλεσμα. Υπόψιν εδώ ότι unsupported είναι και το Stadia και το Geforce Now και παίζουν και τα 2 άψογα . Το stadia μάλιστα πάει και 4K .

Γιαυτό και αφήνω απέξω τα σπασίματα κτλ της εικόνας .Κυρίως εντοπίζω το θέμα στην ανάλυση . To έγραψα και παραπάνω ότι τα 720p είναι πολύ λίγο και μακάρι να ανεβάσουν την ανάλυση εκεί που είναι και οι ανταγωνιστές όταν θα φύγει από beta .  Η υπηρεσία αυτή δεν είναι για να παίζεις μόνο στο tablet και στο κινητό σου. Σύντομα θα ανοίξει το xcloud και στο PC με ότι αυτό συνεπάγεται για αναλύσεις κτλ .

 

Για την αναλυση εχουν πει πως αυτο οφειλεται στο οτι χρησιμοποιουν xbox one s. Σιγα σιγα τα αλλαζουν με series x οποτε θα παρει καποιο χρονο η αλλαγη αυτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Venturebeat: Abandoned for PS5 is not a secret Hideo Kojima game. Kojima is in talks with Microsoft about publishing his next game as per source

https://venturebeat.com/2021/04/07/abandoned-for-ps5-is-not-a-secret-hideo-kojima-game/

 

Επεξ/σία από privateer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις ξεμπερδεψω με τα παιχνιδια που παιζω σκεφτομαι να προπαραγγειλω το resident evil village αλλα ειδα οτι εχει βγει exclusive demo για το ps5 και με εβαλε σε σκεψη...αυτο σε τι αποσκοπει? 

Ελπιζω να μην σημαινει οτι θα παραμελησουν την εκδοση του series x.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια

Το modern warfare δεν μου ξεκιναει καθολου.Ξερει καποιος γιατι;Βγαζει το αρχικο λογκο και μετα μαυρη οθονη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασες μια επανεκκίνηση την κονσόλα; Μου κράσαρε το fenyx rising μετά από update και έστρωσε με το restart. 

Σε εσάς τα παιχνίδια παίρνουν κανονικά τα updates; Ενώ έχω ενεργοποιημένη τη σχετική ρύθμιση την τελευταία φορά που τσέκαρα (τουλάχιστον πριν από καμία εβδομάδα) αλλά και σήμερα μου εμφανίζει updates και πρέπει να πατήσω το update all. Δεν θα έπρεπε να κατεβαίνουν αφού είναι stand by η κονσόλα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, john1080 είπε

Καλησπερα παιδια

Το modern warfare δεν μου ξεκιναει καθολου.Ξερει καποιος γιατι;Βγαζει το αρχικο λογκο και μετα μαυρη οθονη...

παίζει να έχει θέμα το save του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...