Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ocd ισχύει αλλα δεν κανεις τον κόπο μιας και απαντησες τουλαχιστον να δεις αν ακούγεται τπτ οταν ειναι off ειτε σε instant ειτε σε saving. Ειμαι doa ακομη κ με προβληματίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσωπικά θα ήθελα πολύ να  δω έστω λίγα δευτερόλεπτα gameplay από κάποιους από τους μεγάλους τίτλους που ετοιμάζει και κάποια έκπληξη που δεν έχουμε δει. Νομίζω το χρωστάει στον κόσμο που την στηρίζει τόσα χρόνια να δείξει κάποια πράγματα χειροπιαστά ώστε το hype να έχει πραγματικό λόγο ύπαρξης και να μην στηρίζεται μόνο σε tweets.

Επεξ/σία από Mitroglou7
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω θα δουμε ωραια πραγματακια. Εχουμε πει οτι ενα καλο ΑΑΑ θελει 3-5 χρονια . Αρα απο το 2022 κ μετα θα εχουμε μπολικα. Φετος πιστευω σιγουρα Ηalo , Forza Horizon 5 , Flight simulator , Τhe ascent ,  στανταρακια ! ! Μενει απλα να δουμε τι αλλο θα μας δωσει εως το τελος του 21

Επισης μπαινει game pass κ το need for speed hot pursuit remastered 😉 

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, malias4 είπε

Πιστευω θα δουμε ωραια πραγματακια. Εχουμε πει οτι ενα καλο ΑΑΑ θελει 3-5 χρονια . Αρα απο το 2022 κ μετα θα εχουμε μπολικα. Φετος πιστευω σιγουρα Ηalo , Forza Horizon 5 , Flight simulator , Τhe ascent ,  στανταρακια ! ! Μενει απλα να δουμε τι αλλο θα μας δωσει εως το τελος του 21

Επισης μπαινει game pass κ το need for speed hot pursuit remastered 😉 

 

Ωραια, θα ανεβει το online κομματι του

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, greenstation είπε

Παιδια, εχει λιγο coil whine η κονσολα οταν παιζετε forza ή gears σε 120 fps. Εμενα εχει και ακούγεται σε αποσταση 30 εκατοστών. Οπως εδω 

Επισης οταν η κονσολα ειναι ειτε σε full shutdown ειτε σε sleep mode(instant on enable) ακούγεται παλι λιγο whine αλλα μονο αν βαλω το αυτι στην σιτα ακριβως οπως εδω 

https://amp.reddit.com/r/XboxUnbroken/comments/meccfz/series_x_making_strange_squealing_noise_stops/

Να τονισω σαν κατοχος ps5 πως το series x μου σε σχέση με το coilwhine του ps5,που ακούγεται στα δυο μετρα με ηχο στην τηλεόραση, είναι τουλαχιστον στο 20%

Εμένα προσωπικά όχι δεν ακούγεται απολύτως τίποτα.

Δεν ξέρω αν η Microsoft το αναγνωρίζει αυτό σαν πρόβλημα. Αν πάντως το αναγνωρίζει στείλε την.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περιμένω να δω την βελτίωση που έχει πάρει ο Craig με την τεχνική εναπόθεση της ύφης πάνω σε τρισδιάστατα πολύγωνα όπως είχε πει το περιοδικό GAMES όταν ήμουν ακόμα ο Βενιαμίν.🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/6/2021 στις 5:55 ΜΜ, dstilio είπε

 

- επέστρεψα σε Gears 5 και άρχισα να παιζω τις καμπάνιες. Συνήθισα το χειρισμό (προερχόμενος απο PC μου πηρε καιρο) και πλέον το ευχαριστιέμαι. Ωραίο παιχνίδι

Το game παιζει αψογα με mouse + keyboard!

Ποιος ο λογος να το παιζεις με controller ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Μια χαρά παίζονται με gamepad τα τρίτου προσώπου. Τα πρώτου προσώπου δεν παλεύονται.

Αναρωτιέμαι γιατί δεν έβαλαν gyroscope πάλι...όποιος έχει παίξει fps στο nswitch με gyro aiming θα καταλάβει γιατί μιλάω, με βόλεψε πιο πολύ από mouse.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, privateer είπε

Mojang: Minecraft Dungeons surpasses 11.5 million unique players in one year

mcd_infographic_1280p_part_01.jpg

Πολύ ωραίο παιχνιδάκι... (ειδικά) Όσοι έχουν πιτσιρίκια και θέλουν ένα ωραίο co-op, το Dungeons είναι από τα καλύτερα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...