Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

25 λεπτά πριν, xavier είπε

θα εχει ο jemaine ρολο narrator στο κανονικο παιχνιδι ή μονο για το τρειλερ τον εβαλαν?

θεουλης

Μονο το aftergame δεν σχολιασε..😁δηλαδη να πας να φας καμια πιτσα μολις παιξεις.,να δεις καμια ταινια και ετσι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 ώρες πριν, I'm_busy είπε

Να υποθέσω όμως με το τρόπο που έδωσα στο λινκ, έτσι? Σύνδεση με πισι πρώτα*

Όχι καμία σχέση τι να το κανείς τον υπολογιστή; Πας και βάζεις στο DNS στο XBOX το SmartDNS της Nordvpn απλός κάθε φορά που περνεις καινούργια IP εάν δεν έχεις static IP μπαίνεις στο site στον λογαριασμό σου NordVPN και κανείς refresh ώστε να να πάρει την καινούργια IP.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

79.99 αρχική τιμή 

Από ότι φαίνεται, η αύξηση των τιμών στα 79.99 για ορισμένους τίτλους, είναι αναπόφευκτη σε όλες τις πλατφόρμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως προτιμω αγορες απο ευρωπη (σκρουτζ, ms store)να εχω το κεφαλι μου ησυχο. Βεβαια εχουμε κ το πλεονεκτημα εμεις με το game pass ultimate να δουμε ενα 10ωρο πως θα ειναι το παιχνιδι για το αν αξιζει για αγορα day one !

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...