Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για όσους θυμούνται έχω στείλει controller elite series 2 και ακουστικά steelseries 9x για αντικατάσταση. Από microsoft μου έστειλαν χθες mail πως η συσκευή αντικατάστασης έφυγε από Γερμανία και έρχεται  Ελλάδα. Το τεχνικό τμήμα του public το οποίο παρέλαβε μία μέρα πριν την microsoft τα ακουστικά δεν έχει δώσει ακόμα σημεία ζωής... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η μοναδική περίπτωση που ζορίζεται λίγο το series x είναι στο gears 5, μετά απο λίγη ώρα αναστεναζει ο ανεμιστήρας.

Απ' ότι διαβασα έχουν και άλλοι το ίδιο ζήτημα. Ειδικά αυτοί που έχουν το series s  έχουν παρατηρήσει και σβήσιμο της κονσόλας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, privateer είπε

 

ενδιαφερον ολοκληρο το αρθρο του verge...το 30% ειναι υπερβολη και μακαρι ολοι να ακολουθησουν τη σταση της epic...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες για βοηθήστε λιγο γιατί δεν βγάζω άκρη. Γίνεται να δείξει ελληνικούς υπότιτλους ο media player του xbox? Και γενικά αππ σκληρό δίσκο/φλασακι οτι ταινία και σειρα παίζει αψογα αλλα τα ελληνικά τα δείχνει αλλαμπουρνεζικα. Ξέρετε τι φταίει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, The_Judas είπε

Η μοναδική περίπτωση που ζορίζεται λίγο το series x είναι στο gears 5, μετά απο λίγη ώρα αναστεναζει ο ανεμιστήρας.

Απ' ότι διαβασα έχουν και άλλοι το ίδιο ζήτημα. Ειδικά αυτοί που έχουν το series s  έχουν παρατηρήσει και σβήσιμο της κονσόλας.

 

Εγώ προσωπικά που παίζω αυτή τη περίοδο το Gears 5 δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο. Παραμένει αθόρυβη η κονσόλα.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, th_nikos είπε

Εγώ προσωπικά που παίζω αυτή τη περίοδο το Gears 5 δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο. Παραμένει αθόρυβη η κονσόλα.

 

Το ίδιο και εγώ, το τερμάτισα κιολας προχθές 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/5/2021 στις 12:28 ΜΜ, The_Judas είπε

αναστεναζει ο ανεμιστήρας

Εγώ ανυπομονώ να ακούσω αυτόν τον ανεμιστήρα σε ανεβασμένες στροφές, τώρα που ανέβηκε λίγο η θερμοκρασία στην Αθήνα και δεν τα καταφέρνω με τίποτα. Ούτε με Gears 5, ούτε με COD:CW στα 120Hz, ούτε με Cyberpunk 2077

Μπορείς να βγάλεις ένα βίντεο με αναστεναγμό;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
22 minutes ago, privateer said:

Xbox Game Pass - May 2021

Έβαλαν το RDR2, το έβγαλαν και βάζουν τώρα το Online. Γιατί δεν ξαναβάζουν ολόκληρο το game;

Γενικά στερούνται λίγο κοινής λογικής εκεί στην R*.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν είναι το σωστό μέρος γι αυτό, αλλά έχω μια δωδεκάμηνη ΕΑ access που για κάποιο λόγο δεν μπορώ να εξαργυρώσω. Είναι από shopto.net και κόστισε 21 ευρώ. Επειδή βαριέμαι να μπαίνω σε μανούρες αν κάποιος εδώ την θέλει την δίνω 19 ευρώ. Ιδανικά αν έχει Paypal το κάνουμε επιτόπου, στέλνω κωδικό, τον περνάει και αν όλα είναι οκ μου στέλνει με Paypal το ποσό. Οι 12 μήνες μεταφράζονται σε 4 μήνες gamepass. (αν θυμάμαι καλά) ΠΜ αν ενδιαφέρεστε.

Χρόνια πολλά και καλά σε όλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...