Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως χωρίς να έχω παίξει ακόμα πολύ, απλά με μια ματιά, στα 1440p στα 120 φαίνεται πιο ομαλό στο μάτι....

 

Το βράδυ που θα βάλω το warzone θα σας πώ!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Η C1 έχει full HDMI 2.1(48Gbps) ή έβαλαν πετσοκομμένο και σ' αυτή ;

Το "πετσοκομμένο" είναι σχετικό.. Τι να τα κάνεις τα 48Gbps? Η C1 δεν έχει 8Κ ανάλυση έτσι κι αλλιώς για να δικαιολογεί αυτό το bandwidth.

Απλώς σε μερικούς το θέμα είναι περισσότερο ιδεοντολογικό παρά πρακτικό. Θα έλεγα κακώς κολλάτε μερικοί εκεί και χάνετε την ουσία.

Επεξ/σία από D.Luffy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εντωμεταξυ, δεν εχω καταλαβει πως θα τρεχει το dolby vision στα games. Θα δινεται επιλογη στον χρηστη απο καποιο μενου αν θα τρεξει το παιχνιδι σε dolby vision η hdr10?

Επεξ/σία από gtsoui
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου ήρθε σήμερα από Γερμανό. Πολύ καλοφτιαγμένο μηχάνημα και εξαιρετικά καλαίσθητο πακέτο. Με χάλασε πάντως η φάση με τις μπαταρίες στο χειριστήριο. Τόσο χρόνια με PlayStation το θεωρούσα δεδομένο ότι τα χειριστήρια έχουν επαναφορτιζόμενες μπαταρίες που φορτίζουν με USB καλώδιο. Εν τω μεταξύ το σχετικό charge and play kit της Microsoft είναι δυσεύρετο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kax54638 είπε

Εμένα μου ήρθε σήμερα από Γερμανό. Πολύ καλοφτιαγμένο μηχάνημα και εξαιρετικά καλαίσθητο πακέτο. Με χάλασε πάντως η φάση με τις μπαταρίες στο χειριστήριο. Τόσο χρόνια με PlayStation το θεωρούσα δεδομένο ότι τα χειριστήρια έχουν επαναφορτιζόμενες μπαταρίες που φορτίζουν με USB καλώδιο. Εν τω μεταξύ το σχετικό charge and play kit της Microsoft είναι δυσεύρετο. 

Αγόρασε 4 Panasonic Eneloop με τον φορτιστή τους και ξενοιασες.

  • Like 8
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...