Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, pankostas είπε

Ευχαριστώ φίλε μου. Μπορούμε να αγοράσουμε και από Τουρκία?

Οτι εγραψε ο leo066 , εαν βρεις τουρκικές gift cards μόνο. Η καλυτερη λυση ειναι Brazil 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά μπορώ να αγορασω απο κλειδαδικο game για αλλη χώρα ή και ήπειρο κ να το ενεργοποιήσω με vpn κ να το παιζω κανονικα μετα; Υπαρχει οδηγος διαθεσιμος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν χρειάζεται κανένας οδηγός απλά όταν είναι να εισάγεις τον κωδικό του παιχνιδιού θα διαλέξεις στο vpn της επιλογής σου τη χώρα για την οποία προορίζεται ο κωδικός και θα τον εισάγεις στο λογαριασμό σου μετά δεν χρειάζεσαι πλέον καθόλου vpn μπαίνεις από τη κονσόλα και κατεβάζεις το παιχνίδι.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Δεν χρειάζεται κανένας οδηγός απλά όταν είναι να εισάγεις τον κωδικό του παιχνιδιού θα διαλέξεις στο vpn της επιλογής σου τη χώρα για την οποία προορίζεται ο κωδικός και θα τον εισάγεις στο λογαριασμό σου μετά δεν χρειάζεσαι πλέον καθόλου vpn μπαίνεις από τη κονσόλα και κατεβάζεις το παιχνίδι.

Ακριβώς για αυτό χρειαΖεται οδηγό…

του απάντησες σε μια πρόταση τα πάντα όλα.

λοιπον πέρα από αυτό το τρόπο απλά πρέπει να βάλεις wish list τα παιχνίδια που σε ενδιαφέρουν και συχνά πυκνά βγαίνουν προσφορές στο Microsoft store.

Θα βρεις 50-80% κάτω σε τιμές, ενώ τα πρόσφατα και διάσημα στο 10%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μα δεν μίλησε για ms store αλλα για κλειδαδικα.

Και συνήθως στο ms store τα πάντα είναι πιο ακριβά απ ότι στα κλειδαδικα

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Paragontas-x είπε

Δεν χρειάζεται κανένας οδηγός απλά όταν είναι να εισάγεις τον κωδικό του παιχνιδιού θα διαλέξεις στο vpn της επιλογής σου τη χώρα για την οποία προορίζεται ο κωδικός και θα τον εισάγεις στο λογαριασμό σου μετά δεν χρειάζεσαι πλέον καθόλου vpn μπαίνεις από τη κονσόλα και κατεβάζεις το παιχνίδι.

Υπάρχει περίπτωση να σου μπλοκάρουν τον λογαριασμό σου έχω αγοράσει 3 παιχνίδια απο region argentina! 

Η δεν θα έχω θέμα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτο φίλε το έχω ρωτήσει κι εγω πολλές φορές και μόνο η microsoft μπορει να σου πει με σιγουριά κανένας άλλος

Επεξ/σία από Paragontas-x
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Αυτο φίλε το έχω ρωτήσει κι εγω πολλές φορές και μόνο η microsoft μπορει να σου πει με σιγουριά κανένας άλλος

Πάντως νόμιμο είναι δεν είναι και τόσο παράνομο για να σου κλείσουν τον λογαριασμό! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί που κατέληξα να πάρω τα turtle beach 700 gen 2 μέσα στο σαββατοκύριακο και την παρασκευή ήταν διαθέσιμο στο skroutz,απο χθές εξαφανίστηκε και στα 3 μαγαζιά και είμαι σε αναμονή για παράδοση σε 30 μέρες....Ασχολίαστο

 

Καλημέρες δεν είπαμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, manthos_27 είπε

Υπάρχει περίπτωση να σου μπλοκάρουν τον λογαριασμό σου έχω αγοράσει 3 παιχνίδια απο region argentina! 

Η δεν θα έχω θέμα? 

Το βλέπω από δύσκολο εώς απίθανο. 

Είναι μια περίοδος που θέλουν να χτίσουν βάση χρηστών οπότε το να αρχίσουν να μπανάρουν πελάτες τους είναι απίθανο.

Από κει και πέρα ανάλογα με την έκταση που έχουν οι συγκεκριμένες αγορές παγκοσμίως είναι δεδομένο κάποια στιγμή στο μέλλον ότι θα το μπλοκάρουν αν έχει μεγάλη έκταση ή δε θα ασχοληθούν καθόλου αν δεν έχει.

Γενικά, δε θα φοβόμουν να αγοράσω από άλλα regions αυτή τη στιγμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω παντως προτιμω να αγοραζω απο ms store κανονικα. Παρα να το ρισκαρω με store αλλων χωρων. Εχει πολλες φορες προσφορες κτλ οποτε δεν θελω να το ρισκαρω με κανενα ban

Επεξ/σία από malias4
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, malias4 είπε

Εγω παντως προτιμω να αγοραζω απο ms store κανονικα. Παρα να το ρισκαρω με store αλλων χωρων. Εχει πολλες φορες προσφορες κτλ οποτε δεν θελω να το ρισκαρω με κανενα ban

Το ίδιο κάνω και έκανα πάντα κι εγώ με όλων των ειδών τις συνδρομές. Μόνο από Microsoft, Sony και Nintendo. Ας είναι και λίγο ακριβότερα. Προτιμώ να έχω το κεφάλι μου ήσυχο και να μην μπλέκω με διαδικασίες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, George7Byron είπε

Εκεί που κατέληξα να πάρω τα turtle beach 700 gen 2 μέσα στο σαββατοκύριακο και την παρασκευή ήταν διαθέσιμο στο skroutz,απο χθές εξαφανίστηκε και στα 3 μαγαζιά και είμαι σε αναμονή για παράδοση σε 30 μέρες....Ασχολίαστο

 

Καλημέρες δεν είπαμε

Πάρε από την μαμά εταιρεία:

https://eu.turtlebeach.com/products/stealth-700-gen-2-xbox

135€ βγαίνει free shipping τα περιμένω κι εγώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...